router asus wl-500gp a instalacia sietovej tlaciarne

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod spot 27. 2. 2007 20:30

tento router umoznuje cez usb konektor priame napojenie tlaciarne. ja sa snazim takto rozbehat HP LJ 1020 a nedari sa. cosi som cital o podporovanych tlaciarnach ale neviem ktore su to. dokazem rozbehat tuto tlaciaren cez router asus wl-500gp ako sietovu? nema niekto tuto kombinaciu rozbehanu?
spot
Junior

Odeslat příspěvekod Kroxigor 27. 2. 2007 20:57

Mám ASUS 500gP s tiskárnou canon pixma ip4300 funguje bez problémů
bohužel zkoušel jsem před časem jsem zkoušel připojit HP LJ1022 k podobnému routeru Micronet a nefungovalo to ...
Kroxigor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spot 28. 2. 2007 07:33

kroxigor: a aky mas net? nemas chello? mal by som este par otazok ohladom toho
spot
Junior

Odeslat příspěvekod xano 1. 3. 2007 19:46

Mne sa nejak nedari zozbehat minoltu 1350W na tomto routery a pocul som, ze sa da, len ako. Vie niekto poradit?
xano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kroxigor 1. 3. 2007 19:54

ne mám CDMA
Kroxigor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 1. 3. 2007 19:54

no je fakt ze vsechny tyhle hracky, i sitove disky maji podporu jen urcitych zarizeni :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mafo 1. 3. 2007 19:56

proboha lidi vzdyt to nejsou tiskaarny s procesorem, vse vypocitava CPU tak to nemuze fungovat, ....
PS mam 1350W a teky nejede :-)
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod xano 1. 3. 2007 20:03

no napriek tomu, ze to nema fungovat, som niekde na nete cital, ze mu to funguje, len tam nebol postup ako...Tiez sa cudujem, nekupoval som tu tlacku na tento ucel, ale ked sa to da, tak...ak nie tak.... :)
xano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod logout 1. 3. 2007 20:06

Ahoj,
taky mam tu tiskarnu (1350) a taky se mi ji nepodarilo rozchodit. Nicmene tusim, jak by to mohlo jit. Mysli, ze spravna cesta bude vyrobit virtualni usb port, kterej bude nasmerovanej do site na ten router. Ale nepodarilo se mi to. Mj. kvuli sprasenym ovladacum od minolty, kde tisk pres usb port funguje jako emulace paralelniho portu (diky cemuz moc nefunguji takove veci jako pripojeni tiskarny do jineho usb apod...)...
Matyas
logout
Junior

Odeslat příspěvekod Kroxigor 1. 3. 2007 20:08

opravdu je třeba mít tiskárnu která má CPU paměť a pod (laicky řečeno) jak to je GDI tiskárna tak to fungovat nebude
Kroxigor
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků