

Moderátor: Moderátoři Živě.cz
Kankun píše:...není HDMI.Můžete poradit desku s usb 3 a hdmi aby pasovala?
JakubCh píše:Člověku s Vaším přístupem vždycky rád pomůžu. Pokud někoho rád setřu, tak velké rádoby-frajery, kteří neví a neumí nic, ale aroganci mohou rozdávat, přijdou sem a myslí si, že se všichni zblázní, jen aby jim pomohli a nejlépe problém za ně vyřešiliVy jste se slušně zeptal, představu jste měl, tak je slušnost poradit
![]()
Máte někoho na složení počítače, nebo si na to troufnete sám (zase až taková věda to není)? Můžete využít i složení v eshopu, i když to má své "ale", tady by to mělo být v pohodě.
A jak vyřešíte operační systém už máte představu? Jde o to, že já (a prostě trošku pokročilejší uživatelé) si vytvoříme na PC, kde mechanika je, instalační flashdisk (prostě se zvláštním postupem "nakopíruje" DVD na flashku) a z ní pak instaluji tam, kde mechanika není. Ale musím mít PC s mechanikou a musím to umět. Rozhodně to ale není věda.
P. S. takové PC asi složím v dohledné době i mému tátovi (který má 63)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků