Notebook na hry, filmy, střih videa, 17"+, 25.000 Kč

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Signature 6. 10. 2014 14:42

Dobrý den,
sháním notebook, který by splnil mé následující požadavky.
Cena: 25 000,- +-
Určení NB: chci si zahrát určitě hry(LoL, WoW, Assassina apod.), jednoduchý střih videa(Vegas, bez efektů), filmy, surfování po netu.
Velikost obrazovky: Viděl bych to na monstrum, tudíž 17+ palců, čím větší, čím lepší.
Výdrž baterie: o tu mi v zásadě až tak nejde, notebook nebude až tolik přenášen.
Operační systém: windows/bez operačního systému
Značka: vím, že jsou nepodložené důkazy o špatné kvalitě Aceru, ale i tak mu moc nefandím. Každopádně co se značky týče, preferuji MSI, ale podle papírových kvalit budu spokojen s čímkoliv.
Ptáte-li se proč v tomhle případě NB a né stolní počítač, tak je to proto, že odjíždím na rok do zahraničí a stolní PC by se mi v kufru nepřeváželo úplně dobře. Tudíž hledám alternativu, která bude dostačující, kdyby se dal po následném příjezdu využít i dál(tím myslím, aby neměl 10kg a nemohl jsem ho někam vzít nebo vydržel bez nabíječky 30 minut), byl bych rád.

Nepřidávám záměrně ani žádné odkazy na notebooky, jelikož jsem schopný si vybrat akorát podle procesoru, RAMek apod. Například grafice, která je tu potřeba nerozumím vůbec, z toho důvodu Vás prosím, jestli byste mi s výběrem poradili. Děkuji

S pozdravem, Signature.
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod hnedahlava 7. 10. 2014 09:56

Pockat na novy Acer V Nitro s GTX860M a IPS 17 FullHD displayem.
hnedahlava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Signature 7. 10. 2014 10:03

Počkat... Jak dlouho? Koukal jsem na net, ale našel jsem akorát kupu věcí včetně předpokládané ceny. A obávám se, že to bude přes limit. Není nějaký jiná varianta dostupná třeba už teď?
Každopádně děkuji za návrh.
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 10. 2014 10:18

Je. To stejný, ale 15" varianta
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Signature 7. 10. 2014 10:35

Takže v tuhle chvíli připadá v úvahu jediný NB? Ani nějaká dražší varianta, který by měla víc palců neexistuje?
Nechce se mi věřit, že si zahraju jenom na jednom notebooku ze všech možných, které jsou na trhu.
Kdy se má objevit ten nový Acer?
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 10. 2014 10:47

Zahraješ si i jinde, proč neradím jsem psal v jiném vlákně
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Signature 7. 10. 2014 10:50

Rozumím, četl jsem, že neradíš to, co by sis sám nekoupil atp. Každopádně, když si nevyberu silnější verzi s GT860M, dostanu tu GT840M i u jiných NB, proč tedy nezkusit i jiné varianty? V čem jsou špatné?
Díky.
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 10. 2014 11:16

Celkově výkon, kvalita chlazení. Ten Acer je ve všech aspektech dobrej. Kdybych řešil "herní" potažmo multimediální notes, asi bych neváhal.

Na střih se hodí i víc HDD
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Signature 7. 10. 2014 11:30

No, vzhledem k vašim názorům a čtením recenzí jsem se rozhodl, že buď počkám na ten větší acer a nebo půjdu do jeho bráchy V15, i když má menší displej. Děkuji všem(spíše Pythonovi) za rady.
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 10. 2014 11:37

A co varianta stolní PC a malý notes na cesty?
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Signature 7. 10. 2014 11:45

Stolní PC mám, ale určitě bych se změně nebránil. Každopádně teď rok nebudu doma, takže asi nemá cenu skládat to teď. Já vlastně ani nepotřebuju strašně dělovej notebook, ale jde mi o to, abych si tam něco zahrál a vydržel mi na ty hry aspoň rok.
Za několik měsíců se ozvu ohledně stolního PC.;)
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod C3luar 7. 10. 2014 22:07

Ja som naopak zastáncom Acer, ASUS vôbec není, keď už skôr ASUS ale Acer mi príde stále už na pohľad lacný ...

Nehovorím že je to šrot čo sa rozpadne ale rozhodne by som do toho nešiel.

Na druhú stranu ako pozerám požiadavky, cenu ... asi to napriek všetkému pre teba bude aj tak jediná voľba :-l
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 10. 2014 05:39

To je zase příspěvek.... Já bych nikdy nešel do HP ale paviánů. Je třeba koukat na řadu a né na celého výrobce.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 8. 10. 2014 10:07

Paradoxne teraz vyšiel článok na zive.cz ... treba sa pozrieť. Treba aj pozerať zahraničné špec. weby ktoré hodnotia konkrétne rady za konkrétne peniaze a rovnako aj ich spoľahlivosť. Acer si oproti minulosti polepšil to je fakt ale rozhodne nepatrí k tradičným výrobcom v segmente NB. a rozhodne nie prémiovým či extrémne kvalitným ... to je fakt.

Za tie prachy ale aj tak asi inú možnosť mať nebude. Príspevok je úplne normálny len nehodnotí ako ten tvoj len z jedného pohľadu a jednej značky. Zaujatosť :roll:
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 10. 2014 10:36

Já jsem zaujatý? Nebo jak to mám chápat?
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků