PC na úpravu fotiek/videa 19 000 tisíc Kč

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tibi701 27. 10. 2014 15:32

a ešte by som sa chcel spýtať, či alfa.cz skladá počítače? A dalo by sa to poslať na Slovensko?
tibi701
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 10. 2014 15:48

Prave bohuzel jiz neskladaji. V minulosti skladali.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrik523 28. 10. 2014 22:49

Zdravím,nieco podobne som hľadal aj ja.Ta zostava sa mi páči,len sa chcem spýtať ohľadne toho procesora našiel som aj AMD FX-8320E Vishera je tam menšia spotreba 95w myslite keby že si vyberiem tento procesor pokazim tym nieco? Či nemám do toho moc sparat?
Dakujem Vám za poradenie.
https://m.alza.sk/search.htm?exps=Amd%20fx%208320
Patrik523
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 10. 2014 10:11

Pokud budes taktovat, coz bys mel, spotreba bude na dame tomu 4,5GHz v podstate stejna u obou modelu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrik523 29. 10. 2014 12:23

Praveze do taktovania sa moc nehrniem,neovladam to,takze pre to som sa pytal ci bz som si moc pokazil tu zostavu hore uvedenu,keby ze si tam dam ten procesor ktory zerie menej elektriky.Dakujem
Patrik523
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 10. 2014 14:04

Potom zalezi na co to chces pouzivat, jaky mas budget. Mozna by se navrhla jina sestava, mozna ne. Pocitej s tim, ze vykon 8320E je oproti libovolne i5 vylozene mizerny bez OC. 3,2GHz je vazne uboze malo.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrik523 29. 10. 2014 22:55

Dobry vecer,ohľadne financií by to bolo nejakých 20 500kc a účel PC by bol viac menej zhodny ako mal ten pán na začiatku,Photoshop CC6,Power Director 12 a pre syna nech si tam zahrá nejake hry.Ostat pri tej navrhnutej zostave za tych 20 336kc či by sa dalo nieco este trosku pozmenit k lepšiemu?
Ak by som mal ostať pri tej prvej zostave radite mi ostať na procesore AMD FX 8320 namiesto AMD FX 8320E? Dakujem
Patrik523
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 10. 2014 10:19

8350, pokud to lze.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků