Vytížení CPU v idle (Steam)

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 1. 2015 15:22

Jméno CODEXi mi nic neříká. Vypadá to na nějaký malware, co se maskuje jako rozšíření pro Firefox. Nezdá se mi, že by regulérní aplikace používala tento adresář pro ukládání dat.

Smaž vše, co tam je. A po restartu zkontroluj, zda to znovu neobjeví. Také proveď důkladnou analýzu PC na viry.
Naposledy upravil r34ktor dne 19. 1. 2015 15:30, celkově upraveno 3
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 19. 1. 2015 15:26

Není CODEX nějaká warezová grupa?
Oggi09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VANAB 19. 1. 2015 15:40

CODEX je warez grupa. Snad každá warez hra má v cracku Steam.dll steam_api64.dll SteamAPIUpdater.dll a steamclient.dll
VANAB
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 1. 2015 15:43

Pak si tento "dáreček" nejspíše sám zavlekl do PC s nějakým crackem.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod expert.A1 19. 1. 2015 15:44

Já si říkal, že mi je to nějaké povědomé. Je to ještě pozůstatek z MaxPayne3, nechápu po takové době a když Steam byl instalovaný až dlouho po tom .. Každopádně jak jsem psal, smazal jsem ty 2 steam soubory (celá složka smazána), zkoušel jsem teď hrát, vypnu hru, vypnu steam a 0 procent cpu :) .. čisto .. Ještě si to ověřím po delším hraní, ale vypadá to, že jsi to vystopoval, dííííííky Ti moc r34ktor ;-)


Ještě bych se rád zeptal na jednu otázku mimo tohle téma, jak mám smazat profily her v nvidia panelu, na tlačítko odstranit nejde kliknout... je nějaký způsob jak se toho zbavit? Nejspíš to ničemu nevadí, ale štve mě to tam.
expert.A1
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 1. 2015 15:59

Pokud myslíš předefinované profily, tak ty standardně smazat nejdou. Měl by to ale umět NVIDIA Inspector.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod expert.A1 19. 1. 2015 16:06

Ok
expert.A1
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků