"herní" pc, gta v, 15000

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod I am LAM 23. 4. 2015 17:29

Zdravím, sháním pro syna počítač, pořád otravuje s gta v ale konzole kupovat nechci jelikož starý pc dosluhuje.. cena i s monitorem, čím nižší cena tím lépe..

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI
Boening (je mi jedno jak bude hučet)

UCEL PORIZENI SESTAVY
GTA V 90% (nižší střední detaily, nepočítám s nějak extra výkonem za tu cenu..)
Filmy a net 10%

FINANCNI LIMIT
15000 i s monitorem (může být bazarový)

OPERACNI SYSTEM
zařídím sám (win 7)

SESTAVITE SI PC SAMI?
Ano

Monitor: počítám o koupim fullHD, vstup HDMI nebo VGA.. rozlišení min 1600x1200, min 20"

KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN?
Periferii mám, audio 2.1 (3,5mm jack).

Složil jsem zatím tohle https://www.alfa.cz/basket.php?items=_1 ... 1X012LEJ01 (nevím jakou grafiku :oops: )
I am LAM
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 4. 2015 17:55

S monitorem do 15k si GTAcko nezahrajes. Na GTA5 by to nebylo za 15 ani bez monitoru. Bohuzel.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod I am LAM 23. 4. 2015 18:32

S tím jsem počítal, no, za dotaz to stálo.. a ani tenhle plech by to nerozjel ? http://pc.bazos.cz/inzerat/46501263/PC- ... oj-atd.php
I am LAM
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 4. 2015 18:37

Prehistoricke ctyrjadro s astronomickou spotrebou, vysokou hlucnosti, dnes uz precijen neoslnivym vykonem ... neznama deska ... Fortron ...

Polovicni cenu to mozna mit bude. Ale 50% Ti nejspis neslevi.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 23. 4. 2015 18:40

Setri a setri. ;)
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod I am LAM 23. 4. 2015 18:46

ok tak díky :/
I am LAM
Junior

Odeslat příspěvekod messy 23. 4. 2015 19:30

PS4 a mas po probleme ;)
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod I am LAM 24. 4. 2015 16:08

Co třeba toto? http://pc.bazos.cz/inzerat/45137578/Vyk ... estava.php neřikejte mi že i7-2600 a GV-N570OC nerozjede gta v alespoň na high :-D
I am LAM
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 24. 4. 2015 16:25

Medium možná... ;)
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 24. 4. 2015 17:00

Mít grafiku z 1. sestavy a CPU z této 2., tak je to v pohodě.
AMD RYZEN 7 7800X3D | ASUS TUF B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY 32GB @ 6000MHz, CL30 | KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! PB 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27 LG Display
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 4. 2015 18:51

Evolveo? Green? Ale no tak ...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 24. 4. 2015 20:17

Kine, to neřeš. Zdroj a základní deska mu FPS nenahrají :D Co na to, že tu kouzelnou sestavu třeba brzo odpálí....hlavně, že je tam i7 :D
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sebox 24. 4. 2015 20:30

KineCZek píše:Prehistoricke ctyrjadro s astronomickou spotrebou, vysokou hlucnosti, dnes uz precijen neoslnivym vykonem ... neznama deska ... Fortron ...


Jako jo 130w spotreba neni zrovna idealní ale výkonově pořad stačí - není důvod pro upgrade. Taky nechápu co máš proti té desce Asus a zdroji Fortron...V roce 2009 jsem kupoval sestavu i7 920 s ještě starší variantou té desky (mám jen P6T - kupoval jsem krátce po uvedení řady i7 a patice 1366 společně s DDR3 na trh), 6GB RAM, 500W zdroj FORTRON Epsilon 500w 80+bronze (celou dobu bez problému) a ještě do nedávna s grafikou nvidia gtx 275 a ted po skoro 6 letech a upgradu grafiky na gtx 960 rozjedu GTA V na vysoké detaily, Crysis 3 taky,s dalšíma hrama taky žádný problém, vše na vysoké až ultra detaily kolem 60fps.
sebox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 24. 4. 2015 20:49

Nemuzes porovnavat Epsilon a Blue (Fire)Storm II, ktery byl neskutecny crap a horel. Casto jako Faraon s celou druzinou verneho HW. Fotron byval v minulosti, ale to Tagan a Enermax take. Treba top model Enermax Platimax, coz nebyl 100% CWT smejd, byl poradny fail a chcipalo jich dost. Nebrali s sebou na posledni cestu vsechno, ale chcipaly a nebyl jsem jediny, komu jich nekolik pochcipalo.

Nevyplati se to proto, ze se musi vyresit jeste cele chlazeni, prekopat to a je to stare a zrave. Tyhle Asus maji svoje mouchy.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 4. 2015 20:53

In fact ja jen rikam, ze hodnotu to ma sotva polovicni, nez kolik za to inzerent zada. Pokud by to prodaval za 6tisic, reknu tazateli, at si to klidne koupi. Ovsem za dvanact to dobra koupe proste a jednoduse neni, duvody proc jsem rekl a tim to pokladam za uzavrene.

BTW pridomek SE u ASUSu znamenalo jednu dobu "oholili jsme z toho vsechno co se dalo" ... tez jeden z duvodu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků