dop: myš bezdrát se setrvačným kolečkem

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod audis 31. 5. 2015 22:44

tak jestli z rušení (myš něco ruší a nepracuje korektně) nemusím mít 100 % strach, pak tak OK a sem v pohodě.

Sic emám doma jen tablet, mobil, notas a wifiouter za 1000 Kč, ale sem z toho neštastný. proto se tam hloupě ptám.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 3. 6. 2015 13:03

má ta Logitech M705 to kolečko přepínatelné? volně rotující / s aretací ? na fotkách přepínač nevidím.

-- 03 čer 2015 14:05 --

Python.p píše:Pokud seš s ní spokejný poptej tady někoho kdo ti vymění spínače /Behemot/
takový uživatel zde neexistuje. Mohu požádat o správný nick?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 3. 6. 2015 13:37

Přepínač kolečka M705: http://ctrlv.cz/Rbyl
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 6. 2015 13:58

Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 22. 10. 2015 07:05

Od toho léta jsem rozhodnutý pro tu m705, ale když sem četl uživatelské dlouhodobé zkušenosti, opět si lidé po 2 letech stěžují na vymackane mikrospinace. Koresponduje s mými zkušenostmi za 7 let. Nic se nezměnilo.

Fakt není jiná myš bezdrat + zapinatelny hypersroll + více tlacitek
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 10. 2015 22:44

Mx Master ?
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 10. 2015 00:04

Prave je na druhe reklamaci, cela MX Master. Prvnimu kusu se rozbil mechanismus uvolnovani setrvacniku, tzn byla "rachtani only". Druhy kus znenadani zcela zemrel behem par tydnu provozu.

Slicovani plastu na leve horni strane je spatne, tzn mys reze mezi palcem a dlani. Pritomno u obou kusu - ze 2ks nejde delat zavery, ale zase se to vyskytlo uz u dvou, takze to "jen kusova vada" asi take nebude.

Osobne kdyz uvazim porizovaci cenu, znovu bych si MX Master jiz nekoupil.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 24. 10. 2015 14:36

Kurňa já "toužebně" čekám až mi umře má Performance (a ono pořád nic) , abych mohl jít do Master nástupce a Ty o ní píšeš takovéto nepěkné věci :(

... a ona mi teď určitě jak na potvoru odejde ......
.... a já určitě Masteru neodolám ...
.....a budu mít určitě ty samé problémy ...

... uff ....
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 10. 2015 14:52

Pokud by kladne prekvapila, napisu kladne hodnoceni - nemam duvod byt neobjektivni vuci cemukoliv.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 24. 10. 2015 14:55

Však já to myslel v dobrém, jsem naopak rád za toto upozornění i když stejně mi bude na dvě věci, budu se muset "spálit" sám ...
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 10. 2015 15:02

Az prijde treti kus, budu jej opet pouzivat jako primarni mys. :)) Celkove se docela dobre drzi a kolecko je fajn - kdyz tedy funguje jak ma.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 24. 10. 2015 15:20

Performance se také špatně nedrží, ale málo platné od té doby co vyšla Master je přeci jen ten úchop o něco horší :)
Mám halt slabost pro tyhle hračky od Logitechu, celkem vše co od nich mám doma funguje k plné spokojenosti včetně stařičkého Harmony One, které je používáno prakticky každý den na letitou původní baterku a bez jediného zádrhelu.
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 11. 2015 14:36

Tak zadny treti kus. Mys byla v Polsku "na oprave" ... dnes se vratila a krom toho, ze zavada zustala stejna, jako pred "opravou", navic jeste vrze prave tlacitko.

Okamzite, hned zitra, jde opet na reklamaci. Logitech jako takovy u mne docela ztraci kredit.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 7. 12. 2015 19:14

koupil jsem tu M705. Pravé a levé tlačítko při kliku vydává velký hluk. Hluk jak moje 15 let stará optická kabelová Genius za 200 kč https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag ... TGmJ1Ng2oQ Navíc každé jiným tonem, což by ale nevadilo. Ten hluk, to je vlasnost modelu, nebo vada kusu? Jsem zklamán. I ty MX1000 a VXRevolution měly tišší a luxusnější stisk.

-- 07 pro 2015 19:29 --

tady jsem si dovolil natočit jeden teplý videobonz. Je to takové levné fórové papírové hlasité klikání, což u myši přes litr mě zklamalo https://www.dropbox.com/s/eymy9kyhgda70 ... 1.mp4?dl=0
Je to normál, nebo vadný kus nebo série?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 7. 12. 2015 22:21

taky máte u vašich hyperscrolů nevyvážené kolečko? že vám to dokument stahuje o kousek jinam, než jste si ho kolečkem nastavili? Takto https://www.dropbox.com/s/k6zrfuih8q31e ... 4.mp4?dl=0 :-(
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků