Herní PC 36. 000 DPH,- Kč, Classic sestava

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod werdes 26. 10. 2015 17:21

Dobrý den / Ahoj,

nejprve bych Vám poděkoval předem za Váš čas a pomoc s výběrem mého nového herního PC. Rád bych od Vás slyšel návrhy, děkuji.

Herní PC:

HLUČNOST: Určitě hlučnost classic sestava. PC je v pokoji, kde jsem jen já a proto někoho nebudu rušit.

SESTAVA: Má 100% být herní mašinou. Hry, které zde bych rád pařil na full HD + nejvyšší detaily ( Zaklínač 3, Star Wars Battlefront, Dragon Age 3, Total War: Warhammer, nový DOOM). Monitor je: BenQ RL2755HM - LED monitor 27

ROZPOČET: Zde je limit 36. 000 s DPH. Jestli by jste si mysleli, že 1.000 až 2.000 Kč přidají na výkonu, tak jsem schopen investovat.

OPERAČNÍ SYSTÉM: Bude se kupovat, ale je mimo cenu !

SESTAVENÍ + TAKTOVÁNÍ: Nechám si ho sestavit u CZC. Taktování nebudu dělat, že bych ho sám nezvládl !

POZNÁMKY: K novému PC si nic nebudu kupovat, vše již mám. Jen mám rád když PC svítí nebo mám rád PC skříně, které jsou maličko netradiční :) Vím, že se to každému nelibí, tak jestli je možné mi taky něco poradit, ale určitě ne aby to zbytečně navyšovalo cenu PC !

Děkuji za Vaše poznámky a rady.

Pavel
werdes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 26. 10. 2015 17:46

Co se bezplatneho sestavovani v CZC tyce, pocitac za tyhle penize bych jim slozit opravdu nedal. Kvalita prace je u nich promenliva, ostatne o tom mame na foru i vlakno: viewtopic.php?f=932&t=1140208 Ano, nekterym uzivatelum (hlavne levnejsi sestavy) dokazali PC poskladali bez vetsich problemu a ano, cena je silnym argumentem, protoze levneji to uz nejde. Ale ... u sestavy za precijen uz relativne vetsi penize by se clovek mel poohlednout spise po kvalite. (vlastni nazor)


- - -


36.372,- Kc



Sluchatka zdarma + 16GB USB3 flashdisk zdarma + hra (vyber ze dvou moznosti) zdarma ... modre svitici skrin s netradicnim vzhledem. Vypada v realu vazne celkem dobre.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod werdes 26. 10. 2015 18:35

Nejdříve chci poděkovat za Váš výběr.
Osobně se mi líbí a hodně se s ním ztotožním. Dle mého se mi to více líbí, než sestavy, které doporučují internetové magazíny jako herní sestavy.

Pár otázek:

1. U CZC jsem si sestavil PC a spokojenost. Proto jsem se rozhodl, že bych si ho nechal znovu sestavit. Sám do toho nechci jít (bojím se), tak nevím jak to jinak udělat. Nevíte nějaké nové recenze na sestavování a tak ? Jsem s Příbrami, tak zde chci nechat své PC sestavit.

Otázky pod čarou:

Proč je v košíku 6x SilentiumPC Zephyr 120 LED Blue (asi kvůli tomu, jak budou svítit. A taky budou lépe chlazené PC) ?
Mám raději zelenou, ale taková PC skříň kvalitní není ? Jinak klidně oželím "svítidla" jestli by měla být horší kvalita skříně.
Stále jsem četl boj o Intel i5 vs Intel i7 k herní PC. Jen se ptám, jestli je nějaký zásadní rozdíl (jen se ptám, nechci zde spustit flame diskuzi)
Asi blbá otázka. Pojede mi Zaklínač 3 vše na full ? :)

Děkuji za odpovězený.
werdes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 26. 10. 2015 18:40

Ventilatory jsou v kosiku, protoze jednak jsou potrebne ke chlazeni ... a konkretni typ i kvuli osvetleni - protoze jsi psal, ze jej chces. ZELENE ventilatory nejsou. Resp jsou, ale nikoliv takove, s jejichz doporucenim bych mohl souhlasit.

Rozdil je ten, ze i5 se vyplati. Pokud chces vedet vic, odkazu na srovnavaci recenze, takove existuji urcite na EHW a PCT i v nasi materstine - to kdybys mi treba nechtel verit.

Samozrejme pojede.

- - -

AD to sestaveni ... od Pribrami jsem ja osobne ani ne hodinku cesty. Pokud bys nepohrdnul, mohu Ti nabidnout svou osobni peci, tzn. sluzby ohledem sestaveni a odladeni. (Pokud bys chtel vedet vic => soukroma zprava.)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod werdes 26. 10. 2015 18:42

Děkuji za odpovězení :)

A určitě zvážím Vaší nabídku, rovnou napíšu :)
werdes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drtik0l 26. 10. 2015 22:10

To téma z CZC zní dost hrůzostrašně, začínám přemýšlet, že bych si to taky nechal od někoho z fóra sestavit, Kin nemá zájem, tak kdyžtak mi můžete někdo napsat do SZ. Díky.
drtik0l
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 10. 2015 07:42

Ktery Kin rekl, ze nema zajem?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtik0l 28. 10. 2015 21:34

No ptal ses odkud jsem, tak jsem ti to řekl a pak jsi už neodpověděl, tak co jsem z toho měl vyvodit? Že je to asi daleko a nemáš zájem...
drtik0l
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 28. 10. 2015 21:45

Složím, vyskytuju se v Praze, v okolí Zlína, Brna či Plzně.
loleCZeQ
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků