Nefunkční Windows update

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vladimir 31. 12. 2015 21:05

cejdap píše:Po hodině jsem to vypnul.
Kdybys počkal 12 hodin (i víc, podle rychlosti procesoru), aktualizace by se nejspíš vyhledaly.
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod mr.horac 30. 10. 2016 00:41

LubošH píše:Zkuste toto:
1. Start, pravou myší klikněte na Počítač, vyberte Vlastnosti a vlevo vyberte Upřesnit nastavení systému.
2. V záložce Upřesnit klikněte dole na tlačítko Proměnné prostředí.
3. V spodní části pro Systémové proměnné klikněte na tlačítko Nová.
4. Název proměnné zvolte MIG_UPGRADE_IGNORE_PLUGINS a přiřaďte ji hodnotu IphlpsvcMigPlugin.dll.
5. Klikněte na OK a postupně uzavřete všechna okna přes OK.
6. Restartujte počítač a spusťte aktualizaci systému ještě jednou.

Pozn.:
Pokud nepomohl tento návod, budete muset obnovit všechny služby spojené s Windows Update. Postup naleznete na stránkách Microsoftu: http://support.microsoft.com/kb/971058/cs

SUPER. Mel jsem stejny problem. Cista instalace W7 home 64bit. Aktualizace nesly ani pres update v ovladacich panelech ani pres stazene balicky a to jsem jich zkousel tuny. Nechal jsem to bezet i celou noc a rano porad nic. Porad jen bezelo dokola to same - "Probíhá vyhledávání aktualizací v tomto počítači...".
Udelal jsem toto, co pise LubošH, restart, hned po najeti windowsu jsem zkusil balicek, ktery pred restartem nesel a hned se to rozjelo. Hlaska probiha vyhledavani sla asi 5 sec a pak uz to frcelo. PARADA. Moc diky Lubosovi!!!!

p.s. tak nakonec radost krapet odeznela :), sice se povedla nainstalovat aspon ta jedna aktualizace z balicku, ktery jsem potreboval na spusteni jineho programu. Nicmene dalsi balicky uz nejdou (opet hlaska "Probíhá vyhledávání aktualizací v tomto počítači...") a windows update taky stale bezi a bezi a nic. Tak jdu zkusit jeste obnovit vsechny ty sluzby spojene s windows update viz Lubosova dalsi rada.

1) z http://support.microsoft.com/kb/971058/cs jsem stahnul WindowsUpdateDiagnostic.diagcab
spustil, nasel a opravil 3 chyby (service registration is missing or corrupt, potíže s instalaci nejnovejších aktualizaci a jeste jednou to same). Neopravil jen jedinou (chyba 0x8024402C služby windows update), ktera ma co do cineni s nastavenim proxy serveru, ktery vsak nastaven nemam a v internet prohlizec (IE11) (navod pro rucni opravu) ani nebyly volby, ktere k oprave mely vest. Nicmene po teto oprave se ihned podarilo nainstalovat balice SURT, ktery radil nekdo vyse a ktery pred tim take nesel. Tak opet nejaky progress. Nyni po restartu opet zkousim windows update pres ovladaci panely a zatim stale hleda....
mr.horac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtobola 31. 10. 2016 18:46

vtobola
Junior

Odeslat příspěvekod Dvořák1 31. 10. 2016 20:01

A můžeš napsat, proč si chceš ty aktualizace stahovat? Něco ti nefunguje? Nebo to chceš jenom proto abys byl IN? Tak aktualizace vypni a nic se nebude zobrazovat. Zatím jsem nikdy neviděl problém na který se aktualizace stahuje. A počítače provozuji od roku 2002.
Dvořák1
Junior

Předchozí stránka