Výběr vhodné skříně

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 11. 2016 11:40

To nevadí, do himura mini se vlezou bez problémů :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 10. 11. 2016 07:51

No to sice ano, ale kde jej vzít? Na bazosi se válí jeden koukám...
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 10. 11. 2016 09:05

Himuro mini ? Pokud znáš jeho opravdovou cenu, stačí napsat SZ :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 11. 2016 21:42

Zdarte, vybírám skříň pro pracovní PC - i5-6500, mATX deska, 400W Seasonic, 2x 3,5 a 1x SSD 2,5, jenže jak tak vybírám (cca kolem 2000) tak nic pořádného jak Define Mini nemůžu najít (sám ji mám...), aby to bylo s filtrama pokud možno všude, aby to mělo normální pozice na disky (a ne na boku), aby to bylo kvalitní a dobře udržovatelné, no a z toho mi vzejde akorát Mini, nová Mini C ještě není a 2 týdny čekat nebudu, navíc mně až tak neoslovila, jak jsem viděl nějaké rozbory, tak montáž zdroje a vůbec celý ten spodní tunel nic moc. Kažopádně máte něco srovnatelného jak Define Mini? Koukal jsem na Corsairy (přijde mi, že usnuli), Nanoxii, CoolerMaster (Thermaltake vůbec), a jako nic moc?
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 11. 2016 22:06

Proč ne Nanoxii ? Pokud ti nesedí FD je Nanoxie to pravé ořechové.

Pokud by ti nevadilo dokoupit si prachové filtry, měl bych doma jednu LianLi navíc, na mATX ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 11. 2016 23:12

No jako třeba Deep Silence 4 je jí hodně podobná, ale úplně tak vymakaná jako FD mi nepřijde, např přední filtr se čístí tak, že se musí celý kastl odcvaknout? (jak dlouho toto vydrží?) Právě že FD mi sedí až moc, jen jsem chtěl firmě ušetřit, ale nakonec jsem nic lepšího pod FD mini nenašel, co by za to stálo... vždy nějaké ale.

"It's really an excellent design, which makes it even more of a shame that you have to remove the front panel just to access it – a door here would have been preferable."
http://www.bit-tech.net/hardware/cases/ ... 4-review/2
Dále mi tam chybí pozice na spodní fan, ikdyž bych ji hned nevyužil, ale v budoucnu třeba do sestavy osadím nějakou grafiku a budu mít tišší kancl a chtěl bych z toho LN-ULN a 3 (lichý počet?) fany mi přijdou málo.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan246 23. 11. 2016 20:17

Dotaz: nechci zakládat nové téma chtěl jsem skříň Fractal Design Define R5 ale asi se s ní nevlezu do mého stolu jsem limitován rozměry šířka 233mm, výška 473mm, hloubka 580mm oni u té skříně píší že má rozměr na šířku (232 mm) doporučíte mě náhradu za něco kvalitního a cenově odpovídajícího ať mě to nezrujnuje díky za nějaký typ Milan246
Milan246
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popenex 4. 12. 2016 01:51

Ahoj, viete mi prosím odporučiť nejakú skrinku?
zostavu mám veľmi starú, no dokupoval som ssd + dátové hdd a preventívne som ešte doobjednal kvalitnejší zdroj (keďže už vyše osem rokov mám Fortron BSII a ako som sa dozvedel je asi zázrak, že stále ide a nezobral nič so sebou..) a chladič CPU (ninja4)

behom roka by som potom chcel vymeniť aj zostávajúce komponenty, no zatiaľ vymenované veci by som už rád uložil do novej skrinky keďže teraz fungujem so skrinkou eurocase..

bol som už viacmenej rozhodnutý zobrať FD Define R5, no padla mi do oka ešte Define S a taktiež NZXT H440 a neviem sa rozhodnúť...
viete mi povedať čo bude najvhodnejšie z vyššie vymenovaných kúpiť alebo odporučiť nejakú inú "kvalitnejšiu" skrinku?

ďakujem
popenex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 4. 12. 2016 10:58

Podívej se ještě na Nanoxii Deep Silence.

A pak bych volil mezi nimi.

NZXT mě nějak neoslovila...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popenex 5. 12. 2016 14:44

ok dík za tip

tá nanoxia je vlastne dosť podobná R5 nie ?

len sa stále neviem rozhodnúť či R5 (alebo teda nanoxia) alebo Define S... čo je výhodnejšie?

5.25" extra nevyžadujem, 3.5" hdd budú maximálne 2ks + 1ks ssd, len sa celkom bojím pri tej S uchytenia práve tých hdd alebo je to v poriadku ?

do ktorej by si išiel na mojom mieste?:)
popenex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 5. 12. 2016 15:45

Define C.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan246 11. 12. 2016 17:19

Pánové tak jen dávám na vědomí, že jsem si vybral Nanoxia Deep Silence 3. PC jsem si nechal složit, protože jsem to nedělal skoro 10 let tak dlouho jel předchozí počítač než se odporoučel. Case vypadá dobře možnosti uspořádání kabelů jsou skvěle řešené. Milan246
Milan246
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F1looo 4. 1. 2017 10:52

KineCZek píše:Define C.


Define S/Define C ? Přemýšlím zrovna nad koupí jedné z těchto skříní. Spíše se mi zamlouvá Define S z pohledu chlazení. Osazení více ventilátorů(140mm), navíc mi nejde tak o odhlučnění, jak o chlazení, kupuji grafické karty AMD. Jsou tu nějaké důvody, proč byste tuto skříň nedoporučoval? Děkuji :-)
F1looo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 1. 2017 10:55

Ja bych vzal Mini, nebo pak C a pak az R. Ale to je muj point of view. Nekde jsem tu duvody uz urcite popisoval.

Na druhou stranu to neber tak, ze by S byla jako S-mejd. To neni.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F1looo 4. 1. 2017 12:09

Díky, projdu fórum :-)
F1looo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků