GTX1080, 1070, 1060 - infa, recenze, zkušenosti

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz


Odeslat příspěvekod milsimr 1. 12. 2016 20:01

S tím nesoulasím .. a poděkovat můžete jistému uživateli Nighthawk.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josa 13. 12. 2016 11:04

Prisli vam uz tie termo podlozky ci ako sa to vola? Mne neprisiel ani potvrdzovaci mail ani nic o tom, ale za ten EVGA Powerlink ma otravuju aby som zaplatil postovne :D
CPU: Intel Core i5 9600k
GPU: EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0
RAM: 16GB
Zdroj: ENERMAX MaxPro EMP700AGT 700W
josa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nighthawk 14. 12. 2016 10:17

milsimr píše:S tím nesoulasím .. a poděkovat můžete jistému uživateli Nighthawk.


mně?
Dovoluji si upozornit, že já jsem, na rozdíl od jistého uživatele černakuse, nikoho nenazval nvidiotem.
Kdybys dělal pořádně svou práci, tak bys černakusův příspěvek smazal okamžitě a nemusel ses posléze namáhat s čištěním a mým zbytečným osočením. Mé zkušeností inženýra z praxe jsou, že někdy je lepší do problému říznout hned než ho nechat se rozvinout.
Dále si dovoluji upozornit, že po napsání mé repliky jsem další vývoj diskuse z důvodu zbytečnosti nesledoval, takže nevím, co se dělo dál.
Suma sumárum, černakus může nazývat uživatele nvidioty, ale můžu za to já.
Nighthawk
Junior


Odeslat příspěvekod cernakus 14. 12. 2016 13:22

Nighthawk:

Zřejmě jsi se stal obětí automatické korekce tvého zařízení, které cernakus zaměnilo za čůrákus. Já to přešel bez protestu, neb jak říkám, automatické opravy jsou zákeřné, ovšem jiné to asi pobouřilo. ;-)

Tvá automatická korekce zřejmě není obeznámena s tím, že některé idiomy (či zkomoleniny), byť obsahují pejorativní část, jsou obecně (světově) známé, staré (cca 1998) a společensky akceptovatelné (nVidiot, FanATIk), jiné, osobně útočné a přesto neoriginální vulgární podpásovky (nejsi první, který mi nick takto zkomolil), společensky přijatelné nejsou.

Doporučím ti tedy si sednout s tvoji automatickou korekcí a vysvětlit ji, nuance této problematiky, aby tě už příště nevypekla ;-)
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bumerang 14. 12. 2016 14:21

Ja sice nie som lingvista a ani cestina ani slovencina nie su moje rodne jazyky ale z laickeho hladiska si myslim, ze slovo idiot je vyrazne urazlivejsie ako slovo fanatik, hlavne kvoly tomu ze slovo idiot priamo ukazuje na to ze dana osoba je mentalne/intelektualne zaostala zaroven slovo fanatik taky vyznam nema. Preto by som urcite nedaval znak rovnosti medzi slova nVidiot a FanATIk. Z druhej strany nechapem preco ludia vobec reaguju na prispevky cernakusa, blizarda a dostojnika, pride mi to take masochisticke, generuje to len zbitocnu robotu pre admina ktory potom musi cistit vlakno.
Bumerang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libbi 14. 12. 2016 14:36

Cernakus je zde největší génius o tom žádná. Ale jak píše Bumerang, těch nejchytřejších je tady povícero:-)
libbi
Junior

Odeslat příspěvekod cernakus 14. 12. 2016 14:58

Pánové, zjistěte si historii těch pojmů. Vím, že v době, kdy vznikly, jste ještě cucali mámy prs, ale to vás fakt neomlouvá!
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bumerang 14. 12. 2016 15:04

O tomto presne rozpravam:

"Pánové, zjistěte si historii těch pojmů. Vím, že v době, kdy vznikly, jste ještě cucali mámy prs, ale to vás fakt neomlouvá!"

uplne ziadna pridana hodnota, len urazlive chovanie voci neikomu kto si kupil GK od ineho vyrobcu. preco admini toto toleruju je pre mna stale zahadou. Ja sice neviem kedy tie pojmy vznikli ale ked som "cucali mámy prs" spolocnost nVidia este nebola ani v plane, tak ze ani ten pojem nemohol existovat.
Bumerang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 12. 2016 15:14

Zato tvoje příspěvky jsou informativně hodnotné.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cernakus 14. 12. 2016 15:17

bumerang:

To ale znamená, že nevíš, co pojmy nVidiot a fanATIk znamenají. Což je pro tebe z pohledu okolí ještě horší, než kdyby ti bylo 20 let. Rozhodně to není každý majitel výrobku daných firem. To by to označení postrádalo smysl.

PS: Předpokládám, že admin toto OT smaže/přesune na smetiště.
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 12. 2016 05:09

zatímco čůrákus, jakožto výrobce prostatických pomůcek, člověk pozná až po padesátce...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod satikcz 15. 12. 2016 12:55

Python.p píše:Zato tvoje příspěvky jsou informativně hodnotné.

Bohužel mi jeho příspěvky přijdou informativně hodnotnější, než v poslední době ty tvoje, a trochu v tebe ztrácím důvěru :)

Právě o tom, že nvidiot je urážlivější než fanatik, byly ty původně smazané příspěvky ještě v té minulé čistce.
3x AOC AG271QG (2560x1440, IPS, 165Hz, GSync), ASUS Strix RTX3090 OC, Intel Core i7 8700K@5GHz+EKWB L360, ASUS Maximus X, 32GB G.SKILL TridentZ@3466 MHz, ADATA SX8200 2TB + 1TB + Crucial BX 500 GB + Kingston UV400 1TB, Seasonic P-860 Platinum, FD Define S
satikcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cernakus 15. 12. 2016 14:24

satikcz:

Nikdo nemůže za to, že Číňan pojmenoval firmu nVIDIA, zejména ne lidová tvořivost.

A možná, že fanATIk je méně urážlivý, ovšem v dnešní době strachu islámského fanatismu je podstatně nebezpečnější ;-)

PS: je docela důležité zachovávat zápis těcht opojmů. fanatik a fanATIk jsou dvě rozdílné věci. Dtto nvidiot je jen idiot s překlepem (dokonce by to správně mělo být nVIDIot, neb firma měla v době vzniku logo nVIDIA).
cernakus
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků