Saphhire ATI Radeon HD 2600 Xt

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod PetrCi 14. 11. 2007 15:17

Dobrý den,
mám tuto grafiku, ale ona nema moznost nastavit televizni vystup v - vlastnosti (na plose pravym v XP), nastaveni a tam dole upresnit a tam Obrazovky - moje predchozi ATI 9550 kdyz sem nenainstaloval CCC, tak to tam mela, poradi nekdo prosim, jak nastavit tv vystup jako divadlo - video pres celou a ja muzu na kompu treba psat ve wordu? - asi nejak v catalystu, ale tam jsem nasel pouze nastaveni tv jako plocha, ale nevim, jak ji aktivovat jako divadlo - sem to tam nasel, nastavil jako divadlo, ale nic - pouze, kdyz sem dal aktivovat tv vystup nebo tak neco, tak se zapla tv, ale monitor zhasnul.... - moc prosim o radu vedouci ke zprovozneni tv vystupu a dekuji

ono to TV detekuje, protoze mi ji nabidne k rozsireni plochy - viz zabery ze zakladniho prostredi (delam to i v rozsirenem, ale tam sem to nenasel...)

Obrázek
a
Obrázek

poradte prosííííím !!! :-( ...

a taky ve spravci zařízení - hardwaru - nemam krome normalni grafiky jeji seecondary jako sem mel v pripade radeon 9550
PetrCi
Junior

Odeslat příspěvekod Whisky 17. 11. 2007 11:48

odinstaluj ten ccc nech driverÿ a pres klasickou nabídku ve win pro gk to pujde ok.
Proč furt kupovat nový HW? Ten tex?ák jede i na deset let starém kávovaru :-)
Whisky
Junior

Odeslat příspěvekod PetrCi 17. 11. 2007 16:11

jo, to jsem si taiy myslel, ale po vyzkouseni tohoto manevru sem nele ani catalysty, ani nabidku ve win - nebyla tam zadna zalozka s obrazke ATI - jen tech asi 4 nebo 5 zakladnich - obrazovky, prekryvani...chybely...

delam neco spatne? :-/ .. - odinstaloval jsem catalysty a nebylo tam nic... :-( ...
PetrCi
Junior

Odeslat příspěvekod Nixo 17. 11. 2007 16:17

Mal si vymazat len Catalyst Control Center, nie cele ovladace.
Nixo
Junior

Odeslat příspěvekod PetrCi 17. 11. 2007 16:19

sak tomu CCC rikam catalysty.. - display driver som nechal...

co robim blbe? :-( ...
PetrCi
Junior

Odeslat příspěvekod blino 17. 11. 2007 17:11

PetrCi:

hmm tie obrazky uz nefunguju :?
takze sa posnazim o inu ukazku...

1. u mna ked chcem pracovat na dvoch monitoroch (v tvojom pripade TV) MUSI byt CCC zapnute :wink:

2. zakrtni TV Force detection

Obrázek

3. Theather mod nastavis pri ostatnych Avivo moznostiach

Obrázek

4. no a na zaver sa pohraj s nastaveniami ako rozlisenie ci obnovovacie frekv.

Obrázek
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PetrCi 18. 11. 2007 06:22

tak 1. obrazky musi byt videt
2. nejde mi to tak prave...jak sem psal, jako primarni monitor to jde nastavit, ale ne jako klon... - a kdyz dam vynutit, tak pak mam v nastaveni thethre mode toto:

Obrázek

cili co s timto prosííím????????!!!!!! - ani vyncena detekce nepomaha... - pritom HW to asi nebude...
PetrCi
Junior