Low-cost PC pouze na WoW

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Sasar 21. 3. 2017 13:26

Ukazuje jen to, co chce. Pozorně se dívej, jak s každým přidaným objektem hráče, nebo moba (fyzika, ai, ...) citelně dropuje. Efekty podrží silná grafika, ale data zpracovávaná procesorem už ne. To jsou přesně ty situace, o kterých se tu celou dobu mluví a upřímně, on tam toho zase tak moc nedělá. Celu dobu hlavně stojí, mačká, sem tam se přesune, ale nechce se po něm žádný výkon. Pust si to několikrát a uvidíš, než se rozkouká, uplyne dost času. Nezpracuje dostatečně rychle celý objem dat. Jednak mu chybí dvě jádra, HT sice pomohou, ale zdaleka nepředvedou stejný výkon jako fyzická jádra se stejnou synchronizační režií a další nedostatek je kombinace pomalých pamětí a malé L3. Nestíhá to, zatímco my "graficky slabší" bojujeme s efekty a stíny, on bude mít problém hráči a moby. Naštěstí se už nevyžaduje, aby roguna použila třeba Gouge.
Sasar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sukyThe 21. 3. 2017 15:27

Ta i3/G4560 tam hraje svou roli absencí výkonu. Proklikal jsem jeho videa z raidu, jelikož world bossové jsou celkem irelevantní kontent, tak největší propady má na Botanistovi a to se točí okolo 30 FPS v 30-man raidu. Co se týče jeho herního stylu a požadavků na hráče v aktuálním datadisku můžeme taky nechat stranou (ano, je těžké interuptovat moby na konci 2 sekundového castu s 10 FPS). Další důležitou věcí jsou addony. Pamatuji si, že Recount býval docela žrout výkonu, nebo i špatně vytvořené weak aury apod.

Pointa těch videí nebyla nesouhlasit s tím, že na pořádné hraní to chce alespoň tu i5 s trošku vyšší frekvencí, ale že se dá hrát celkem v pohodě i na tvom dvoujádru s HT.
sukyThe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasar 21. 3. 2017 18:40

To si právě nemyslím. Zahraješ si, ale "v pohodě" dost těžko. Z videa vyplývá, že si něco zajdeš a slušně farmíš, ale neukázal obecně nic, kde by hráč vyvíjel aktivitu. Převážně PvP - BG jsou plná casual hráčů, kde tě k aktivitě, sledování a využívání prostoru donutí okolnosti. Maníka s 20fps prostě s 60+ vymanévruješ, aniž by tě trefil. Než se 20fps melee rozkouká, už jsi v jiném postavení (úhel, vzdálenost). Prakticky jen proto, že udržíš snímky. Chce to trochu cviku, ale když potom zesměšníš lépe vybavené a rupne jim v bedně zlostí, tak dokáží dělat neuvěřitelné chyby a darovat vítězství.

Titan ... byl horší. Celkem žral i Gladius, POWA, AWS ... a další.
Sasar
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků