Někdo zjistil moji IP

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LAMASLP 31. 3. 2017 18:12

CO mám dělat když někdo zjistil moji IP? Může se něco stát prosím pomoc
LAMASLP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod herma 31. 3. 2017 18:21

dobrej výstřel do tmy. To chce vyvěsit na nástěnku.
herma
Junior

Odeslat příspěvekod LAMASLP 31. 3. 2017 18:22

Hele, vážně jo. :D
LAMASLP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 31. 3. 2017 18:48

LAMASLP píše:CO mám dělat když někdo zjistil moji IP? Může se něco stát prosím pomoc


CO mám dělat když někdo zjistil moji adresu? Může se něco stát prosím pomoc


Odpověď: Pokud je to zloděj tak tě vykrade........
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod n.e.m.o.h.o.u.c.i 31. 3. 2017 18:56

Podle projevu, který jsi zde zanechal/zanechala, je naprosto irelevantní, co se stalo.

Je zbytečné se zabývat hloupými dotazy.
n.e.m.o.h.o.u.c.i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jackbrno 31. 3. 2017 19:20

LAMASLP píše:CO mám dělat když někdo zjistil moji IP? Může se něco stát prosím pomoc


Nahlášeno pro debilitu tazatele, to snad není možné...
jackbrno
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 2. 4. 2017 08:55

Pokud si představuješ, že je tvá adresa nějaké tajemství, jsi na omylu. Tvou IP-adresu zná kde-kdo - například každý správce webu, na který se podíváš. No a když jsi tam přihlášený jménem (třeba ve webshopech nebo v diskuzních fórech), zná tě i jménem. Nebo ji může znát i každý, komu jsi poslal mail - záleží na nastavení poštovního serveru, jestli do hlavičky vkládá i IP-adresu, ze které byl mail odeslaný.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 2. 4. 2017 18:02

LAMASLP píše:...Může se něco stát?
Ak páchaš nejakú trestnú činnosť je možnosť ťa podľa tejto adresy vystopovať. Surfovaním po internete si svoju IP adresu už zanechal na mnohých miestách (počítaj v násobkoch tisícov).
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 4. 2017 18:25

IP je v češtině Idiot Pitomej, protože si dotyčný naivně myslí, že je nedohledatelný. Soukromí a anonymita na webu neexistuje, neexistovala a rozhodně nikdy existovat nebude. Anebo si dotyčný dobrovolně nechává vymývat palici nesmysly. Ono už samotné volání je identifikované (nikoli identifikovatelné) ihned při vytočení a ne až po x vteřinách hovoru, jak se nám snaží zaprodaní scénáristé nabulíkovat. Ve skutečnosti se ví i o pohybu kohokoli, aniž by telefonoval. Jak myslíte, že se hledají rádoby anonymní hovory z předplacenek? Nebuďte naivní. Velký bratr o nás ví úplně vše a to již od dob nejkřišťálovějšího ministra vnitra, sociála Grosse. Každý mobil má jednoznačně identifikující kód IMEI, každý počítač má svého Idiota Pitomého, zkráceně IP. Jak myslíš, že se tady zobrazují multiúčty? Pokud se debil naivně přihlásí pod několika účty na jednom počítači, pak si plně zaslouží BAN...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dotankoch 2. 4. 2017 18:53

KOSŤA KOSTIČ píše: Jak myslíš, že se tady zobrazují multiúčty? Pokud se debil naivně přihlásí pod několika účty na jednom počítači, pak si plně zaslouží BAN...


Ak sa tu identifikuje multiucet len pomocou IP, je to nedostatocne presne. Pred par rokmi sme s kamosom prevadzkovali server na hru GTA San Andreas a niekolko desiatok ludi tam hralo pod jednou IP, operatori proste IP zdielaju. IP, ktoru mate teraz, uz o par hodin mat nebudete a bude ju mat niekto iny (zalezi na sposobe pripojenia).

KOSŤA KOSTIČ píše:Jak myslíte, že se hledají rádoby anonymní hovory z předplacenek? Nebuďte naivní. Velký bratr o nás ví úplně vše a to již od dob nejkřišťálovějšího ministra vnitra, sociála Grosse. .


No a ako by si chcel vystopovat hovor z anonymnej predplatenky? Triangulaciou? Vela stastia, najma v husto zastavanych oblastiach ako su sidliska. Skus najst cloveka, ak mas jeho polohu s presnostou na +/-3 cinzaky.
MB: Asus P5E3 | CPU: Intel Xeon X3363 2,8GHz | RAM: 2x2GB Crucial CT25664AA800.M16FM | GPU: AMD Radeon HD5850 | SSD: Crucial MX500 256GB | MONITOR: Dell E167FPf
Mobil: Samsung Galaxy S5 SM-G900I
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 4. 2017 19:28

:oboze o<:)
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků