GTX 1070/1080 teď, nebo počkat?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod freedyspeed 3. 4. 2017 13:18

vysvětleno výš.. IT pro může být klasický správce win, a IT může být programátor.. a cokoliv mezi tím...
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 4. 2017 13:21

FreedySpeed - právě jsi klesl až na samotné dno ... Úpravou příspěvku, tak aby tam nebylo to co zmínil shamp1x.

"Za rozumnou cenu" a to je ten problém, kvalita něco stojí. Ostatní věci co jsi psal jsou jen kecy.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shamp1x 3. 4. 2017 13:24

Zpátky k tématu, už padl nějaký výběr GK? Na konkurenčním fóru pct... nabízel jeden maník referenční 1070 za 8000,- což podle mě není špatný deal.
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 3. 4. 2017 13:29

Python.p píše:FreedySpeed - právě jsi klesl až na samotné dno ... Úpravou příspěvku, tak aby tam nebylo to co zmínil shamp1x.

"Za rozumnou cenu" a to je ten problém, kvalita něco stojí. Ostatní věci co jsi psal jsou jen kecy.

Co je problém? Dávat PC s i3 a SSD na kancl, namísto i7ček, nebo repasů? To už je zase jako dedukce že prodávám sračky, cracknuté Win, apod.?
Nic jsem needitoval abych něco odstranil
Edit posledního příspěvku byl proto, že jsem připisoval citaci.

-- 3. 4. 2017 14:33 --

shamp1x píše:Zpátky k tématu, už padl nějaký výběr GK? Na konkurenčním fóru pct... nabízel jeden maník referenční 1070 za 8000,- což podle mě není špatný deal.

To jsem ještě neviděl, musím se podívat, cena super, ale stejně by to nakonec nemuselo stačit.
Už to vypadalo že počkám až vylezou na trh ty 1080ky s 11Gbps..
ale teď se mi ozval kupec s vážným zájmem o moji starou GTX980, což jsem ani nečekal tak rychle, doteď to byl samý fórek s nabídkama o 1400 pod moji cenu, atp..
Takže pokud to odklepne a pošle prachy, objednám obratem tu EVGA FTW2. Pokud ne, tak už asi počkám do května.
Vybíral jsem tak dlouho, že 11Gbps i VEGA jsou už za rohem.

-- 3. 4. 2017 14:41 --

Aha, teď to vidím, Python je ten, co ke každému topicu hned pro začátek napíše, že si stejně nic nekoupím, což ale sám ví že nemůže doložit (protože to není pravda).
Když do něčeho rvu hodně peněz, tak to snad pochopitelně chci pořádně zvážit a vybrat to nejvhodnější, ne nesmysl.
To je jako závist, nebo o co ti jde?
A proč tady tvrdíš že jsem něco editoval? On asi citoval ten druhý topic a tam to tak pořád je, protože je to pravda a je to tam i vysvětleno, ne tady - kde je to vytrženo z kontextu.
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shamp1x 3. 4. 2017 13:47

Pokud je na 980 dobrá nabídka, neváhal bych. Člověk přežije nějaký čas i na integrované grafice.
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 3. 4. 2017 13:53

To je sice pravda, ale po finanční stránce to problém není, ani jsem právě s penězma za GTX 980 nepočítal, myslel jsem že zůstane doma, ale prý není potřeba..
a skoro 6500 "sleva", resp. peníze navíc - to už je dobrý důvod pro upgrade.
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aemaeth 3. 4. 2017 14:36

V jednom prispevku places lebo 2000 je velky rozdiel, v druhom zase uz financie nie su problem, ako WTF?
Asi najlepsie bude ked sa toto vlakno lockne, uz to nema ani hlavu ani petu, len to otravuje v TOPe diskusii.
Aemaeth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freedyspeed 3. 4. 2017 14:49

Já jsem nikdy nebrečel že je 2000 velký rozdíl protože bych na to neměl peníze, já jsem diskutoval o tom, jestli stojí za to připlatit asi 17% navíc a v čem se to vyplatí, kdyby to bylo 5%, neřeknu půl slova, takhle jsem ale pochopitelně chtěl vědět, jestli stojí za to připlatit.
Finance nejsou problém, ale nebudu přece kupovat ve finále něco mnohem dražšího, pokud by ten rozdíl nestál za to..
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 4. 2017 15:23

Dovolite mi otazku mimo tema?

O cem se tu vlastne aktualne diskutuje?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shamp1x 3. 4. 2017 16:29

Trolling a sbírání příspěvků? :-D
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 3. 4. 2017 16:51

KineCZek píše:Dovolite mi otazku mimo tema?

O cem se tu vlastne aktualne diskutuje?

Už asi jen o tom, že si o mě někteří místní otírají hubu spoustou lží, popř. posměšků za to že nejsem vševidoucí a přesto mi záleží na tom koupit to nejlepší. Už jsem málem zapomněl, že někteří dotyční pravidelně prudí u každého mého topicu, příště si zase 2x rozmyslím, na které forum to pošlu. Nikde jinde se mi tohle neděje.
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 4. 2017 17:56

To je smutný, fakt smutný... Otázkou tedy je proč sem chodíš, když jsme (tedy respektive asi jenom já jsem) na tebe zlý ?!
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 3. 4. 2017 18:58

Škoda, že DDWorld nemá fórum. Tam o blbečky není nouze a ty, freedyspeedy, bys tam zapadl.
loleCZeQ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 3. 4. 2017 19:00

lol
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 3. 4. 2017 19:20

..... :arrow: LOCK
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků