Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Behemot2077 30. 4. 2017 14:23

A jak často se přihlašujete? Já teda tak jednou za čtvrtletí, na jiným kompu. Tak že si to při takové četnosti neviděl jasně dokazuje, že to neexistuje…oh, wait…
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 30. 4. 2017 16:21

Statistiky si nevedu, ale IMHO se přihlašuji několikrát do měsíce (zpravidla při změně zařízení, nebo prohlížeče).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bumerang 30. 4. 2017 17:20

r34ktor píše:I mě by zajímalo, zda jde o chybu, nebo záměr?

IMHO ide o zamer, predsa len stranka fora obsahuje menej reklam ako napr. web mobilmanie odkaz na ktoru je teraz na miesto odkazu na forum. Podla mna tento krok foru neprospeje a neprospeje webu celkovo.
Bumerang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 30. 4. 2017 17:34

Mohli dát boxu nižší prioritu jeho umístěním dolu pod ostatní.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bumerang 30. 4. 2017 20:56

Hlavne ze je tam link na blesk.cz :(
Bumerang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 30. 4. 2017 21:48

Poradna stačí. ;) :roll:
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 21. 5. 2017 07:42

Tak jste uz fakt uplny buzeranti v ty redakci? Jděte do pi.če idioti! Autoplay video SE ZVUKEM to napadne jen totalniho kleštěnce. Tohle už je fakt moc. A pak chtějte po lidech ať nemají AdBlock.
Kdo chce kam pomozme mu tam. Kdo s cim zachazi s tim take schazi. Tady uz me nikdo nikdy neuvidi vy kuřbuřti.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod monikash 21. 5. 2017 17:09

Chtěla jsem tvůj příspěvek trochu "opííípat", ale když jsem klikla na upravit, tak se mi taky rozjelo ono video na nějaké auto (a to mám AB zapnutý). Takže jako tichý protest tvůj příspěvek nechávám aspoň proškrtaný.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 21. 5. 2017 18:39

Mě se zde žádné video nezobrazuje.
Proč si prostě nenastavíš i-prohlížeč korektně? :roll:
Pak žádné markeťácké excesy neuvidíš.
V případě takového experta je to na pováženou. :-/
IMHO neexistuje žádný důvod, aby nějaký web páchal v Tvém OS věci, které si nepřeješ.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 31. 5. 2017 09:31

Milanr1 píše:Přesměrování = hackerská technika.
Prosim?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zopper 13. 6. 2017 14:00

Dneska tohle vidím už podruhé. Hlavně ale, že reklama se načetla... https://ctrlv.cz/T9BA
Zopper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 13. 6. 2017 15:39

Tohle jsem mel cely vcerejsek na Poradne. Dneska se to konecne zase umoudrilo...
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bumerang 17. 6. 2017 11:40

To ze automaticke spustenie videa(reklamy) je technikou bulvaru je jedna vec ale mohli by ste mat aspon tolko slusnosti a spustit video s vypnutym zvukom. Predpokladam ze ta mikroskopicka ikonka "mute" je tam preto aby bolo viac miss clickov na reklamu, ze?
Bumerang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dovok 2. 8. 2017 10:30

šmelináři začli používat nové triky,


pokud chcete nějaké skripty....
||zive.cz/$xmlhttprequest,frame,subdocument

ale tohle jen, pokud daný doplněk umí regulární výrazy
/^(?!.*\.js).+/$script,domain=www.zive.cz|zive.cz|digiarena.e15.cz|connect.zive.cz|www.blesk.cz|avmania.e15.cz|www.auto.cz|www.isport.cz|www.e15.cz|doupe.zive.cz|www.sportrevue.cz

pokud ne, tak halt ||zive.cz/$script
dovok
Junior

Odeslat příspěvekod Pavouk106 10. 9. 2018 11:09

Je to skoro neuvěřitelné, že tomu je už téměř šest let, co jsem prvně napsal do tohohle příspěvku (strana 5) a během následujících dnů se kvůli naprosto přehnané formě a četnosti reklamy rozhodl přestat forum a web zive.cz zcela navštěvovat. Jednou za čas (většinou rok) jsem se vrátil, abych zjistil, jestli se mezitím něco nezměnilo.

Teď, tři roky od poslední návštěvy (kdy se víceméně opět nic nezměnilo) jsem tady zase. Ale tentokrát tu nejsem, abych jen pozdravil staré známé a šel zase o dům dál. Živě.cz vypadá, že se změnilo. Změnilo se na první pohled hodně a to včetně množství a formy reklamy. A také v různorodosti a formě podání informací (kvůli kterým sem čtenáři chodí).

Tedy je zřejmě čas na uznání, že by opět mohlo jít o web, který bych mohl pravidelně navštěvovat.

Takže, pokud tady na foru ještě nějací jsou, zdravím staré známé a rád si od vás něco počtu nebo s vámi rád pokecám :-)

Je tu ještě pan Lutonský? Budu si muset zpetně přečíst tohle vlákno, možná se něco dozvím.

PS: Pardon za necropost, ale v tomhle případě je snad omluvitelný.
Pavouk106
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků