Problém s downloadem (na Steamu)

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Abee II 17. 3. 2017 20:48

Zdravím,

mám jistý problém se stahováním her na Steamu, který jsem dosud nebyl schopen sám vyřešit.
Problém spočívá v tom, že při stahování rychlost stahování z ničeho nic rychle klesá, často úplně přestane stahovat úplně. Nikde jinde se mi tohle neděje, stahuju normálně stabilně okolo těch 7-8 MB/s. Jen Steam má se mnou stále nějaký problém. :D Přemýšlel jsem, jestli to nemůže být tím, že se data nestíhají zapisovat na disk, ale to by se dělo i např. na torrentu nebo?

Obrázek

Budu rád za každou radu.. za každou rozumnou radu. :)
Abee II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anti66666 18. 3. 2017 06:13

Skus zmenit server pre stahovanie "Oblast pro stahovani" ja mam Rakusko.
anti66666
Junior

Odeslat příspěvekod Abee II 18. 7. 2017 10:18

To už jsem zkoušel a nepomohlo, nějaké další rady? :-(
Abee II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 18. 7. 2017 10:22

A není to tím, že ti nestíhá zapisovat HDD?
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Abee II 18. 7. 2017 10:27

No ono to tak vypadá, podle toho diagramu, ale proč tím pádem nemám stejné problémy všude (torrent apod.)? A druhá věc je ta, že dříve mi Steam stahoval věci stabilní rychlostí naprosto normálně, bohužel už nevím, kdy to začalo dělat takovéto problémy.

Obrázek
Abee II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 18. 7. 2017 10:32

Já nevím v jakém formátě steam ty soubory stahuje. Třeba to ještě nějak v pc rozbaluje nebo něco, ale poslední dobou se mi to stává taky. Ale já tam mám stažených pár her a nic dalšího jsme nezkoušel.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Abee II 18. 7. 2017 10:40

No mě už to dost štve, na torrentu stáhnu GTA V (60 GB) za hodinu a půl a na Steamu mi Payday 2 (20 GB) trvá 3 hodiny... a to jen pokud se to moc nezastavuje. Tak ať jdou někam.
Abee II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 18. 7. 2017 10:53

Chápu tě. Mě to teď bude taky čekat, ale jediný co mě napadá je ta vytíženost disku, že by to mohla způsobovat.
datel21
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků