MacBook Pro s nebo bez Retiny?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kokolom 26. 1. 2018 17:06

Ahoj,

chci si koupit MacBook pro 13", stále ale nevím, zda s obyčejnou obrazovkou nebo vzít Retinu. NB budu mít na doma, kde chci pročítat weby, sledovat filmy a řešit emaily... Pracovat chci pouze na stolním PC.
Jde mi o to, zdali se jedná o fakt velký rozdíl, který budu schopen ocenit. Vím, že si mohu zajít do prodejny a podívat se na to sám, zajímají mě ale vaše názory. Určitě se tady najdou zkušení jablíčkáři, kteří mají s tímto zkušenosti, protože si prošli obyč. displejem a Retinou... Díky.
Kokolom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 26. 1. 2018 22:01

Pouzivam Retinu uz dlouho. Doma mame dalsi dva Airy a pro me je ten rozdil citelny (asi vis, jakou zobrazovaci technologii a rozliseni ma Air).
Nikdy jsem nemel ten klasicky Macbook Pro bez Retiny, ale soudim, ze na tom bude ~ srovnatelne jako Macbook Air 2015. Pokud to tak neni, rad se necham poucit, bohuzel nemam moznost byt v kontaktu s modely uvedenymi pred rokem 2012.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brachycardy 26. 1. 2018 22:57

Rozhodne vzit Mac s retinou! Je to opravdu znatelny rozdil.
Brachycardy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doggg 27. 1. 2018 18:37

Pokud to stále platí tak jeden z rozdílu krom displeje byla minimálně u starších revizi možnost upgrade ram / disku. Což u retiny nešlo...
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod Kokolom 28. 1. 2018 12:45

Díky za názory. Já to budu mít fakt jen na čtení a sem tam film... Čili HW neřeším.
Kokolom
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků