Aktualizace Windows - metered connection

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod freekarol 7. 1. 2019 02:03

Jak lze nastavit, aby se Windows aktualizoval, když mám nastaveno metered connection? Aktualizace jsou povolené a přesto, mi Windows aktualizace nevyhledá a Defender se taky sám neaktualizuje. Když chci v nastavení povolit, aby se aktualizace stahovaly i při metered connection, tak to nejde viz screen capture: https://openload.co/f/KgpYgaL20dc/meter ... ection.mp4
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prof.j.v 7. 1. 2019 11:47

Kód: Vybrat vše
https://www.windowscentral.com/how-disable-windows-10-update-delivery-optimization
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod freekarol 7. 1. 2019 12:21

A to mi má pomoci jak?
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nuvi_joe 7. 1. 2019 17:42

Parafráze původního dotazu:
Zavřel jsem kohoutek na vodovodní baterii - pomozte, jak nyní donutit téci vodu!
nuvi_joe
Junior

Odeslat příspěvekod freekarol 7. 1. 2019 18:56

Pokud někdo nechápe, o co jde, opravdu nemusí (hloupě) odpovídat. U znalců jsem zatím našel, že by mohlo jít o chybu, se kterou se ne každý, setká. Řešení, by mohlo být, úprava v registru.
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saruman 7. 1. 2019 19:34

A nebolo by jednoduchšie vypnúť metred connection, zaktualizovať Win10 a potom znova zapnúť metred connection než upravovať registre?
saruman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 7. 1. 2019 19:43

Edice OS?
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freekarol 7. 1. 2019 20:09

@saruman:
-Bylo by to jednodušší, ale nechci riskovat, že mi MS vnutí upgrade na 1809. A i kdyby se tak nestalo ted, tak stejně bych to musel řešit, protože nehodlám, aspon 3 měsíce upgradovat(a bez aktualizací, být nechci)
-Windows Defender, mi nefunguje při metered connection. A ručné spouštět aktualizaci, není zrovna moc vhodné.

@mople71: Omluvám se, to jsem zapomněl: Windows 10 Home x64, verze 1803, build 17134.376
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuba12345678 7. 1. 2019 22:29

vypni to, updatuj a nech to tak, udelas nejlip.
kuba12345678
Junior

Odeslat příspěvekod freekarol 7. 1. 2019 22:50

Tahle rada, nepřichází v úvahu. Nemám zájem, ztrácet čas s tím, že po aktualizacích, nefunguje to či tamto. Za to mi MS, neplatí.
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nuvi_joe 8. 1. 2019 08:28

freekarol: ...Nemám zájem, ztrácet čas...

Naproti tomu vyžaduje, aby čas ztráceli jiní. Kdyby dal do vyhledávače dotaz "windows 10 metered connection", vyplivne mu Google spoustu odpvědí, jak to vlastně funguje. Založil toto vlákno jen s tím záměrem, aby nám sdělil že "nemá čas".
nuvi_joe
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron