Synchronizace Mail + Kalendář

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vidlais 23. 5. 2019 05:14

Zdravím, jde nějak synchronizovat mail s kalendářem ? potřeboval bych, aby se mi mejly zobrazovali v kalendáři. Dik
vidlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chipoun 23. 5. 2019 05:18

Musíš to více rozvést. Všechny maily mají být v kalendáři? V jakých dnech? Kde maš email a kde máš kalendář.
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vidlais 29. 5. 2019 22:34

Potřeboval bych aby se mi prichozí mejly zobrazovaly v kalndáři. Přesunout mejl do kalendáře jde, ale aby to fungovalo on-line. Přijde mejl a automaticky se mi přidá do kalendáře.
vidlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 31. 5. 2019 14:19

Jde o všechny emaily, nebo jenom o pozvánky? (na ty se dá zapnout automatické zaznačení v kalendáři https://www.lifewire.com/calendar-event ... -x-1172753 )

Pokud jde o všechny emaily - co je účelem, mít přehled co kdy přišlo?

-- 31. 5. 2019 15:22 --

Případně viz. https://support.apple.com/cs-cz/guide/c ... /mac/10.14
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vidlais 31. 5. 2019 19:58

Nejlepší by byly všecky mejly... staci jen jako by odkaz nebo neco takoveho .... tak jak se to zaznaci jak se mejl prevede do kalendare
vidlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chipoun 1. 6. 2019 05:59

marts píše:Pokud jde o všechny emaily - co je účelem
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vidlais 1. 6. 2019 18:00

Mám jen pracovní mejly, a potřebuju abych je měl i v kalendáři.
vidlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doggg 1. 6. 2019 18:38

Vidlais asi je to potřeba víc popsat jako pro blbé. Nikdo evidentně moc nechápe čeho chceš dosáhnout. Je relativně normální mít v kalendáři události (které mohou přijít emailem), ale mit v kalendáři emaily je trochu nezvykle - jde o pohled kdy ti jaké emaily přišly?

Navíc pokud píšeš že už to nějak jde bylo by fajn popsat jak to děláš a jaké služby (Gmail, seznam, Outlook) na to používáš...
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod djkubas91 1. 6. 2019 19:16

Ahoj,
pokud opravdu chápu dobře, že chceš mít v kalendáři u každého dne přijaté maily ve formě událostí, pak toto se dá velice elegantně a jednoduše vyřešit pomocí Integromatu. Pokud máš zájem, napiš mi SZ a domluvíme se na nastavení.
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků