Nezjistitelnost parametrů základové desky

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod chilka98 14. 8. 2019 16:08

Dobrý den,
snažím se dohledat název mé základové desky, a díky tomu zjistit parametry MB, ale zatím jsem skončil u toho, že jsem se musel podívat z očí do očí hardwaru. Zde jsem našel toto H110-I/G11CD/DP_MB, asi jméno. Na Windows jsem hledal, ale základová deska byla pojmenována jako: ,,neznámá´´.
Zeptám se jako amatér, ale není to tím, že mám sériové vyráběný počítač a základová deska je vyrobena specificky pro komponenty? Zde přikládám název PC: ASUS G11CD-CZ004T i odkaz na detaily https://www.czc.cz/asus-g11cd-cz004t-se ... 22/produkt .
Vlastně mi jde o to, jestli zvládne základová deska upgrade RAM a GPU.
Děkuji za jakoukoliv odezvu a pochopím i kritiku, že jsem naprostý blbec.
EDIT: Ano dokážu hodit to jméno do Googlu, ale nejsem schopný určit, zda je to ona základovka.
chilka98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 8. 2019 17:49

Procesor bych nemenil, Buh vi, jakou to ma kaskadu. Z obrazku to vypada na velkou katastrofu, takze smulicka.


Obrázek

RAm asi doplnit pujde, pokud to ma volne sloty. Ale z obrazku beru, ze to ma jen dva, takze nejspis smulicka.

Grafiku bych nemenil, dokud nam nereknes, jaky to ma napajeci zdroj. Zatim vime jen tolik, ze je nahore. A beztak bude slab, takze taky smulicka.


Idealne prodat tak jak to je a koupit poradny pocitac.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chilka98 14. 8. 2019 18:24

Děkuji za objasnění. Nejraději bych to prodal, kdyby to někdo koupil, no uvidím, kam ho cesta zavede.
chilka98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 8. 2019 07:53

chilka98 píše: ASUS G11CD-CZ004T

Značkové PC nejsou stavebnice => nejsou určené = vhodné pro jakýkoliv upgrade, kromě malého navýšení RAM, pokud je k dispozici volný slot.
Co s tím?
Nejrozumnější:
Kineczek píše: Idealne prodat tak jak to je a koupit poradny pocitac.

Příště nekupuj značkové PC.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků