Internet od T-mobile

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod boss3333cz 12. 9. 2019 17:09

Zdravím ve spolek,
Mám dotaz na nově nabízený ,,neomezený” datový tarif,
uvádějí plnou rychlost a po stažení 50Gb snížení rychlosti na 10Mbit/s.
Mě zajímá jestli lze např. přes hotspot používat toto připojení na ,,běžné” užívání PC (surfování, hraní her a občas nějaké stahování).
Jde mi o to, že teď platím internet doma a ještě na chalupě, takto bych mohl alepoň na chalupu využívat tyto mobilní data.
Děkuji za odpověď
boss3333cz
Junior

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 12. 9. 2019 17:16

Mám pocit, že by Vám nejlépe odpověděli přímo v T-Mobile. Minimálně to stojí za zvážení :)
Emil Pastelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freekarol 12. 9. 2019 23:42

Možná by stálo za zvážení, jestli se na chalupě nevyplatí, mít radši modem od T-Mobilu.
https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaulik 13. 9. 2019 06:25

Fungoval jsem tak na T-mobile netu na ntb když jsem byl mimo domov a hrál aj hry (teda jen LoLko, ale...) a stačilo to.. rychlostí.. nicméně jak to mají konkrétně teď s tím neomezeným internetem.. na to bych nevsázel...
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurry.lol 18. 9. 2019 17:14

Hral jsem takhle dotu, je duležitý abys měl plnej signál pak to šlapalo super, sem tam jsem mobil položil někam kde jsem měl o jednu čárku miň a semtam to trochu laglo.

Rekni nějakymu kamošovi co ma Tmobile, at prijde k tobě udělat hotspot a zkus uvidíš.
jurry.lol
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků