Kde najít funkční slevové kupóny na programy BackupTrans?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jege 22. 9. 2019 20:46

Chci zakoupit programy BackupTrans a všude po Internetu je hromada různých slevových kupónu na dané programy až do výše 25%, ale žádný z toho není funkční. Neporadí někdo, kde lze najít funkční slevové kupóny na programy Backuptrans Android iPhone Data Transfer + a Backuptrans Android iPhone Viber Transfer +, popřípadě i Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer +?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 22. 9. 2019 21:33

Nezvládne to samý My Phone Exporer ?
Naposledy upravil milsimr dne 22. 9. 2019 23:12, celkově upraveno 1
Důvod: Opraven URL link.
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 23. 9. 2019 10:39

m.kv: S MyPhoneExplorer jsem kdysi dělal a mám dojem, že nezvládne nahrát zpět všechno, co zazálohuje, t.j. záloha je opravdu jenom záloha dat, ale ne telefonu, a že obnova je možná jenom do stejného telefonu, ze kterého byla pořízena.

Zní to trochu popleteně a moc si to již nepamatuji, ale mám dojem, že kompletní záloha šla nahrát zpět jenom do stejného telefonu, dokonce nešla ani do stejného typu, ale s jiným interním označením (Redmi HM2014811 vs. HM2014813) a některé samostatně zazálohované položky typu SMS zas nešly nahrát do telefonu.

Pochybuji tudíž, že by zvládl přenos potřebných dat z Androidu na iOS.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 23. 9. 2019 21:30

Je to možný. Vycházím ze svých potřeb, kde mi MPE stačí. Dal jsem jenom jako tip.
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djkubas91 24. 9. 2019 06:18

Co všechno potřebuješ přenášet? Napadají mě SMS, kontakty, kalendář, keep a úkolovník... Ještě něco kromě "fyzických" dat typu fotky a hudba?

Sám apple má v Play Store svojí appku Move to iOS (https://play.google.com/store/apps/deta ... oios&hl=en), která by ti většinu těchto věcí mohla vyřešit.
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod jege 24. 9. 2019 07:29

Move to iOS je aplikace na baterky, něco přenese, něco ne, a je to pokaždé s jiným výsledkem. Člověk pak následně zjišťuje, co v telefonu má a co ne.

Potřebuji hlavně historii hovorů, kterou žádná jiná aplikace nedokáže přenést a chat Viberu a možná i WhatsAppu, které zálohují na různé cloudy a nedokáži zálohovat a/nebo obnovit data na konkurenční cloud (Android na/z Google Disk/u, iOS na/z iCloud/u).

Když ale tak nad tím uvažuji, tak ta historie hovorů je asi stejně o ničem, iOS jí má tak debilně vyřešenou (z maximálních 1.000 záznamů je k dispozici jenom 100 posledních, každý typ hovoru od každého čísla se každý den zaznamenává jako samostatná položka), že asi stejně nebudu mít přístup k starším záznamům, jelikož 100 posledních zaplácám za pár dní. :-\
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djkubas91 24. 9. 2019 11:19

Rozumím... U chatovátek mě napadá leda zkusit fyzicky přenést soubor s archivem zpráv z jednoho cloudu na druhý a v iOS (nějak) obnovit... Ale to bude asi stejně z hlediska bezpečnosti vázané a šifrované... Historii hovorů jsem nikdy neřešil, takže s tímhle fakt nepomůžu.

Tak holt počkat, až se zas kódy někde objeví...
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků