Update na build 1909, chybí Češtin

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Preceda 13. 1. 2020 07:53

Aktualizoval jsem Windows 10 na build 1909 přes ten jejich instalátor, upgrade se provedl, ale nemám k dispozici češtinu. Sice mám, ale jazyk UI je pořád v angličtině. V možnostech pro Češtinu to píše Language pack installed a nedá se odinstalovat. Jak to mám opravit?
Preceda
Junior

Odeslat příspěvekod saruman 13. 1. 2020 09:16

Jazykové balíčky sa v nových verziách Win10 sťahujú z Microsoft Store.
saruman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Preceda 13. 1. 2020 12:06

Microsoft Store nemám, potřebuji samostatnou instalaci.
Preceda
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 13. 1. 2020 14:51

Preceda píše:...přes ten jejich instalátor...

Mám taký dojem, že ste si do počítača NAINŠTALOVALI ďalšiu verziu Windows 10, alebo inštaláciou prepísali tu pôvodnú verziu. Prechod na vyššiu verziu sa vykonáva cez "Aktualizácie" (Windows update). Na vyššiu verziu sa neprechádza inštaláciou nejakého inštalátora. Inštalátor sa používa na inštaláciu Windows do nového (čistého) počítača.

Obrázek
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freekarol 15. 1. 2020 23:19

Asi myslí Windows 10 media creation tool, když se spustí, je tam i možnost upgradu. MS asi musí vědět, že když se takhle upgraduje(přechází na vyšší verzi Windows 10), že to neudělá např. problémy s částečnou lokalizací...
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Preceda 17. 1. 2020 09:52

Nebyl to MCT ale nějaká jednoúčelová app na provedení upgradu (ze stránek microsoftu)

Nicméně už si to nějak sedlo. Nabídla se kumulativní aktualizace a po dokončení je čeština zpět (pravděpodobně se aktualizoval ten language pack z předchozích widlí). Když jsem to psal tak ta aktualizace k dispozici nebyla ale nebudu se v tom dál šťourat.
Preceda
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků