Autentifikační aplikace na Facebook

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod marcodd 16. 6. 2020 08:14

měl jsem menší nehodu s mým iPhonem 7, ve kterým jsem měl všechny mé údaje na přihlášení a dnes po přihlášení do Apple ID na jiném Apple zařízení jsem zjistil, že se mi obnovila jen část mých dat. Blbý na tom bylo to, že přihlášení na Facebook jsem měl přes aplikaci Google Authenticator a ta po jejím nainstalování z obnovy dat byla továrně nastavena, tudíž já se teď nemůžu přihlásit na žádný účet (Messenger, Facebook), který jsem měl vázaný s touhle ověřovací aplikací, jelikož chtějí po mně kód z autentizační aplikace, ale mně se kód nevygeneruje, jelikož mám aplikaci Google Authenticator v tom továrním nastavení. Prosím o radu jak dál postupovat, děkuju.
marcodd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djkubas91 16. 6. 2020 12:53

No jo, lesk a bída dvoufaktoru... :-/

FB umožňuje nechat si poslat SMS kód, to jsi zkoušel? Případně nechat se ověřit z jiného zařízení (např. PC)...


EDIT: mimochodem, obnovila se ti samozřejmě všechna data, toto je standardní chování Google Authenticatoru (prozatím, do budoucna chcou spustit nějaké synchro)
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod marcodd 16. 6. 2020 13:19

djkubas91 píše:No jo, lesk a bída dvoufaktoru... :-/

FB umožňuje nechat si poslat SMS kód, to jsi zkoušel? Případně nechat se ověřit z jiného zařízení (např. PC)...


EDIT: mimochodem, obnovila se ti samozřejmě všechna data, toto je standardní chování Google Authenticatoru (prozatím, do budoucna chcou spustit nějaké synchro)


Přes SMS jsem zkoušel, ale nic mi nepřišlo a je to už aj 14 dní zpět, možná víc a dnes taky nic když jsem to zkoušel.

Jediné důvěryhodné zařízení jsem měl ten Iphone a ten jaksi nefunguje a jinak nevím jak to udělat.
marcodd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djkubas91 16. 6. 2020 16:40

Jsi tam pod skutečným jménem a máš tam nějaké fotky? Pokud nemáš jiné aktuálně zalogované zařízení a SMS nefungují (blbé nebo žádné číslo), pak by to mohlo projít manuálně přes kontrolu dokladů.

Pokud máš přezdívku tak jsi asi v loji...
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod marcodd 16. 6. 2020 23:40

djkubas91 píše:Jsi tam pod skutečným jménem a máš tam nějaké fotky? Pokud nemáš jiné aktuálně zalogované zařízení a SMS nefungují (blbé nebo žádné číslo), pak by to mohlo projít manuálně přes kontrolu dokladů.

Pokud máš přezdívku tak jsi asi v loji...


Fotky a mé jméno tam normálně mám, ale je to úplně stejné, jako s tou SMS. Taky jsem tam posílal vyplněný formulář s ofocenou občankou a do teď ani mail a vždy po vyplnění formuláře mi to napsalo, že v této stránce je asi chyba a takhle pořád dokola, takže já si s tím opravdu už rady nevím
marcodd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djkubas91 17. 6. 2020 05:55

Jiný browser jsi zkoušel?
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod marcodd 17. 6. 2020 09:51

djkubas91 píše:Jiný browser jsi zkoušel?

Ano a teď znovu. Napsalo mi to už po druhé, že mě budou kontaktovat, když budou chtít vědět další informace atd. Týden fuč a samozřejmě že nic.
marcodd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kackam 19. 2. 2021 09:56

Objevil se u mě stejný problém, vyřešil si to nějak?
kackam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marcodd 19. 2. 2021 15:03

kackam píše:Objevil se u mě stejný problém, vyřešil si to nějak?


Stále jsem to nevyřešil a stále si nevím rady.
marcodd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kackam 23. 2. 2021 10:50

Ahoj, tak se mi to podařilo a dostala jsem se do svého účtu. 2x se mi sice maily o potvrzení totožnosti vrátily jako nepotvrzené, ale když jsem vyfotila občanku přes mobil a poslala, tak do jednoho dne došel do hromadných zpráv mail a potvrzením totožnosti a obnovou profilu. Do účtu už se normálně dostanu, ale ztratila jsem přístup jako správce do facebookové stránky, kterou spravuji tak to teď ještě řeším. Na další den se mi někdo pokusil ukrást profil na Instagramu, kde mi změnil přezdívku i mail, na který bylo odesláno obnovené heslo, ale to jsem naštěstí chytla včas.Tak mě napadlo, jestli to náhodou spolu všechno nesouvisí.
kackam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marcodd 23. 2. 2021 22:34

Ahoj
To ti závidím, že jsi to tak rychle vyřešila. Já stále bohužel nic a hádám, že ten účet už ani nikdy neobnovím.
Dávám prostě normálně že se chci přihlásit, napíšu heslo, e-mail a dám přihlásit se. Stránka se načne a vyzve mě to k napsání kódu z generační aplikace, ale já tu aplikaci nemám že, takže dám že mám potíže, vyplním formulář, odešlu a nic.
Posílal jsem to už 100x minimálně opravdu a jedinkrát mi napsali, že díky Covid-19 mají omezený počet pracovníků a že se mi nemůžou věnovat. Od té doby nic a opravdu už mi to hlava nepobírá.
marcodd
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků