GoogleChrome - Aj, chyba!

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JurisX 25. 6. 2020 23:38

Zdravím,
chtěl bych vás poprosit o radu, jak fixnout tuhle chybu https://drive.google.com/file/d/1iFUbnHe446AgbbgEVAs84fpRqVcZPfJd/view?usp=sharing

Vyskakuje mi bohužel i v jiných prohlížečích (Edge, Firefox), a to velice často. Už jsem Chrome promazal, zakázal většinu doplňků, ale situace se nezměnila. Určitě jste se s tím někdo taky setkal. Je to opravdu neskutečně otravný a už nevím, co s tím.
Díky za reakce..
Přílohy
chyba chrome.jpg
Naposledy upravil JurisX dne 26. 6. 2020 11:32, celkově upraveno 2
JurisX
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 26. 6. 2020 06:19

Není moc dobré dávat obrázek někam, kam zároveň nikomu nedáš přístup.
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 26. 6. 2020 08:24

Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 26. 6. 2020 08:26

Je možné, že mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner
https://toolslib.net/downloads/viewdown ... adwcleaner
Všetko čo nájde odstráňte.

4. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/
Všetko čo nájde odstráňte.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JurisX 26. 6. 2020 11:33

Wikan píše:Není moc dobré dávat obrázek někam, kam zároveň nikomu nedáš přístup.

Neuvědomil jsem si to, omlouvám se..
JurisX
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 26. 6. 2020 11:41

Viz Ansam:
vyčistit zaprasený OS i profil.
Pravděpodobně používáš nekompatibilní doplňky i-prohlížečů.
Navíc:
je povolený zastaralý a nebezpečný protokol SSL.
Co s tím?
Zakaž SSL.
Povol jen TLS v.1.2 a případně nový v.1.3.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JurisX 26. 6. 2020 12:01

Ansam píše:Je možné, že mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner
https://toolslib.net/downloads/viewdown ... adwcleaner
Všetko čo nájde odstráňte.

4. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/
Všetko čo nájde odstráňte.


Provedl jsem sken oběma nástroji a něco málo to našlo, tak uvidím, jak se to teď bude chovat. Díky.
JurisX
Junior

Odeslat příspěvekod JurisX 26. 6. 2020 13:08

Tak zatím to vypadá dobře. Za hodinu ani jedna chyba na žádné z otevřených stránek..díky :-)
JurisX
Junior

Odeslat příspěvekod JurisX 27. 6. 2020 14:41

Hm, tak jsem to zakřikl, děje se mi to pořád :hm
JurisX
Junior

Odeslat příspěvekod soban 27. 6. 2020 18:49

Tak tam máš škodnou pořád.....nebo se znovu vrátila.

Co založit jiného uživatele a tam neinstalovat žádné rozšíření a podobné věci zda to bude blbnout i na čistém profilu.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 28. 6. 2020 07:24

To je správný postup:
soban píše: založit jiného uživatele

Ovšem jen v případě, kdy BFU aktuálně pracuje v účtu skupiny Users, ne Administrators.
Jinak je zaprasený celý OS.
V tom případě:
1) Instalace OS do čistého SSD podle FAQ:
viewtopic.php?f=1959&t=1249028
2) Pečlivě prostudovat FAQ:
viewtopic.php?f=927&t=1231349
3) Dodržovat!
4) Samozřejmě:
soban píše:neinstalovat žádné rozšíření

a nejlépe ani žádné špionážní i-prohlížeče.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JurisX 28. 6. 2020 20:50

Takže nová, čistá instalace Windows 10, aktualizace, ovladače, Edge + Chrome (bez jediného doplňku) a problém s hláškou pokračuje..Už jsem fakt zoufalej.
Přílohy
chyba chrome (1).jpg
chyba Edge (1).jpg
JurisX
Junior

Odeslat příspěvekod soban 28. 6. 2020 21:47

To je jednoduché tak spusť nějakou live distribuci z USB klíče.

A pokud se bude chyba projevovat i tam tak potom řešit s tvým ISP proč zasahuje do tvé komunikace - předpokládám potom nějaký proxy na cestě u tvého ISP protože jinak to není možné.

A nebo to může být problém s MTU kdy TCP při špatném MTU neprojde.

Můžeš skusit MTU nastavit na menší hodnotu co to bude dělat, vyskoušej hodnoty 1280, 1360, 1380
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 6. 2020 08:11

Tyto chyby může způsobovat i HW problém. Pokud máš nějaké OC, vrať výchozí hodnoty a sleduj, zda to bude mít nějaký vliv.

Také zkontroluj aktuálnost BIOSu na desce a nastavení RAM.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JurisX 29. 6. 2020 08:59

r34ktor píše:Tyto chyby může způsobovat i HW problém. Pokud máš nějaké OC, vrať výchozí hodnoty a sleduj, zda to bude mít nějaký vliv.

Také zkontroluj aktuálnost BIOSu na desce a nastavení RAM.

Ano, tyto chyby mi opravdu způsobil OC CPU.
Dočetl jsem se o možných příčinách těchto chyb v jednom příspěvku na Chrome komunity. .Trochu jsem mu ubral a už je klid .Takže reinstal windows byl celkem zbytečnej, no mám to aspoň čistý :-)
Díky všem za reakce.
JurisX
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků