Připojení k Mobilní síti

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Retiree 9. 7. 2020 18:37

Skutečně nechápu, proč stále trpíte utkvělou představou, že nějaký rádoby odborník v okolí bude mít lepší znalosti, nežli téměř profesionálové na specializovaných diskuzních fórech. Na fóru Microsoftu jsou alespoň natolik solidní, že pokud nemají k problému co říct, tak raději mlčí...
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod polda 9. 7. 2020 19:35

Například protože my jsme se teď až na 3.strance dozvěděli, že byl update w10 a třebaneni kompatibilní s datovou kartou v tabletu. Rádoby odborník tyto věci projede hned.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ednatv 9. 7. 2020 19:53

1) neprecenujte různá fóra... 90% lidí tam nejsou o nic větší odborníci než Vy

2) je daleko snazší řešit věci na místě, než se zdlouhavě domlouvat s někým kdo tomu úplně nehoví a žádat jej o informace. zkrátka nějaká omladina, např. z rodiny, to může vyřešit na místě deko lépe než složitě zprostředkovaně přes internet.

3) neprecenujte diskuzní fóra

4) spousta mládeže má dnes poměrně dobré technické znalosti, skládají si doma počítače a mají to jako koníčka

5) neprecenujte diskuzní fóra
ednatv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 7. 2020 20:17

Tak tohle asi stačí.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Retiree 18. 7. 2020 17:39

Téma Připojení k Mobilní síti dosáhlo cca 1000 shlédnutí za dva týdny, zřejmě je zajímavé. Uniká mi důvod, proč admin toto téma zamkul.

Velmi stručné shrnutí
1. koupil a vložil jsem datovou SIM do tabletu, služba. Mobilní síť T-Mobile, byla funkční.
2. vypadlo pevné připojení k intenetu, služba funkční
3. vypadlo pevné připojení k internetu, služba nefunkční
Pokud byla služba funkční, neměl jsem žádný důvod se jí zabývat.

Zájemcům doporučuji shlédnou diskuzi na webu Lenovo. Problém jsme sice nevyřešili, ale poněkud jsem se v problematice zorientoval.

T-Mobile poskytuje svým zákazníkům aplikaci Můj T-Mobile, která ale existuje ve dvou mutacích.

Aplikace Můj T-Mobile pro mobilní telefony, v mém případě pro OS Android 9. Aplikaci zatím vidím jako plně funkční, umožňuje (v mobilu) zobrazit všechna zařízení, chtete-li všechny telefony. V mém případě tedy mobil a tablet, umožňuje přidat další telefony.

Aplikace Můj T-Mobile pro webový prohlížeč, v mém případě pro Windows 10 a webový prohlížeč MS Edge, případně pro Chrome. Aplikaci lze spustit jak na počítači, tak samozřejmě i ve webovém prohlížeči na mobilu, v mém případě opět MS Edge nebo Chrome. Ovšem na rozdíl od aplikace pro mobily, nedokáže webová aplikace zobrazit více než jedno zařízení (jeden jediný telefon). Pro zobrazení každého dalšího telefonu musí být vytvořen další účet. Obě mutace aplikace jsou jinak téměř stejné... Během dvou let jsem dvakrát upozonoval ZC, prý je to tak vpořádku.

Můj T-Mobile (obě mutace) umožňuje mj.Online výpis služeb (mám pocit, že dříve nebyl pro mobil funkční, nevím).Přžekvapivé je, že i jinak nefunkční služba Twist Online (pro dané tf. číslo) obsahuje záznamy o čerpání dat. Tisk záznamů není funkční, stažení záznamů není funkční (samozřejmě s omluvami). Záznamům zatím úplně nerozumím
Od čtvrtka, 16.7 jsem ve stavu čekání na telefonát ze Zákaznické podpory. Zaplatil jsem službu, služba je nefunkční.
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod Retiree 4. 8. 2020 07:30

Volitelný patch z 30.7., nabídnutý v pondělí 3.8., KB4568831, problém vyřešil (nebo do jisté míry řeší). Děkuji adminům superfóra!
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2020 09:23

Tak seš normální? Ano téma je zamknuté, ale stačilo by napsat SZ a tohle se mohlo do toho tématu doplnit.

Ještě že naši admini mají tak dlouhé prsty a jsou schopní zařídit i vydání aktualizace u Woknousu... :shock:
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 8. 2020 09:47

o<:)
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2020 10:49

Opraveno, snad ke spokojenosti všech... nebo ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků