Upgrade PC *OT*

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marketa1986 27. 9. 2020 18:50

Dobrý den,

https://nanoreview.net/en/cpu-compare/i ... en-7-3700x

S ryzenem 7 3700x chybu neuděláte. Na práci nebo střih je to velice dobrý procesor se kterým nějakou dobu (řadu let) vydržíte.

Co se týče AAA titulů vychází na tom lépe procesor od Intelu. QHD hraní je ale u obou procesorů v pořádku. Nicméně Intel je na tom lépe, ale o trochu.

Zajímavej nárust až 13 - 20 FPS je v hodně náročných scénách. Tady se ukazuje, že stále Intel je v těchto náročných, herních scénách lepší. Pokud mám bejt upřímná tak na práci bych si vzala s klidným svědomím AMD Ryzena 7 3700x naopak pokud bych věděla, že budu převážně pařit hry a chtít maximální výkon budu kupovat Intela i7- 10700.

Rozhodnutí je tedy na vás. Musíte si určit co je pro vás důležitější. Ať se rozhodnete jakokoliv chybu neuděláte :-) HAVE FUN!
HAJIZLE MILSMIR
Marketa1986
Junior

Odeslat příspěvekod Marketa1986 28. 9. 2020 14:13

10600 a 10700? Vemte jak uznáte za vhodné. Tohle je spíš psychologické než tehnická otázka. Já bych vztala raději výkonejší než slabší model. Tady do toho hraje psychika a ušetřit každou korunu = s takovejma lidma je těžký obchod. Nevyplatí se ušetřit každou korunu.
HAJIZLE MILSMIR
Marketa1986
Junior

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 4. 10. 2020 20:20

KineCZek: Díky!

Marketa1986: Žádná psychika ušetřit každou korunu tady do toho nehraje. Koukal jsem na testy, 10600 nevypadá zle. Ptal jsem se na dealbreaker, nějakou odpověď jsem dostal. Nekoukám na čísla (i5/i7), ale na opravdový výkon. Finálně se tedy rozhodnu podle sebe, ale děkuji za starost.
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 10. 2020 10:13

Marketa1986 píše:Dobrý den,

https://nanoreview.net/en/cpu-compare/i ... en-7-3700x

S ryzenem 7 3700x chybu neuděláte. Na práci nebo střih je to velice dobrý procesor se kterým nějakou dobu (řadu let) vydržíte.

Co se týče AAA titulů vychází na tom lépe procesor od Intelu. QHD hraní je ale u obou procesorů v pořádku. Nicméně Intel je na tom lépe, ale o trochu.

Zajímavej nárust až 13 - 20 FPS je v hodně náročných scénách. Tady se ukazuje, že stále Intel je v těchto náročných, herních scénách lepší. Pokud mám bejt upřímná tak na práci bych si vzala s klidným svědomím AMD Ryzena 7 3700x naopak pokud bych věděla, že budu převážně pařit hry a chtít maximální výkon budu kupovat Intela i7- 10700.

Rozhodnutí je tedy na vás. Musíte si určit co je pro vás důležitější. Ať se rozhodnete jakokoliv chybu neuděláte :-) HAVE FUN!


Kde se píše o střihu videa? Práce je 10%, takže se jedná o HERNÍ PC....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marketa1986 5. 10. 2020 11:59

Kde se píše o střihu videa? Práce je 10%, takže se jedná o HERNÍ PC....


Dobrý den,

vy jste zase napitej. Omezte to. Všeho moc škodí.

Děkuji.

M.

Kód: Vybrat vše
Poškození jater alkoholem patří mezi nejčastější příčinu jaterních chorob a je celosvětovým problémem. Obecně totiž existuje souvislost mezi množstvím zkonzumovaného alkoholu (tj. dobou, po níž dotyčný alkohol konzumuje, a množstvím, které konzumuje) a závažností poškození jater.
HAJIZLE MILSMIR
Marketa1986
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 10. 2020 12:45

Nahlášení uzavřeno; admin je pod vlivem litru piva (2x půl litr v hospodě), tudíž nemůže adminovat.

M. M.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marketa1986 5. 10. 2020 14:39

Dělejte si co chcete. Kvůli tomuhle sem se rozvedla. Po práci hned "lahváče" do ruky a úplně ztratil zájem o rodinu. Smazat účty všem, co používají, píšou příspěvky pod vlivem. Vy dva s Panem Pythonem (Jiřím) jste úplně stejní, ale časem se to na vás podepíše. Já končím. Nechci tu ztrácet čas s lidma, co jen vidí alkohol a zanedbávají rodinu.

PS: Je to léčitelné Abstinence vyžaduje detox!

Mějte se tu. Naivně sem si myslela, že jste v pohodě, ale když tu všichni "chlastají" a řídí pod vlivem já končím. Jste jen opilci, co zavrhli vše, pro lahev alkoholu přitom kur*v*** život je tak úžasný!

Obrázek

Spojte si to alkohol = cesta do nikam.
HAJIZLE MILSMIR
Marketa1986
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 10. 2020 14:51

Nashledanou!

Já si jdu dát dalšího lahváče ....
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 10. 2020 14:52

Tvoje zkušenost mě mrzí.

Ale nelze všechny házet do jednoho pytle. A hlavně kde sakra bereš jistotu, že furt chlastám? To je dobrá stíhá...

Michale: na zdraví! Já poryju zahradu, udělám večeři, uspím dceru a večer ukojím svou závislost, když si po večeři dám lahvové pivko. :D
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 5. 10. 2020 15:03

Já hlavně nechápu, proč by někdo psal svoje životní zkušenosti na fórum o PC, kde to vlastně nikoho nezajímá. Lidi si tu chodí pro radu ohledně výběru komponent, a ty, Markéto, tady začneš napadat Pythona, že pořád chlastá.

Třeba ten tvůj manžílek začal chlastat, protože doma nebylo navaříno. God knows...

Ano, to co jsem napsal, je (stejně jako všechny tvoje narážky ohledně chlastání) pouze spekulace, nikoliv pravda.
cardillaVILLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 10. 2020 15:06

@Jirko: Na zdraví! Prvního jsem nijak moc neměl čas oslavit další číslo na ciferníku s mým věkem, tak teď o několik dní později, když na to mám klid, to nějak doháním. Zahradu rejpat nemusím (není co rejpat), večeři vařit též nemusím (ještě mi zbyla tuna žrádla z víkendu), dceru a rodinu ještě nemám ... tak co bych si nedal jedn- ... ehrrm... nějaký to pivo na pohodu? Dneska se už nikam nechystám :D

@Marketa: Ano, jsem brutální ožrala a alkoholik. 4 piva během tohoto roku (z toho - zatím - 3 kusy jenom dnes) ze mne dělá monstrózního závisláka a alkoholika, kterého je záslužno poslat rovnou na záchytku a z ní šupem na celoroční detox! :D
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků