P: ATX zdroj 400W - Xilence XP400

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod asd_123 20. 1. 2021 18:16

ATX zdroj 400W - Xilence XP400

- 120mm ventilátor
- Passive PFC

Cable System:
Cable1 1x 20+4 pin MB
Cable2 1x 4pin 12V
Cable3 2x Molex 4pin (HDD)
Cable3 2x / 1x Molex 4pin (HDD) / 4pin (FDD)
Cable5 2x S-ATA


Cena 400,- Kč

Fota:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
asd_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 1. 2021 10:09

Nebezpečný elektroodpad, více viz viewtopic.php?f=938&t=1296860
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 1. 2021 11:34

Tomu říkám odvaha...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asd_123 22. 1. 2021 13:36

Hele panove, pokud chcete prudit, tak jinde

-- 22. 1. 2021 14:39 --

KineCZek píše:Nebezpečný elektroodpad, více viz viewtopic.php?f=938&t=1296860



Koukam, že vy jste naramne chytrej, protoze tam jsou znacky, ktere ma plno lidi doma. Uz vidim, jak si kazdej kupuje Porsche apod. protoze vse ostatni je nedoporucene...viz "Passat B8 Variant BiTDi"
asd_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 1. 2021 14:31

EHM ... :hm Podivejme se, co o 400W zdroji "vyssi tridy" od Xilence pisi media:

https://pctuning.tyden.cz/hardware/skrine-zdroje-chladice/38831-xilence-performance-c-series-xp400r6-250w-klam-aktualizovano

Z vyse uvedene recenze vyplyva totez, co ukazkuje ma osobni zkusenost. Tedy ze Xilence je proste bezcenny, navic nebezpecny elektroodpad. Tecka. A pokud po nem nekdo i pres nekolikere varovani beznadejne zatouzi, je to ciste a pouze jeho vec ... i sestava. Podotykam, ze v odkazovane recenzi figuruje "performance" serie, coz snad mela byt "vyssi" (a drazsi) rada. Pro ilustraci to doufejme postaci. ATX normu neplni a 400W load nezvladne.




BTW zadne souvislosti mezi auty a napajecimi zdroji jsem si nevsiml. Ze by nekomu sam od sebe zacal v garazi ci na ceste horet, nebo samocinne bourat Passat B8, mi taktez neni znamo. Ale rad se necham presvedcit o opaku, samozrejme vsak pouze na zaklade relevantnich faktu / recenzi / zkusenosti.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asd_123 22. 1. 2021 16:47

Aha, takže vy se tu oháníte fakty? A komu jako začal sam od sebe v počítači hořet zdroj Xilence 400W? Prosím, ale o fakta a ne pouhý holý výcuc z prstu

- recenze popisuje, že produkt nemá na krabici nikde žádné označení 400W.

Pokud člověk není slepý a podívá se na mnou přiložené fotky, tak si všimne označení 400W. Nevím co ten článek popisoval, ale je to pěkný blábol, protože já tento zdroj potřeboval 400W kvůli HW , které jsem měl v bedně vč. grafiky.

Vaše auto je proti Porsche nic moc. A proč po píši? Protože, když si dám do doporučenejch třeba model zdroje za 4000 Kč, tak si budu klepat na čelo.

-- 22. 1. 2021 18:05 --

Po přečtení té tzv. "recenze" bych sdělil, že to je zcela jiný model. Ten co nabízím je "400W" je i tak označený a měl jsem ho zapojený a dle toho co jsem měl za HW , tak to spolehlivě utáhnul.
asd_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pytlík 22. 1. 2021 17:10

Inu, milý asd_nevímkolik, pokud si chceš trhnout nohou, můžeš klidně i tady.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asd_123 22. 1. 2021 17:24

A vy jste prosím , kdo, že máte nucenou potřebu reagovat?
asd_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 22. 1. 2021 18:11

Jako nouzovka pro připojení komponent (nikoliv sestav) pro testovací účely možná OK. Do sestav bych však tyhle zdroje neosadil ani kdyby mi za to platili. Ne, pokud bych se pod něco takového měl podepsat.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 22. 1. 2021 20:37

A vy jste kdo, že spatra urážíte lidi, kteří se snaží pomoci?
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 1. 2021 21:49

"A víte vy kdo já jsem?" coming soon. :lol:
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asd_123 23. 1. 2021 13:00

Pytlík píše:A vy jste kdo, že spatra urážíte lidi, kteří se snaží pomoci?


1/ ehm, A kdo se mi tu snaží jako pomoc a čím? A kde ho urážím? Projděte se chronologickoou posloupnost.

2/ A vy jste tedy, kdo, ze mate nucenou potrebu na vsechno reagovat? Zatim jste to vy kdo se vměšoval a urážel.

Končím diskuzi. Bohužel to neni delete vlákna
asd_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prochycz 23. 1. 2021 13:07

Pomoci ostatním lajkům, kteří do toho tolik nevidí a nedokážou odhadnout, jestli zdroj je kvalitní a nebo ne. Určitě víc věřím zdejším odborníkům, kteří tvrdí, že zdroj je nekvalitní a je velké riziko, že to můžou kvůli němu odnést i ostatní PC komponenty, než člověku, který se ho snaží prodat a kope kolem sebe nožičkami na jakoukoliv kritiku.
Prochycz
Junior

Odeslat příspěvekod asd_123 23. 1. 2021 13:09

Ja nepotreboval odhadnout co pisete. Ja dal inzerat za ucelem prodeje. Tecka.

Vy mate pocit, ze to byla prosba o radu? A jsem dost stary, abych kopal kolem sebe. Jen to bylo normalni sabotovani inzeratu. Ani tu nemaji "detele" ci edit. Smazl bych to a s ostatníma se dal nebavil. Nic jim do toho defacto ani neni

Mam pocit, ze tu maji zatim problem jen ostatni :)
asd_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prochycz 23. 1. 2021 13:16

Tak to potom hoď na bazos aukro, kde to nemůže nikdo okomentovat, tam to možná někdo koupí. Tečka. :)

Sabotování inzerátu, že někdo řekne, co si o tom zdroji myslí podle jejich zkušeností? Myslíte si, že ti co tady navrhují sestavy, tomu nerozumí, jestli ten zdroj je kvalitní nebo ne?
Prochycz
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků