Start windows XP Home a systray

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mc_Bain 8. 11. 2006 21:59

Ahoj všichni, mám následující problém a uvítám každou radu. Proběhne klasický start systému, výběr dvou účtů - admin a omezený. Jenže po přihlášení se sys tray zobrazí snad jenom pár ikon - cca 5 a disk běží dost dlouhou dobu. Programy však naběhnou všechny. Provedu odhlášení uživatele - opětovně se přihlásím a v sys tray jsou všechny - zhruba 14. Co s tím? Čištění registrů jsem zkoušel možná až moc :arrow:
Předtím jsem z disku jsem odstranil adresář po NA a z registrů chci odstranit klíč, který odkazuje na CfgWiz.exe v tomto odstraněném adresáři. Jenže ten klíč prostě nejde odstranit - zkoušel jsem i nouzový režim a řadu programů. Přes msconfig jsem vypnul naběhnutí, ale automaticky se přidal znova.
Notebook Acer Aspire 1362, AMD Sempron 1,6 GHz, 512 MB RAM, nVidia Geforce FX Go 5200 ... 3D Mark 2003 1290
Mc_Bain
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 8. 11. 2006 22:05

Už je to tu víckrát, to nestačí?

Startup Delayer 2.1.10-pro nastavení pořadí a časové prodlevy spouštění startup programů. Program vám umožňuje u každé aplikace, která se spouští po startu Windows, nastavit časovou prodlevu.exe

Tech-Pro Utilities Startup-umožňuje opožděný start rezidentů a tím řeší mizení ikon v systray.exe
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Mc_Bain 10. 11. 2006 09:48

... rozhodl jsem se pro postupné odinstalování programů a náhodou jsem narazil na to, že Alcohol 52% (více zde http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=43777) byl naistalován i s možností sdílet tuto virtuální mechaniku v síti (nějaká volba iSCSI) - to prostě způsobovalo problém s naběhnutím ikon v systray. Nevím proč - jestli firewall či něco jiného ... tak jsem to naistaloval bez té volby a je to ok.
Notebook Acer Aspire 1362, AMD Sempron 1,6 GHz, 512 MB RAM, nVidia Geforce FX Go 5200 ... 3D Mark 2003 1290
Mc_Bain
Junior

Odeslat příspěvekod JRD 10. 11. 2006 13:36

Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý