2 nabídky na brigádu- co mám podepsat? Můžu obě?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Koby 12. 4. 2005 19:18

Ahoj všichni, prosím o radu. Asi před týdnem jsem byl na pohovoru kvuli brigádě v multikině. Ale asi o 3 dny jsem šel kolem jedný kavárny, kde sem se taky zeptal náhodu na práci a pohovor sem dělal hned a taky mě hned přijali. Mám jít zejtra podespat smlouvu. jenomže dneska odpoledne mi volali z toho kina že mě berou. Ať se stavim v neděli, že podepíšem smlouvu. A teď nevim co mám dělat. Můžu mít vůbec dvě brigády, když za měsíc odpracuji více jak 100 hodin? Přijde se na to nebo ne? Co když se to kino bude s tou kavárnou křížit a na to kino, který je hůř placený, tak se vykašlu a nebudu tam po podepsání smlouvy chodit?? Co mi můžou udělat?? Díky za rady od zkušenějších, nejradši bych kvůli penězům chtěl 2 práce, časově bych to stíhal, pokud by tedy nedošlo ke křížení. Dík za všechny nápady co vymyslíte.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -MHE- 12. 4. 2005 19:45

Smluv na brigády můžeš mít kolik chceš. Pokud budeš pracovat na dohodu o provedení práce, tak můžeš odpracovat u jednoho zaměstnavatele 100 ročně.

Tuto smlouvu můžeš mít podepsanou i u více zaměstnavatelů. Z hlediska překrývání pracovní doby to závisí na dohodě s jednotlivými zaměstnavateli. Pokud budeš jednoho zaměstnavatele delší dobu odmítat může o tebe "ztratit zájem" a najít si jiného brigádníka.
michal.h
-MHE-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 12. 4. 2005 19:48

A jak je to potom s danema a pridavkama atd...?
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roztočto! 12. 4. 2005 20:18

normálně, příjmy se sčítají
Připravte zavináče, na snídani jsem zpátky!

nyní pod jménem ES0 2,5,05
roztočto!
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 12. 4. 2005 20:37

Takže můžu mít oboje brigády, když to časově budu stíhat..:-) A když na jednu budu kašlatz, tak mě prostě vyhoděj. Prostě od jednoho zam,ěstanavatele můžu mít max. těch 80 hodin a hotovo. Tak díky. Zejtra to asi teda podepíšu a apk se dyž tak nechám vyhodit. Jinak když to podepíšu a pak už tam nikdy nepudu, aniž bych se ozval, co mi můžou udělat?? Náký stíhání nebo tak?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunil 13. 4. 2005 12:11

Mužou si na tebe nejmout nájemnýho vraha a ten tě, až to budeš nejméně čekat, zardousí v postraní uličce. :twisted: :twisted: :twisted:
dunil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 13. 4. 2005 18:28

dunil píše:Mužou si na tebe nejmout nájemnýho vraha a ten tě, až to budeš nejméně čekat, zardousí v postraní uličce. :twisted: :twisted: :twisted:t/quote]


Toho sem se právě bál... :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 13. 4. 2005 19:22

Pokud to uneses, tak proc bys proboha nemohl?!
adamek.jan
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků