Jaký vybrat antivir?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod plooter 13. 4. 2005 07:07

No, zkusil téměř vše, co tady zaznělo a nejlíp se mi osvědčila kombinace Norton Internet Security 2005 + Microsoft AntiSpyware. NIS2005 má integrovaný pokročilý Firewal i Antivir. Bezpečně odhalí viry a nic mi do PC nepustí. Je sice placený, ale jeho cena (2000,-) není tak vysoká v porovnání s případnou ztrátou dat apod. Zkoušel jsem tolik opěvovaný NOD32 a upřímně :-( jsem byl hodně zklamán. Můj kamarád má AVG a tvrdí že ho to neotravuje. To že tě neotravuje Antivir je dle mýho špatný !!!
Plooter
plooter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod funkyhugoboss 13. 4. 2005 07:19

no ja pozivam NOD32 2.5 tester + ZONE ALARM PRO + FIREFOX + THUNDIBIRD A U MNE O VIRECH NENI ZADNAREC A TO SURFUJU PO WAREZECH A PODOBNE
funkyhugoboss
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexum 13. 4. 2005 08:12

Iol píše:sorry, ale pouzivani dvou antiviru je jako bys mel v aute dva volanty.

Proč instalovat dva antiviry, stačí navštívit server Symantec. Musíte však použít k testování MSIE a JavaScript. Ono pokud už máte v počítači virus, ten vám může váš antivir vyřadit z provozu a test jen předstírat. Jediný způsob jak to spolehlivě zjistíte je udělat testík přes jiný PC nebo přes web rozhraní.
Lexum
Junior

Odeslat příspěvekod Composite 13. 4. 2005 11:43

Iol píše:sorry, ale pouzivani dvou antiviru je jako bys mel v aute dva volanty. Pokud je ten jeden spatnej tak stejne pouzivas druhej, ne? Lidi zblbli takovymi radami pak maji v pocitaci i tri antiviry a dva adaware programy a pritom nic aktualniho (stejne jako zaplaty na systemu). A pak se strasne divi jak to "mohlo pres tolik antiviru projit"....


Myslel si to na mňa?
Dávaj citáciu.

Ako ja viem Spybot s&d nieje antivír, ale adware.
Nemyslel som celý balík symantec, ale iba antivír.
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iol 13. 4. 2005 13:16

To Composite:
Clanek mel titulek "to bigdoc" Takze opravdu nebyl urcen tobe. Nicmene priste budu radsi citovat... :wink:
Ted u nas byl technik na "opravu ucetniho programu" a rekl ucetni, ze mame urcite pokazeny pocitac, ze je to jakoby ji na kalkulacce pak vychazelo 2+2=6. Navic to pry taky muze byt zpusobeno urcite nejakym virem. (Mame tam NOD32, aktualni XP SP2 a AdAware.) Podotykam, ze ten program je DOSovsky a jak se vyjadril ten "technik" - mel - cituji "uplne rozesranou databazi". Chuderka ucetni neleze snad ani na seznam, jediny co dela je, ze poctive stahuje patche a zaplaty pro onen uzasny ucetni system. Pocitac je cisty jak slovo bozi, bezi tam vseho vsudy dvanact procesu... Nastesti pro nej ten clovek odesel driv nez jsem mu stacil ublizit...
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Composite 13. 4. 2005 13:46

Iol:
OK
V poho :P
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 13. 4. 2005 14:18

Jenže ta IP není tvoje ale moje, trochu jsem se divil, kduž jsem uviděl svoji IP a ještě k tomu se špatně detekovaným prohlížečem.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 13. 4. 2005 14:21

Lexum píše:Iol: hey, co to má znamenat s tou IP!!!


img]http://www.danasoft.com/sig/Lexum222.jpg[/img]


ta IP je moje
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 13. 4. 2005 14:25

Jo už mi to došlo, ono to každýmu ukazuje jeho IP :D
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexum 13. 4. 2005 17:21

:lol: Iol má určitě z nás radost :lol:
Lexum
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 13. 4. 2005 17:31

Doporucuji NOD32! Tento antivir povazuji za nejlepsi na tuzemskem trhu; ma nejlepsi hodnoceni na veletrzich, pouzivaji ho velke firmy, .. Myslim ze pro domaci pouziti neni ani nejak zvlast drahy.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Luks 14. 4. 2005 09:27

adamek.jan píše:Doporucuji NOD32! Tento antivir povazuji za nejlepsi na tuzemskem trhu; ma nejlepsi hodnoceni na veletrzich, pouzivaji ho velke firmy, .. Myslim ze pro domaci pouziti neni ani nejak zvlast drahy.
Přesně tak!Ještě mi do kompu nic neprolezlo :)
Luks
Junior

Odeslat příspěvekod zdesmy 14. 4. 2005 09:34

Taky ho používám, super.
zdesmy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 18. 4. 2005 13:55

Ja používám Avast 4.6, Adware, SpybotSD a nemůžu si to vynachválit skuz to a neměl bys mít problémy
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raptor 18. 4. 2005 21:05

Bud clovek hleda free pokusy o antiviry a rad zkousi (a riskuje) nebo vsadi na kvalitu a rad si zaplati za svou jistotu. Kdo ma rad druhou volbu, ten ma doma NOD32. Ostatni maji AVG a podobne skoro-antiviry.
Raptor
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků