-> Administrators: zamykání témat

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Earthworm 13. 4. 2005 14:19

Mohli byste mi vysvětlit to vaše zamykání témat? Mně to nepřipadá jako demokracie.
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 13. 4. 2005 14:28

Tomu sa vravi moderovane forum a je to vsade okrem byvaleho zive. Mozme byt len radi, inak by tie flamy nikto nezastavil..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2005 14:29

Earthworm píše:Mohli byste mi vysvětlit to vaše zamykání témat? Mně to nepřipadá jako demokracie.o/quote]
Je lepsi zamykani temat, ktera jsou nevhodna, nez aby se tam diskutovalo "o nicem". Ale nektera jsou zamcena zbytecne.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Earthworm 13. 4. 2005 14:33

Mobil-man píše:
Earthworm píše:Mohli byste mi vysvětlit to vaše zamykání témat? Mně to nepřipadá jako demokracie.o/quote]Je lepsi zamykani temat, ktera jsou nevhodna, nez aby se tam diskutovalo "o nicem". Ale nektera jsou zamcena zbytecne.


To se mi právě nelíbí. Myslím, že to s tím trochu přehánějí.
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 13. 4. 2005 14:39

Souhlasim s cervem.
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2005 14:42

Zamykani je uplne bezna vec. Nekdo to ridit musi, aby se to tu nezvrtlo v chaos, jako stare forum.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2005 14:59

Howard píše:Zamykani je uplne bezna vec. Nekdo to ridit musi, aby se to tu nezvrtlo v chaos, jako stare forum.
s tim souhlasim, to minule forum bylo strasne. Ale zamykat neco jen tak, ze nekdo napise neco spatnyho treba o zive, taky muze odradit lidi.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 13. 4. 2005 15:03

souhlasim třeba tento thread je na zamčený jako dělaný :) pitomá otázka a jedna odpověď od admina by stačila :)

a to že to není demokracie? :) mno demokracie se přeceňuje lidi o ní stejně nestojí a pak ten kdo poní nejvíce volá ji nejvíce porušuje :) tvoje práva a demokracie končí tam kde začínají práva a demokracie druhého a zachvíli by to zde vypadalo jak na starem foru na zive ...kazdej se ptá na cracky apod...teď když je halda lidí zde už tam jiné dotazy nechodí...staré forum a poradnu doporučuji okamžitě zlikvidovat....

a tento thread zamknout jelikož otázka byla dostatečně zodpovězena :) Howg... :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Earthworm 13. 4. 2005 15:03

Mobil-man píše:s tim souhlasim, to minule forum bylo strasne. Ale zamykat neco jen tak, ze nekdo napise neco spatnyho treba o zive, taky muze odradit lidi.


Jo, a zamykat téma po jednom příspěvku...
To už je fakt moc, protože váš příspěvek není ani ryba ani rak.
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ota_schon 13. 4. 2005 15:07

nejak nechapu, proc tu nekdo argumentuje demokracii, forum je provozovano soukromym subjektem, ktery ma pravo urcit komunikacni pravidla. kdo s nimi nesouhlasi, ma demokraticke pravo toto forum nepouzivat.
redaktor Živě.cz
ota_schon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 13. 4. 2005 15:08

Pokud budete přispívat a zakládat témata podle pravidel fóra, nemusíte se zamykání bát.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Earthworm 13. 4. 2005 15:13

Nemyslel jsem to tak, že bych byl proti zamykání, ale jen proti přílišnému zamykání. Doufám, že se to tu nerozmůže. Ale jinak ať si zamykají, :)
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 13. 4. 2005 15:21

Moderátoři vědí, kdy fóra zamykat a kdy ne. Nemusíte se bát, že by této pravomoci zneužívali.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza K. 13. 4. 2005 15:25

Můžeme zamykat nebo mazat, vyberte si :-). Vážně: pokud má čtenář otázku směřující k provozu fóra a dostane se mu odpovědi, nevidím důvod, proč by zástupce redakce nemohl fórum zamknout. Zároveň souhlasím s názory výše - moderování je prostředkem ke zkvalitnění diskuze.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 13. 4. 2005 15:36

Honza K. píše:Můžeme zamykat nebo mazat, vyberte si :-). Vážně: pokud má čtenář otázku směřující k provozu fóra a dostane se mu odpovědi, nevidím důvod, proč by zástupce redakce nemohl fórum zamknout. Zároveň souhlasím s názory výše - moderování je prostředkem ke zkvalitnění diskuze.
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků