On-line hrani

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 4. 2005 15:55

Co vsechno musim nastavit, abych mohl hrat online s kamosem pres net? Ve hrach je obvykle server a protokol a jine...prosim jak to mam nastavit? Diky za odpovedi
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Howard 12. 4. 2005 16:59

Kterou hru?

Tos nemohl dotaz napsat lepe?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 4. 2005 17:07

Howard píše:Kterou hru?

Tos nemohl dotaz napsat lepe?
Kdyz ja jsem to jeste nikdy nezkousel, tak bych potreboval poradit. Z her treba NFS:underground 2, nebo takovy jednoduchy RC cars. Je tam nastavit server a protokol...tak bych chtel vedet co tam mam nastavit.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gunlok 14. 4. 2005 16:51

Ja mam jinou otazku. Jak rychle pripojeni clovek potrebuje k hrani her po netu?? Mam pomale pripojeni jen 256kb/s a presto mi de napriklad zavodni hra FO na plny detaili a ani drobet se neseka. Ale co takove valecne hry jako Batllefield2 a jin.Jak potrebuji rychle pripojeni??
Gunlok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 14. 4. 2005 16:58

Ja mam taky 256, ale nevim si rady s tim nastavenim.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mooroo 14. 4. 2005 17:55

no. mobile man, s timhle poradit ani nejde, jestli to nevis tak to vzdej a nehraj po netu.

A 256 na hrani her bohate staci, zlazi spis jakej mas ping, jestli mas kabel tak je to ok, ale nejakz dsl, nebo bezdrat, tam ti nepomuze ani 10mbit a budes mit lagy
mooroo
Junior

Odeslat příspěvekod Swifty 14. 4. 2005 18:27

No já mám teda ADSL od IOLu a ping je v pohodě, 40 ms do Anglie. Ale je to o štěstí. Jinak těžko říct, co na Battlefield 2, když ještě nevyšel, že... :wink: Ale současnej BF (Desertcombat) je celkem citlivej na ping (člověk na někoho vystřelí třeba raketu z Apache, vidí že ho to trefilo, ale server to prohlásí za minutí právě kvůli pingu....). BF2 se svejma 100+ hráčema zaráz bude zajímavej...
Swifty
Junior

Odeslat příspěvekod 3lemen7 14. 4. 2005 20:35

na hrani her staci od 128 vejs, pokud mas 256 s mensi agregaci tak ani pri hrani vetsiny her nepoznas rozdil oproti treba 10mbit...
jinak jestli chcete hrat pres net tak kouknete treba na http://www.gamezone.cz tam sou ruzny hry a jestli nekterou z nich mate tak si muzete zahrat... nfsu myslim potrebuje nejaky patche aby se to dalo rozchodit po netu
3lemen7
Junior

Odeslat příspěvekod Skylord 14. 4. 2005 20:52

Tak to je teda docela odvážný tvrzení , ADSL mám a lagama teda netrpim , stejně tak kámoš...
Skylord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mooroo 14. 4. 2005 21:38

Skylord píše:Tak to je teda docela odvážný tvrzení , ADSL mám a lagama teda netrpim , stejně tak kámoš...
mooroo
Junior

Odeslat příspěvekod luky85 14. 4. 2005 21:44

Zajímalo by mně jak si přišel na to že u bezdrátu budeš mít lagy??? Já wi-fi mám a pingy na http://www.gamezone.cz mám kolem 10ms a znám hodně lidí, který maji na bezdrátu podobný pingy jako já...
luky85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 14. 4. 2005 22:59

Záleží na klientovi. Osobně používám Game Spy na Battlefielda a Hyper Lobby na simulátory. Pingy dost záleží na tom, kde je server. Pokud je někde v Evropě, tak se to dá.
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
Junior

Odeslat příspěvekod Skylord 15. 4. 2005 07:32

to Mooroo: no tak doplnim info: providera mám IOL , misto Hradec Králové - Malšovice
ping seznam.cz 30ms
ping gamezone.cz 30ms
ping google.com 70 ms
jinak na zahraničních serverech hraju jen starcraft
Skylord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gunlok 15. 4. 2005 10:26

Ja mam teda wi-fi a u docela hustiho modelu aut po netu na GZ mam odezvu okolo 10ms. Ale konkretne me zajima rychlosti netu u valecnejch her jako CoD ale hlavne Battlefield1 a 2. Jinak s Wi-Fi namam problemi jen s tou rychlosti.
Gunlok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gunlok 15. 4. 2005 10:28

Ja mam teda wi-fi a u docela hustiho modelu aut po netu na GZ mam odezvu okolo 10ms. Ale konkretne me zajima rychlosti netu u valecnejch her jako CoD ale hlavne Battlefield1 a 2. Jinak s Wi-Fi namam problemi jen s tou rychlosti.
Gunlok
Kolemjdoucí

Další stránka