Trillian 3.0 Pro problem - jsem offline!

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod macik 17. 4. 2005 09:34

Ahoj, setkali jste se někdo s tím, že i když vám Trillian Pro ukazuje, že jste online (jak "global connection", tak i u zelené ikony "icq"), tak vás ostatní uživatelé icq neviděli? Mě se to teď děje celkem pravidelně a nevím, co s tím dělat..

Zkouším global reconnect, set all back.. a pořád mě nevidí, já je ano..

HELP pls..
macik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snoopy 17. 4. 2005 10:16

A nejsi Invisible a nikoho nemas ve Visible listu?
Snoopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macik 17. 4. 2005 10:19

ne
macik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zidane 17. 4. 2005 10:36

Zdravím,
problém je trošku v tom, že Trillian pracuje na mnohem pokročilejším principu než ICQ jak program, ikdyž protokol ICQ je bezproblémový. Asi nemá cenu to nějak podrobně rozebírat.
Problém je v tom, že Vy vidíte všechny korektně online a ikdyž jste sám online tak oni Vás vidí offline. Není to záležitost visibility či unvisibility.
Řešení je následující, vypněte Trillian, spusťte svoje ICQ přeš webové - flash rozhraní: go.icq.com a tam zmeňte status na: ONLINE, tím dojde k záznamu o Vašem statusu do databáze. Ono totiž tohle webové rozhraní samo nabízí nastartovat v invisible modu. Pokud tohle provedete tak stačí spustit Trillian a měl byste být již korektně online pro všechny usery.
zidane
Junior

Odeslat příspěvekod macik 17. 4. 2005 10:59

Díky, vyřešil jsem to takto i tak, že jsem v Trillian-u (byl jsem online) přešel záměrně do "invisible" modu, pak zpět do "online" a vše je v pořádku..
Nevím sice proč, hlavně že to konečně běží, jak má :wink:
macik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 17. 4. 2005 17:33

Ano, potvrzuji tento problem !!!
Nevim, ci je to bug.
Proste kdyz ukoncite Trillian se statusem invisible, po pristim prihlaseni vas nikdo nevidi, i kdyz se s nim bavite. Zvlastni.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 17. 4. 2005 17:59

Zkuste updatnout na 3.1 a restartujte počítač - mně to dělávalo, po update a restartu už ne. Tedy kde byla příčina, nevím, ale jaká by mohla být na to meducínka, snad jo :)
bigdoc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whistler 17. 4. 2005 18:33

Hehe,je to tym,ze verzia 3.0 je zabugovana a je to len Beta verzia,prejdite na 3.1,bude po problemoch
Whistler
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 17. 4. 2005 19:16

Ale ne. Me se to stalo s T2. Byl jsem na kompu s T2, byl jsem invisible, vypnul jsem trillian. Pak prijdu jinam, kde byl T3 a byl jsem offline pro vsechny. V T2 pak nasledne taky, proste porad. Pomohlo nastavit znovu invisible a pak online. Jde o to, ze kdyz vypnete trillian ve stavu invisible a pri pristim spusteni trilian nenacte minuly stav, pak se vas stav neaktualizuje a jste offline. Proto to musite udelat.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků