Jeden (ne)známý film

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MaSo 17. 4. 2005 21:24

Nevíte někdo jak se jmenoval, ve kterém jednomu týpkovi pořád rosty vlasy, protože si na ně mazal nějakou sračku. Pak z zěch vlasů dělal i nějaké kouzelné štětce. Hodně lidí si na tento film vzpomene ale nikdo neví jak se jmenuje. Dík za všechny odpovědi.
MaSo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a 20. 4. 2005 21:07

netusim, ale tiez si mate spomynam. nebolo to nejake francuzske?
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Shaken 21. 4. 2005 10:33

To byl super film, ale taktéž nevim jak se jmenuje. Až to zjistiš, tak to sem napiš.
Shaken
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 21. 4. 2005 10:51

Neni to Rozpuštěný a vypuštěný.
http://www.csfd.cz/film.php?8544
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 21. 4. 2005 11:00

yarik: Doufam, zes to nemyslel vazne :-D
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 21. 4. 2005 11:49

A PROČ NÉ-DŮVOD
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod porter 21. 4. 2005 22:58

yarik, tak to teda urcite nebol ten film.Pamatam si nan, i ked som ho videl uz pekne davno!Chalanisko stratil vlasy od strachu(vypadali mu), skusal rozne parochne a lepidla na parochne, ale vsetci sa mu smiali,ze nema vlasy....Nejaka striga (starena alebo to bol chlap :) ) mu poradila nejaky humus, zmes roznych nechutnosti na rast vlasov, nieco ako kuzlo alebo co...odvtedy mu rastli vlasy strasne rychlo......potom sa nieco stalo, to uz tak presne neviem co a dostal sa do nejakej tovarne, kde sa vyrabali z jeho vlasov stetce.Bolo to na neho tusim naraficene(to aby stratil vlasy a potom mu tak rychlo rastli), ale to by som uz kecal, koniec sa mi nejak vytratil.
Kruci len jak sa ten film volal?Viem,ze som ho videl len raz a tiez som kedysi rozmyslal ako sa mohol volat, ale bez uspechu :( pozrel by som si, bo si uz nepamatam ako skoncil ! tak ked niekto bude vediet, sem s nazvom :)
porter
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 22. 4. 2005 00:24

yarik: nevedet o cem je Rozpusteny a vypusteny se rovna barbarstvi :-D
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 22. 4. 2005 05:55

Tak jsem hold barbar no.Já jsem si jenom vzpoměl,že se tam probíralo
něco podonýho aspoň jsem se snažil.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 22. 4. 2005 06:36

jo, vim máš pravdu, už několikrát jsem potom pátral, ale každej, Já vim co myslíš, ale... To je dobrej film, ale viděl jsem ho naposledy asi před 8 rokama ale předtim se mi zdálo, že ho dávalai pořád. :-( Doufám že někdo poradí. Zkusim se zeptat na Lopuchu.

Eště mám jeden takovej, kterej bych rád viděl, ale to už je tak dávno že si z toho pamatuju jenom to, že byli 2 malý děti, asi sourozenci, holka akluk. Byli někam uneseni, nevim proč a to hlavní je, že každej z nich uměl něco podovnýho. Ona myslim uměla mluvit, aniž by otvírala pusu a von taky něco uměl, ale už faktr nevim co..:-( Taky bych rád věděl jak se jmenovalo tohle.

Další hádanka:-) Jak se jmenuje ten film, jak je na začátku ten kluk, ktreýmu se smějou, že je malej, pak hodí náký mince do zázračného automatu a druhý den ráno je dospělej? Pak má různý potíže ve škole atak. Myslím že tam hraje T. Hanks.
Nehcci převést diskuzi na něco jinýho, co nenni předmětem a hl. tématem, ale nechtěl jsem zakládat nový téma, tak dík kdyby někdo věděl. :wink:
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 22. 4. 2005 06:56

Ten film s tomom hanksom sa v slovenskom preklade vola Velky, original je samozrejme Big :)

http://www.imdb.com/title/tt0094737/

Inak na ten film o tom chalanovi s vlasmi si tiez matne spominam. Bohuzial nazov neviem.
droopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roztočto! 22. 4. 2005 10:16

mám pocit, že se to jmenovalo kouzelný štětec nebo tak nějak,
Připravte zavináče, na snídani jsem zpátky!

nyní pod jménem ES0 2,5,05
roztočto!
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Earthworm 22. 4. 2005 11:28

To je zajímavé - každý zná, ale nikdo si nepamatuje název (btw já taky).
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunil 22. 4. 2005 11:47

porter píše:yarik, tak to teda urcite nebol ten film.Pamatam si nan, i ked som ho videl uz pekne davno!Chalanisko stratil vlasy od strachu(vypadali mu), skusal rozne parochne a lepidla na parochne, ale vsetci sa mu smiali,ze nema vlasy....Nejaka striga (starena alebo to bol chlap :) ) mu poradila nejaky humus, zmes roznych nechutnosti na rast vlasov, nieco ako kuzlo alebo co...odvtedy mu rastli vlasy strasne rychlo......potom sa nieco stalo, to uz tak presne neviem co a dostal sa do nejakej tovarne, kde sa vyrabali z jeho vlasov stetce.Bolo to na neho tusim naraficene(to aby stratil vlasy a potom mu tak rychlo rastli), ale to by som uz kecal, koniec sa mi nejak vytratil.
Kruci len jak sa ten film volal?Viem,ze som ho videl len raz a tiez som kedysi rozmyslal ako sa mohol volat, ale bez uspechu :( pozrel by som si, bo si uz nepamatam ako skoncil ! tak ked niekto bude vediet, sem s nazvom :)


Ty vlasy mu vypadaly protože se šli podívat do tajemného domu v ulici.
dunil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 22. 4. 2005 14:36

myslim zeby to mohol byt ten kuzelny stetec
a
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků