Čtete časopis Computer?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jak často čtete časopis Computer?
Kupuji občas na stánku 15 %  15%  [ 15 ]
Kupuji pravidelně na stánku 15 %  15%  [ 15 ]
Mám jej předplacený 21 %  21%  [ 21 ]
Neznám výhody předplatitelů 2 %  2%  [ 2 ]
Nečtu 44 %  45%  [ 44 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod Richard Sláma 21. 4. 2005 19:05

Při podobných argumenetch se mi vždy vybaví slova "tak si ty sáňky ..." a nebo jak říká jeden kolega "Nikdy jsem to nejdl, ale vždycky mi to nechutnalo".
Opravdu se nebráníme konstruktivní kritice, ale plácnutí do vody "máte tam chyby, bláboly, nesmysly... je opravdu tak přínosné až škoda mluvit či psát. Nesnažte se prosím při kritice halit za roušku obecnosti a povrchnosti.
Zasílání starsich vytisku jako pripadne ukazkove cislo je bezna praxe. Kolik to vyjde je myslim celkem jedno, z vasi kapsy to nejde. V pripade nepotrebnosti prosim Computer ekologicky zlikvidujte. Diky.
šéfredaktor časopisu Jak na počítač
Richard Sláma
Junior

Odeslat příspěvekod Richard Sláma 21. 4. 2005 19:09

Tondajs píše:škoda, že u zahraničních programů nemáte přiloženy češtiny, které běžně na netu jsou....(např: Winamp, Nero, Opera...aj...)..
Jinak vcelku se jedná o solidní časopis
# Jó - rád bych uvítal nějaký nápad, jak jednoduše vázat celé ročníky (nějak časopis technicky přizpůsobit). Ale to je zřejmě nereálné....ale potřebné (alespoň pro mne ..)../quote]


U programů, kde je oficiální čeština dostupná, se snažíme ji na CD/DVD uvést. Výjimkou jsou programy, kde překlady vznikají samovolně z aktivity uživatelů, ale počeštění není posvěceno tvůrcem programu. V takovém případě nemůžeme zaručit plnou funkčnost a správnost a máme za to, že počeštění v takovém případě je na rozhodnutí a riziku samotného uživatele.

POdobně jako v JNP, kde jsou naznačeny otvory k vycvyknutí a následnému vložení časopisu do pořadače, to asi nepůjde, časopis je moc silný. Ale pokusíme se něco vymyslet. To není zlý nápad :wink:
šéfredaktor časopisu Jak na počítač
Richard Sláma
Junior

Odeslat příspěvekod petzed 21. 4. 2005 20:44

[quote="Richard Sláma"; nebo jak říká jeden kolega "Nikdy jsem to nejdl, ale vždycky mi to nechutnalo".
nepotrebnosti prosim Computer ekologicky zlikvidujte. Diky.i/quote]

Ja bych to upravil:
Jedl jsem to, a nekdy mi to chutnalo :wink:
Muj nazor na tento casopis je takovi, jak jsem jiz nastinil. Taky jsem napsal, ze uz ho nejaky ten patek pravidelne nectu jen vyjimecne. Takze ma kritika nemuze byt ani konstruktivni ani objektivni. Nemuzu si pamatovat vsechny chyby, či omyly. Vy si taky po nejakem case nepamatujete takove blbosti.
Co si vzpominam, tak prave na ty recenze a testy. Napriklad testy gf. Kdyz jste testovali v jednom cisle 2 a vice gf, tak jste se vubec nezajimaly , aby testy se daly srovnat mezi sebou. Hru jste testovali v jinem rozliseni nebo v jinych detajlech. (gf byly na stejne urovni ). Co jsem se dival, tak chybuu uz mate vyresenou nebo snazite se o to.

Kdyz otevru C (v dnesni dobe), tak pro me opravdu nema temer zadnou hodnotu. A kdyz ho CELY neprectu, nemuzu v tom to case jej zkrytizovat. Samozrejme nevim vse, tak obcas se clovek pozastavy nad clankem, ale 90% casopisu clovek JEN prolistuje.

Ja si vas uz tezko predplatim, ale i pres to si myslim , ze jste asi nejlepsi casopis s tim to zamerenim.
Posilat, tak stary casopis je opravdu o ničem :wink:
petzed
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borco 21. 4. 2005 23:59

Čítam ho len keď ho dostanem na niektorej "odbornej" alebo propagačnej akcii. Je to také obrázkové "čítanie" aby človek nezaspal...
Epistula non erubescit
borco
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlinik 22. 4. 2005 02:07

Richard Sláma";[quote="Tondajs píše:škoda, že u zahraničních programů nemáte přiloženy češtiny, které běžně na netu jsou....(např: Winamp, Nero, Opera...aj...)..
Jinak vcelku se jedná o solidní časopis
# Jó - rád bych uvítal nějaký nápad, jak jednoduše vázat celé ročníky (nějak časopis technicky přizpůsobit). Ale to je zřejmě nereálné....ale potřebné (alespoň pro mne ..)../quote]

U programů, kde je oficiální čeština dostupná, se snažíme ji na CD/DVD uvést. Výjimkou jsou programy, kde překlady vznikají samovolně z aktivity uživatelů, ale počeštění není posvěceno tvůrcem programu. V takovém případě nemůžeme zaručit plnou funkčnost a správnost a máme za to, že počeštění v takovém případě je na rozhodnutí a riziku samotného uživatele.

POdobně jako v JNP, kde jsou naznačeny otvory k vycvyknutí a následnému vložení časopisu do pořadače, to asi nepůjde, časopis je moc silný. Ale pokusíme se něco vymyslet. To není zlý nápad :wink:H/quote]


Pro pána boha,moderátoři na novém fóru ani neumí česky,pane Sláma pojďte,budeme spolu cvykat,jo ale co???hezkýýý :oops:
hlinik
Junior

Odeslat příspěvekod hlinik 22. 4. 2005 02:23

Pokud hájíte svého chlebodárce,v tomto případě váš časopis,je vaší povinností vystupovat před oponenty jak nejlépe to jde,z vaší češtiny nadšený nejsem,všiml jsem si u více příspěvků že s ní máte problémy,no osobně bych vás asi proškolil z pravopisu a pak uvažoval jestli jste hoden na post moderátora,domnívám se že redakce živě dbá na výběr jak nejlépe to jde,tady se zřejmě sekli!!! :!:
hlinik
Junior

Odeslat příspěvekod adams 22. 4. 2005 02:26

hlinik píše:
Richard Sláma";[quote="Tondajs píše:škoda, že u zahraničních programů nemáte přiloženy češtiny, které běžně na netu jsou....(např: Winamp, Nero, Opera...aj...)..
Jinak vcelku se jedná o solidní časopis
# Jó - rád bych uvítal nějaký nápad, jak jednoduše vázat celé ročníky (nějak časopis technicky přizpůsobit). Ale to je zřejmě nereálné....ale potřebné (alespoň pro mne ..)../quote]

U programů, kde je oficiální čeština dostupná, se snažíme ji na CD/DVD uvést. Výjimkou jsou programy, kde překlady vznikají samovolně z aktivity uživatelů, ale počeštění není posvěceno tvůrcem programu. V takovém případě nemůžeme zaručit plnou funkčnost a správnost a máme za to, že počeštění v takovém případě je na rozhodnutí a riziku samotného uživatele.

POdobně jako v JNP, kde jsou naznačeny otvory k vycvyknutí a následnému vložení časopisu do pořadače, to asi nepůjde, časopis je moc silný. Ale pokusíme se něco vymyslet. To není zlý nápad :wink:H/quote]

Pro pána boha,moderátoři na novém fóru ani neumí česky,pane Sláma pojďte,budeme spolu cvykat,jo ale co???hezkýýý :oops: /quote]


Čéče, tady nejsou korektorky, tak se nedif... A mám rád chytráky, kteří někoho buzerují a přitom neví, že se za interpunkčním znaménkem dělá mezera a používají na konci věty čárku místo tečky. :twisted:
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanis 22. 4. 2005 08:57

hlinik píše:Pokud hájíte svého chlebodárce,v tomto případě váš časopis,je vaší povinností vystupovat před oponenty jak nejlépe to jde,z vaší češtiny nadšený nejsem,všiml jsem si u více příspěvků že s ní máte problémy,no osobně bych vás asi proškolil z pravopisu a pak uvažoval jestli jste hoden na post moderátora,domnívám se že redakce živě dbá na výběr jak nejlépe to jde,tady se zřejmě sekli!!! :!:"/quote]

Pokud někoho chcete proškolovat z pravopisu, měl byste vědět, že za interpunkčními znaménky se vždy píše mezera. Složité větné struktury, jako ve vašem případě, příliš nepomáhají logičnosti textu.
stanis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hlinik 22. 4. 2005 10:17

stanis píše:
hlinik píše:Pokud hájíte svého chlebodárce,v tomto případě váš časopis,je vaší povinností vystupovat před oponenty jak nejlépe to jde,z vaší češtiny nadšený nejsem,všiml jsem si u více příspěvků že s ní máte problémy,no osobně bych vás asi proškolil z pravopisu a pak uvažoval jestli jste hoden na post moderátora,domnívám se že redakce živě dbá na výběr jak nejlépe to jde,tady se zřejmě sekli!!! :!:"/quote]
Pokud někoho chcete proškolovat z pravopisu, měl byste vědět, že za interpunkčními znaménky se vždy píše mezera. Složité větné struktury, jako ve vašem případě, příliš nepomáhají logičnosti textu.
hlinik
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 22. 4. 2005 12:03

imho jste OT... reseni pravopisu tady na foru je zbytecne... a Computeru snad maj nejake korektory...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Horst Trottel 22. 4. 2005 12:06

ja computer odebiram, neni to tak drahy na 22 vytisku..
a obcas se v nem neco clovek docte
a je to asi nejlepsi co si muze clovek koupit za casopis z oblasti uzivatele IT
os/2 warp4.0 on pII/350
Horst Trottel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Horst Trottel 22. 4. 2005 12:33

do vlaku vynikajici
os/2 warp4.0 on pII/350
Horst Trottel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stastny Jim 22. 4. 2005 13:08

Computer mám predplatený od tohto roku, predtým som si ho pravidelne požičiaval, zatiaľ som vcelku spokojný.
Ale na rozdiel od Tondajsa mi skôr vadí že na CD/DVD sa preferujú české verzie programov - zásadne používam len anglické verzie softwaru, t.j. Windows, Office atd - vzhľadom na zlé skúsenosti s kompatibilitou. A napríklad celý minulý rok som zbytočne hľadal na CD/DVD anglickú verziu Internet Explorera. Myslím si tiež, že programy sa zbytočne moc opakujú, nemusí byť predsa na každom CD/DVD tých pár "klasických" programov vždy?!
Stastny Jim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanis 22. 4. 2005 15:38

hlinik píše:Ovšem s tím cvykáním mne naprosto dostal,můj devítiletý syn se ptal co je to "cvykat",nějak jsem nebyl schopen mu to vysvětlit,to sem ale už nepatří.Zdraví vás hliník.
stanis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hlinik 22. 4. 2005 17:00

:wink: :lol:
hlinik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků