Buffer underrun sa nezapina pri paleni DVD

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MaxMan 3. 5. 2005 07:13

Nazdar
Mam takyto problem:
Dnes som vypalil na napalovacke LG GSA-4163B firmware A103 1. DVD v NERO 6.3.0.3, lenze pri moznostiach napalovania som nikde nevidel policko na zaskrtnutie Buffer underrun technologie - podtecenie zasobnika, takze to palilo bez nej. Lenze pri paleni CD tam to policko je a aj ju zapne pri paleni. Neviem kde moze byt problem a bojim sa, ze bez Buffer underrun mi raz odide nejake DVD. Kde moze byt problem?
Dik za vsetky rady
MaxMan
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 3. 5. 2005 07:21

Taky ho tam nemam pri paleni dvd, to bude asi tim, ze ta ochrana pro dvd ani nejde vypnout :-), neboj, muzes palit bez obav :-)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxMan 3. 5. 2005 07:48

Howard píše:Taky ho tam nemam pri paleni dvd, to bude asi tim, ze ta ochrana pro dvd ani nejde vypnout :-), neboj, muzes palit bez obav :-)


Neviem ci si sa len pomylil, ale pisem ze tam to policko neni a ani sa nezapina pri paleni, takze sa nemoze dat ani vypnut. A nejde mi do hlavy, preco pri CD sa da zapnut ale pri DVD nie. Vsak prave pri DVD je vacsia pravdepodobnost ze podtecie zasobnik, kedze su vyssie rychlosti: 2MB buffer je pri rychlosti 4xDVD prazdny za 0,5s a to je sakramentsky rychlo a DVD je v ...
MaxMan
Junior

Odeslat příspěvekod Geeker 3. 5. 2005 07:51

Nevim ale co takle Nastaveni vybrat recorder. a tam mit zatrzene pouzivat ochranu podcteni. Na mem Liteonu 812 to je
Geeker
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 3. 5. 2005 07:53

Myslel jsem to tak, ze ta ochrana je pro dvd samozrejme zapnuta.
Jestli si myslis, ze to tak neni, muzes si to snadno overit - pal naky RWcko a zatezuj system, aby dosel buffer. Uvidis.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxMan 3. 5. 2005 08:07

Geeker: Skusal som aj to co pises a mam to tam zaskrtnute, lenze pri DVD v dialogu palenia pod rychlostou zapisu nic neni ale pri CD je policko na zaskrtnutie.

Howard: Vyskusam to s tym zatazenim po praci a uvidim. A to ze je ta ochrana zapnuta stale - no neviem, lebo v nere pri paleni by to malo vypisat, ze zaplo ochranu - aspon pri CD to pise.
MaxMan
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 3. 5. 2005 08:19

Pri dvd to nic nepise, alespon u me ne a stejne ta ochrana funguje :-)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxMan 3. 5. 2005 08:25

Tak som na nete nieco nasiel k Super Link buffer underrun protection. Bolo to sice pisane este k CD-RW mechaniam, ale technologia sa asi nemenila ani pre DVD-RW. Pisu tam, ze ochrana je zapnuta stale, nezavysle na software. Takze Howard, mas pravdu. Palit mozem bez strachu. :D
Dik za rady
MaxMan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků