Radek Hulán - copa ta vlna nevole?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 5. 5. 2005 21:39

a já osel v anketě o největšího padoucha dal hlas tomu eurodementovi železnému... tenhle pan EGO všechno vím nejlíp a všude jsem byl dvakrát ho chudáka deklasuje rozdílem třídy... Hulan SUX :-B
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod one_half(smazano) 5. 5. 2005 21:57

Pan prof. Dr. Mgr. Hulán, CSc. se nám tu nějak roztahuje.
Včera článek, dneska už se tu o něm rozlézají thready na fóru...
Ještě chybí Nucleus na Živě a v záhlaví ikonka:
Obrázek
press any key to continue
one_half(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 5. 5. 2005 22:24

Neni regnutej ve foru?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 5. 5. 2005 22:31

tak ste sa donho pekne pustili. precital som si ten jeho clanok a musim vam dat za pravdu. dufam ze nezivi 2 zeny a 7 deti a nepride kvoli vam o pracu. :)
btw., bol tam dobry flame :mrgreen:
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 6. 5. 2005 00:03

Hehe to je ine hlasovanie na tom ceskom brode :) kde je moznost "totalny humus"? :-D
btw mam dojem, ze tento pan prekona aj naseho legendarneho martina jakubca :) (pre pripomenutie davam linku: http://jakubec.chytrak.cz/ originalna stranka mu uz tusim ani nefunguje)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 6. 5. 2005 06:26

jeste se kouknete na mobilmanii, napsal tam dva clanky a pod tim jednim to taky stalo za to... :D
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 6. 5. 2005 07:36

http://www.mobilmania.cz/PDA/F.asp?ARI=109241

http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefon ... ARI=109057


stačí si tu diskuzi projít... případně podívat na odkazy co tam sám nacpal (že cucal palec maláčové)... chudák... možná je úspěšný (nebo si na to hraje a jeho firmy končí jedna za druhou... ehm...), ale chvoá se jako dacan.

začínám mít dojem, že on si vlastně mobilmanii a živě platí aby mohl ventilovat svoje názory... asi na to má peníze a ty se pro běh serverů hodí.

je-li tomu skutečně tak, ať se vyjádří kompetentní lidé jasně. živě mám rád, ale tohle se mi moc nelíbí.

proto vznáším jeden jediný dotaz na "vedení":

KOLIK VÁM HULÁN PLATÍ (a neříkejte že ne)
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 5. 2005 08:41

Tato diskuse je úžasná. Nějak mi zde ale chybí odkazy na vaše vlastní skvělé články, které jste vydali.

Jste na úplně stejné lodi jako pan Hulán. Kdokoli může věnovat několik hodin svého času, aby napsal svůj vlastní článek. Když nám ho nabídne a když bude dobrý, vydáme ho a ještě dostane zaplaceno.

Jenže vy si na to netroufnete. Raději budete trávit čas na fóru či diskusích a anonymně nadávat a vysmívat se jiným lidem, kteří to zvládnou. A pokud možno místo argumentů k článku vyzdvihovat osobní antipatii. Jasně, je to jednodušší, než něco vytvořit, a člověk se potom aspoň trochu cítí jako king. Tak v tom klidně pokračujte, ale nečekejte, že vás někdo bude brát vážně.

Těmito diskusemi skutečně opovrhuji. Bohužel se asi už nedožiji toho, že to u nás na internetu bude vypadat jako v civilizovaných zemích.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p a r ch a n t 6. 5. 2005 09:08

Jaky administrator, takove forum...
p a r ch a n t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Špidla 6. 5. 2005 10:02

2Marek: Mě že občas něco napíše pro cpress nevadí a myslím že i tato diskuze měla být spíš o člověku než článcích. Pokud jde o moji tvorbu, tak myslím že Radka předčím, ale já nemám potřebu to vytrubovat do světa a rozčilovat se že mi náhodou jeden člověk nepošle děkovný email :shock:
Radek psát umí, ale na mě působí jako bez charakteru...
Naposledy upravil Špidla dne 6. 5. 2005 10:11, celkově upraveno 1
Špidla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 6. 5. 2005 10:08

Marek L. píše: Jenže vy si na to netroufnete. Raději budete trávit čas na fóru či diskusích a anonymně nadávat a vysmívat se jiným lidem, kteří to zvládnou
/quote]

preco v anonymite? neviem ako ostatni, ale ja som vam uviedol prave udaje, tak sa necitim, ze by som bol v anonymite. ja osobne som nemal nic proti clanku, ale proti diskusii ako ju viedol p. Hulan.
jednostranna diskusia sa neda nazvat diskusiou a p. Hulan sa o to ani nesnazil. a ako tak vidim, ani vy sa moc nesnazite. :(
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fifteen 6. 5. 2005 10:27

myslim ze v tomto pripade je vysmievanie sa a nadavanie uplne v poriadku ... v diskusiach sa prerastene ego nenosi ... btw. argumentov v clanku zaznela cela kopa ... akorat niekto ma skrabanec na platni a furt dokola husti to iste ... tak tam sa uz naozaj neda inac :-) ... len sa pytam co takeho uzasneho vytvoril ze ma byt na co hrdy ?...
"Have you Grokked Your SYSADMIN today?"

Mail Server Gimp, Script Monkey, Tech Support Lackey, Random PC Guru, IT Ninja, Webmonster, DB Wizard, PBX Pro, Spamslayer, Network Traffic Cop, Lart Wielder, 42.
fifteen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 5. 2005 10:32

Ptám se jinak: co srovnatelného jste vytvořili vy?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petphd91 6. 5. 2005 10:33

Marek L.
"Tato diskuse je úžasná. Nějak mi zde ale chybí odkazy na vaše vlastní skvělé články, které jste vydali."

To co napsal zdejsi moderator me skutecne rozesmalo. Jednak prvne asi necetl diskusi pod clankem o "stabilite pretaktovaneho pocitace". Pan Holan, at uz je jakykoliv autor, tak je hlavne namysleny a arogantni, tedy absolutně nevhodny k diskuzi, respektive k ziskani informaci. Coz pro nekoho kdo pise clanky je trosicku ironicke, nemyslite ?

"Těmito diskusemi skutečně opovrhuji. Bohužel se asi už nedožiji toho, že to u nás na internetu bude vypadat jako v civilizovaných zemích."

Take se priznam, ze nektere typy diskuzi nemusim a tahle se k aproximativne blizi, ale pan Holan si tohle absolutne zaslouzi.Nevim, ktere civilizovane zeme mate na mysli, ale vezte, ze budu radeji "necivilizovany" nez prechazet nekoho takoveho jakym je pan Holan. preji hezky den
takový normalní user
petphd91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Špidla 6. 5. 2005 10:35

Marek L. píše:Ptám se jinak: co srovnatelného jste vytvořili vy?v/quote]


Pokud o to opravdu stojíš, tak mi napiš SZ. Už se této diskuse nezůčastním.
Špidla
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků