Radek Hulán - copa ta vlna nevole?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 5. 2005 11:00

Ne, toto chování už není odůvodnitelné ani omluvitelné (už se to řeší).

Na druhou stranu ale znovu nechápu některé příspěvky. Copak vztah mezi čtenářem a autorem je tak jednostranný, že vzhledem k redakci a jejím spolupracovníkům lze psát "Je to ubozak a zakomplexovany lhar"?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cool.user 12. 5. 2005 11:00

Radek.Hulan píše:Nevidím důvod, proč teenagerovi, který začně jako PRVNÍ osobně napadat a chová se jako hulvát, neříci, že je hlupák. Ano, není to populární, ale je to pravdivé. Kdyby se daný teenager spíše učil a něco dělal a něco seriózního napsal, že? Ale to ne, a navíc, toto se tu probíralo mnohokrát..

Zájemcům doporučuji ke čtení tento rozhovor:
http://pes.eunet.cz/clanky/2005/04/4289 ... tmlt/quote]

vite proc mu nerict ze je hlupak? protoze pak se dostanete na stejnou uroven jako "oni" .

lepe receno vy povazujete kazdeho teenagera za hlupaka, idiota a debila? o jeste stesti ze ste jim nikdy nebyl (nebo ze byste z puberty jeste nevyrost?).
tim ovsem taky rikate ze kdokoliv mladsi nez vy nemuze bejt chytrejsi, coz je imho hodne omezenej nazor.
cool.user
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 12. 5. 2005 11:01

Radek.Hulan píše:Nevidím důvod, proč teenagerovi, který začně jako PRVNÍ osobně napadat a chová se jako hulvát, neříci, že je hlupák.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 12. 5. 2005 11:08

cool.user píše:lepe receno vy povazujete kazdeho teenagera za hlupaka, idiota a debila? o jeste stesti ze ste jim nikdy nebyl (nebo ze byste z puberty jeste nevyrost?).


každého rozhodně ne, ale pár ano.. Pokud průměrný Živě.cz teenager napíše negativistický komentář, a v němž neuvede žádná fakta, jen se párkrát otře o moji osobu, je to hulvát, a já jej tak klidně nazvu.. Sorry ;)

Ono totiž typicky není možné uvádět fakta. Ne, že bych znal naprosto všechno, ale teenager toho, už z principu, nemůže znát víc. Tak začne místo znalostí pokřikovat, občas do toho zamíchá nějaká nepodložená "fakta" (typu: výkon vo 30% nahoru, ty vole!), a ostatní teenageři jej poplácávají po zádech, jak to "Hulánovi nandal". No budiž :-) Když Vás to baví, křičet..

Pokud Vám stačí jako "argument" teenagera "proti" článku výkřik typu "30% nahoru", tak už chápu, proč komentáře nejsou nikdy zaměřené odborně, ale vždy osobně. Máte přitom možnost napsat vlastní článek :-)) KDYKOLIV!
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cool.user 12. 5. 2005 11:19

Marek L. píše:Na druhou stranu ale znovu nechápu některé příspěvky. Copak vztah mezi čtenářem a autorem je tak jednostranný, že vzhledem k redakci a jejím spolupracovníkům lze psát "Je to ubozak a zakomplexovany lhar"?l/quote]

jednostrany imho neni, ale zadny slusny redaktor by nemel padat na stejnou uroven jako oni(myslim tim kteri urazeji atd atd) a uz je rozhodne nenazyvat lamama , pubertakama a pobne za to ze si dovoli nesouhlasit s nazoremn redaktora .
cool.user
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 12. 5. 2005 11:21

cool.user píše:jednostrany imho neni, ale zadny slusny redaktor by nemel padat na stejnou uroven jako oni(myslim tim kteri urazeji atd atd) a uz je rozhodne nenazyvat lamama , pubertakama a pobne za to ze si dovoli nesouhlasit s nazoremn redaktora .


nechápete rozdíl mezi "nesouhlasit" a nadávat... Nesouhlas je super, pokud je fundovaný. Ale i ten "nesouhlas" musí být formulován poněkud lépe než "vo 30% víc" (vo 30% čeho?) bez doložení konkrétních testů.

To je potom jen výkřik a blábol..

Nesouhlas typu "Hulán je lama" a "ten komentující je mezi uhrovitými teenagery známej king", to je typický "nesouhlas",a přesně tento typ "nesouhlasu" a "odborné argumentace" se na Živě.cz projevuje..

Zkuste argumentovat odborně, a odborně své věci doložit. Ne jen pokřikovat. Pak Vás mám za .. (vulgární slovo)
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2005 11:24

Radek.Hulan píše:
cool.user píše:jednostrany imho neni, ale zadny slusny redaktor by nemel padat na stejnou uroven jako oni(myslim tim kteri urazeji atd atd) a uz je rozhodne nenazyvat lamama , pubertakama a pobne za to ze si dovoli nesouhlasit s nazoremn redaktora .


nechápete rozdíl mezi "nesouhlasit" a nadávat... Nesouhlas je super, pokud je fundovaný. Ale i ten "nesouhlas" musí být formulován poněkud lépe než "vo 30% víc" (vo 30% čeho?) bez doložení konkrétních testů.

To je potom jen výkřik a blábol..v/quote]

Tak staci povedat, ze vyrok je hlupost a nepodlezeny faktami a ak ich ma nech ich doda. Ale NENADAVAT MU! Chce to cvik, ale urcite to dokazes. Ja ti verim.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 12. 5. 2005 11:27

ewing píše:Tak staci povedat, ze vyrok je hlupost a nepodlezeny faktami a ak ich ma nech ich doda. Ale NENADAVAT MU! Chce to cvik, ale urcite to dokazes. Ja ti verim.


TO je věc osobního postoje, nikoliv něco objektivního, já skutečně nemám problém říci blbci (který napadne záměrně mě osobně, nikoliv odborně článek), že je blbec, ale hodně lidí to irituje a nesnesou to..
Naposledy upravil Radek.Hulan dne 12. 5. 2005 11:27, celkově upraveno 1
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2005 11:27

Pripada mi to ako decka na pieskovisku:
-ty si debil!
-nieeee, ty si!
-TY!
-TYYY!
-ty si vacsi!!!
...
atd

Len do toho. Citim tam tu skromnost a schopnost nereagovat a zdrzat sa.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod cache 12. 5. 2005 11:29

Tak sa mi zda, ze pan Hulan namiesto uznania chyby komentar radsej odignoruje (vid chybajuca reakcia na moj predosly prispevok, kde poukazujem na to, ze prve osobne urazky dal do diskusie prave pan Hulan).
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 12. 5. 2005 11:41

cache píše:Tak sa mi zda, ze pan Hulan namiesto uznania chyby komentar radsej odignoruje (vid chybajuca reakcia na moj predosly prispevok, kde poukazujem na to, ze prve osobne urazky dal do diskusie prave pan Hulan).


špatně čtete, toto je začátek "nezaujatého" komentáře jednoho teenagera:

"Od lamy pre lamy? - Citam si tak takto v noci nove clanky na roznych serveroch a narazil som na dalsi clanok s produkcie huhuhulana, co by cert nechcel zase je to o HW a dokonca o ladeni, nech nas alah chrani pred dalsimi podobnymi clankami :( co je tentokrat zle? no vyzdvihnime par periel ;)"

Uhrovitého teenagera, který začíná JAKO PRVNÍ komentář osobním napadáním, a pak pořvává, že "vo 30%!" prostě označím za [vulgární slovo]. Sorry. Jeho odbornost je nulová, a hulvátskost na 100%.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 12. 5. 2005 11:53

Radek.Hulan píše:"Od lamy pre lamy?"

V poriadku, beriem spat. Nadpisy aj tak vacsinou ignorujem, a to sa stalo aj v tomto pripade :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 12. 5. 2005 12:30

rofl... rozum z vas nema ani jeden. ste jak mali. vsichni.

btw, proc se prosim posmivate za "jebaky" teenageru?
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2005 12:37

Radek.Hulan píše:TO je věc osobního postoje, nikoliv něco objektivního, já skutečně nemám problém říci blbci (který napadne záměrně mě osobně, nikoliv odborně článek), že je blbec, ale hodně lidí to irituje a nesnesou to..i/quote]

Tu nie sme v senku alebo niekde na ulici. A vobec to nie je krajny pripad, ze by Vam takpovediac praskli nervy. Ste proste taky, ako tie deti co som popisal vyssie. Na hlupost reagujete este vacsou hlupostou. Nemyslim si, ze ste uplny debil, urcite toho viete dost ale taketo spravanie nepristane nikomu. Myslim, ze sa to po cesky povie: mlceti zlato.

PS: Keď som bol dieťa hovoril som ako dieťa, poznával som ako dieťa rozmýšľal som ako dieťa. Keď som sa stal mužom, zanechal som detské spôsoby.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Tantal 12. 5. 2005 12:59

Pane Huláne, to co jste předvedl svou reakcí nejen v diskuzi pod dnešním článkem je neomluvitelné !!
Takto se nechová 30ti letý člověk, takto se chová nevzdělaný a omezený trouba a je mi upřímně líto, že osoba jako vy tímto stylem likviduje Živě.cz...
Diskuzí pod články se buď dozvíte, jak (ne)kvalitně jste svou práci připravil nebo si můžete doplnit mezery ve vzdělání, protože ne každý ovládá vše.
Co se týče vulgarit, jsou tu jistá pravidla, která by po překročení měla následovat. Tím mám na mysli, že je mnohem rozumnější vulgární příspěvek vymazat a uživatele varovat než označit všechny diskutující bez výjimky za "pubertální výrostky, kteří si mají jít vymačkat jebáky k zrcadlu"... !

EDIT: Uvědomte si, že pokud, jak jste psal čte Živě.cz 90% puberťáků, pak píšete především pro ně a podle toho se máte chovat, ne nadávat jak potrefený ješita!!
Naposledy upravil Tantal dne 12. 5. 2005 13:12, celkově upraveno 1
Tantal
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků