Preco je gmail zadarmo?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod adamek.jan 20. 4. 2005 21:03

hobbes píše:
adamek.jan píše:Ono to neni zadarmo, Gmail je plny reklamy! My, cesi, mame ale to stesti, ze piseme cesky, a tak se s ni setkavame minimalne, nebo vubec. Zkuste ale poslat par emailu anglicky...


to akoze chodia spamy? ;) ..estiqze nekomunikujem s nikym v zahranici.. a toten reklamny stroj kludne moze citat moje liebesbriefen.. :)

Nemyslim spam, myslim ten "reklamny stroj", ktery ale vecinou funguje jen pokud muze indexovat anglicke slova - no a z toho Gmail "zije".
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Earthworm 22. 4. 2005 12:08

Ať jeden, nebo 2 GB, stejně je to k ničemu. Já mám e-maily na Seznamu, Centrum, Google a Yahoo!, takže dohromady 5,25 GB a je mi to stejně na ho... Celkem mám na těch mailech asi 50 MB. Není důležité, kolik je tam místa, ale jaké služby kdo nabízí. (aspoň pro mě)
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 5. 2005 16:49

Earthworm píše:Ať jeden, nebo 2 GB, stejně je to k ničemu. Já mám e-maily na Seznamu, Centrum, Google a Yahoo!, takže dohromady 5,25 GB a je mi to stejně na ho... Celkem mám na těch mailech asi 50 MB. Není důležité, kolik je tam místa, ale jaké služby kdo nabízí. (aspoň pro mě)
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod a 15. 5. 2005 14:36

cache píše:
WURMi píše:Nemal som namysli googledrive :-) Mal som na mysli gmail. Vela ludi casom to miesto na gmaile zaplni blbostami lebo sa im to nebude chciet vymazavat


tych ludi je minimum. z mojho okolia tam mam po 3/4 roku pouzivania najviac a to je cca 300MB a nikdy som nic nevymazal. ostatny maju do 50MB priemerne.
koli tym par ludom sa im to velke cislo udavat oplati, je to marketing a masirovanie uzivatelov. a co sa tyka reklamy, gmail predsa analyzuje text a pridava kontextove reklamy - na tom zaraba viac ako na platenych odkazoch. ved je to prakticky spam, s ktorym suhlasis, a je v kazdom prichodzom maile.



no ja neviem. sestra ho pouziva 2 tyzdne a uz tam ma 100MB.
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ander 15. 5. 2005 14:48

a píše:no ja neviem. sestra ho pouziva 2 tyzdne a uz tam ma 100MB.


Ale ja vim jednu vec. Tvoje sestra pres nej posila vetsi objemy dat, tedy presne to, na co NENI email urcen. Lidi pochopte, ze i kdyz to jde, tak je to prasarna. Na odvoz nekolika kubiku zeminy muzes taky misto valniku pouzit autobus, ale jiste ti dochazi, ze to koser neni.
Nestaci znat, musime nase vedeni uplatnit.
Nestaci chtit, musime konat. (Bruce Lee)
Ander
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ander 15. 5. 2005 14:50

Opomijim fakt, ze z 99% tvoje sestra bude jedna z mnoha, ktera si mysli, ze kdyz rozesle hoax dalsim 20 lidem, tak udelala dobrou vec. Holt, internet se stal nastrojem neznalych a podle toho to vypada.
Nestaci znat, musime nase vedeni uplatnit.
Nestaci chtit, musime konat. (Bruce Lee)
Ander
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod twoflower 15. 5. 2005 15:09

Ander píše:
a píše:no ja neviem. sestra ho pouziva 2 tyzdne a uz tam ma 100MB.


Ale ja vim jednu vec. Tvoje sestra pres nej posila vetsi objemy dat, tedy presne to, na co NENI email urcen. Lidi pochopte, ze i kdyz to jde, tak je to prasarna. Na odvoz nekolika kubiku zeminy muzes taky misto valniku pouzit autobus, ale jiste ti dochazi, ze to koser neni.


Presne tak. A nejlepsi jsou ti, co plni nadseni vitali 600MB (nebo kolik) prilohy na Centrum.cz. Na internet by mel byt ridicak, jinak to asi nejde :(
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death.
twoflower
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pette 15. 5. 2005 15:31

pre mna su velke kapacity freemailov nanic - pouzivam pop3 a spravy nechavam na servery len tyzden. takze by mi kludne stacilo aj 10 mega.
Pette
Junior

Odeslat příspěvekod twoflower 15. 5. 2005 15:37

Pette píše:pre mna su velke kapacity freemailov nanic - pouzivam pop3 a spravy nechavam na servery len tyzden. takze by mi kludne stacilo aj 10 mega.


Ja taky jedu pres POP3, ale kdyz potrebuju mit vsechny maily pristupny treba ze 3 ruznych mist tak si na Gmailu nastavim at mi je i po POP3 pristupu necha v inboxu, takze kapacita se hodi :wink:
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death.
twoflower
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 15. 5. 2005 16:17

a) na Gmailu se zobrazuji reklamy AdWords
b) pokud vim, Google planuje zpoplatnit POP3, forwarding a mozna i dalsi pokrocile sluzby
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 15. 5. 2005 16:19

> Tvoje sestra pres nej posila vetsi objemy dat,
> tedy presne to, na co NENI email urcen. Lidi
> pochopte, ze i kdyz to jde, tak je to prasarna.

Myslim, ze tohle obycejneho uzivatele nezajima a zajimat nebude. Ale myslel jsem, ze na GMailu je nejake omezeni velikosti odchozich zprav - asi tak v radu desitek MB, coz je opravdu bezna velikost zpravy (par fotek v puvodni kvalite).
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mylan 15. 5. 2005 18:28

[quote="Lukáš Mach"tb) pokud vim, Google planuje zpoplatnit POP3, forwarding a mozna i dalsi pokrocile sluzby[/quote]
Mohol by si uviest aj zdroj? Lebo to je podla mňa čistý marketing konkurencie - postašit, aby si ludia nevytvárali účet na gmaily, lebo to bude neskôr platené. Mne to prijde ako blud.
mylan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 15. 5. 2005 18:57

> Mohol by si uviest aj zdroj?

Pri zavadeni POPu rikal Gmail, ze to je "prozatim zadarmo".
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pack 16. 5. 2005 21:34

[quote="Lukáš Mach"t> Mohol by si uviest aj zdroj?

Pri zavadeni POPu rikal Gmail, ze to je "prozatim zadarmo".[/quote]


Doufam ze to prozatim se protahne na dobu hooodne dlouhou, zatim sem tam fakt spokojenej
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood
Pack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daraj 16. 5. 2005 21:48

Pack píše:[quote="Lukáš Mach"t> Mohol by si uviest aj zdroj?

Pri zavadeni POPu rikal Gmail, ze to je "prozatim zadarmo".



Doufam ze to prozatim se protahne na dobu hooodne dlouhou, zatim sem tam fakt spokojenej[/quote]
mas pravdu, jsem s gmailem taky moc spokojeny...hlavne se mi libi, ze maji dost vymakany antispam filtry...takze mi zatim s 99% upesnosti tridi spam od normalnich mailu...jen tak dal!!
daraj
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků