Ke kritice: Rumanek.cz

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Martin_R 22. 5. 2005 07:39

Zdravím

Prosím o kritiku webu http://www.rumanek.cz. Jsem začátečník, učím se CSS styly (podle knížky od Marka Prokopa :). Díky za vaše rady.

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu dle bodu jedna novych pravidel pro vkladani threadu na Smetiste: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=2286.
Martin_R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 22. 5. 2005 08:30

zopar navrhov:
1) skus dat to menu na pravu stranu, bude to netradicnejsie a zaujimavejsie
2) zmen farbu v pozadi (aj tu fialovu asi na bielu, a tu zltu na neviem.. sksuaj)
3) to horne logo je take.. az prilis amaterske.. ak ma ta firma svoje specificke, skus tam dat to.
4) obrazky davaj do noveho okna po kliknutiu (do linku daj target="obrazok")
5) to lave a prave oramovanie sa mi paci (modra ciara), ale chyba mi hore a dole.. a ked ho das hore a dole, nastav hned aj nejaky margin hore a dole, ze ako to bude vyzerat..

p.s. validitu som nekontroloval ;)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 22. 5. 2005 10:24

V kode by som dal menu pred obrazky. Ak si zobrazis stranku bez CSS, tak menu je v spodnej casti, co nie je velmi dobre. Ale to je malickost, vadilo by to iba na zariadeniach, ktore css nepouzivaju.

Menu by som nechal na lavej strane, pretoze su na to uzivatelia zvyknuti. Vacsinou je menu vlavo a reklama vpravo.

Mozno by som tiez odstranil napis dole: 2005 Stranky napsal ... - to nikoho nezaujima. Navyse ten odkaz nefunguje.

Inac su to pekne stranky.
gofry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin_R 22. 5. 2005 11:02

Validita je OK, kdybych tam udělal target tak ji poruším. IMHO je to tak i lepší, tlačítko Back je větší než křížek :).
Firma žádné logo bohužel nemá, a já jsem mizerný grafik (je to dílo z Microsoftího Photodrawu, nic moc).

Kolik by má taková prezentace asi cenu?
Martin_R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Svobi 22. 5. 2005 14:31

200,-
Svobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin_R 23. 5. 2005 05:11

Hmm taky názor, ale máš nějaké stránky, které by mi mohly jít příkladem?
Martin_R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zero0x 25. 5. 2005 18:41

ok co sa mi nepaci:
1,to logo, farba nesadne, font tiez nie, a ten naznak efektu tiez nevyzera dobre
2,farby, ta zlta na webstranke jednoducho nevyzera dobre, ja by som ti poradil dat na pozadie bielu, prip. jemne kremovu, nejake to menu, alebo hyperlinky oranzovou a text tmavomodrou
3,inak je to v pohode :D :D :D
zero0x
Junior

Odeslat příspěvekod M$ 25. 5. 2005 18:45

kua a ja myslel, ze de o stranky venovany RUMu :(
M$
Junior

Odeslat příspěvekod borsuk 25. 5. 2005 23:04

Pěkné,na začátky velmi dobré,jsem na trochu nižším stupni tvorby svého webu,tak říkám pěkné!!
borsuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sheba 28. 5. 2005 13:28

popravde kdybych si hledal okno ci balkon atd , tak bych si ho od vas nekoupil proc?odradilo by me to , z tech stranek se nedozvim vubec nic , musite to cele predelat jak levou stranu tak info o vecech , urcite prvni na levo musi byt rozdeleni , treba okna , balkony , steny a kdyz na to kliknes vyjedou ti produkty vedle sebe , u kazdeho produktu dej kratky popis , z ceho to je , rozmery , cena , dal bych treba 3 obrazky vedle sebe a 3 pod sebe takze 9 najednou , kdybych jich bylo vic dole budes mit klasiku prvni stranka druha atd , kdyz si vyberes z tech 9 jeden a kliknes na nej tak ti musi vyjet detailni info , kde budes mit foto , treba i vic tim lip , pak popis rozmery, z ceho to je , kdy to dodate , jestli to je skladem , cena proste vse a pak tam budes mit objednat , na to musi ten clovek kliknout a vyjede mu nejakej formular , kterej prijde potom vam , kdyz budete mit takovej web neco jak eshop proste at lidi vedi vse a dozvedi se vse, radi tam budou chodit i cist a radi tam budou nakupovat , dejte tam treba nejaky akce , souteze , ten web musi lidi pripoutat , nahoru dat nejaky produkt za super penize , ktery jinde nenajdete , na levou stranu dejte treba poradnu , proste to musite promyslet , takto bych pres vasi firmu ja nikdy nic nekoupil protoze jinde to maji jak pisu a tam se to lidem libi , tot muj nazor
sheba
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 28. 5. 2005 16:04

Nikoli "takové okna......" ale "taková okna....." :wink:
ANFI
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin_R 28. 5. 2005 18:21

Máš pravdu. Ale já nemám žádné materiály.. Jedine co mám je kotel amatérských obrázku. Žádné propagační texty nemám :(. A ceny bych už oželel jelikož se to dělá namíru tak i ceny jsou různé...
Martin_R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ANFI 28. 5. 2005 18:42

"Chcete s někým vyrazit dveře? Jen těch od nás by vám bylo líto...."

"Už jste měli někdy TAKOVÉHLE okno?"

:wink:
ANFI
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků