Zalohovanie komplet cely WinXP s vsetkymi nastaveniami

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zbojnix 24. 5. 2005 21:02

Chcel by som vediet ako zalohujete komplet cely Win XP s komplet vsetkymi nastaveniami a vsetkymi softikami a tak?

Zaujima ma hlavne jednoduche zalohovanie cez win,ktore hlavne funguje na 1000%.Obnova systemu ma svoje nedostatky ako aj Zalohovanie vo Windowsoch.

// Howard - vylepsen nazev threadu, priste se vic rozepis
Zbojnix
zbojnix
Junior

Odeslat příspěvekod regine 24. 5. 2005 21:22

Z diskusi na netu zatim nejlepe vychazi dve reseni:
a) obraz palit na DVD+R
b) zrcadleny disk /pri dnesnich cenach :wink: / a s dobrym radicem RAID se notne zvysi rychlost.
Nice Day :-) Hezky den :-)
regine
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qmqm 24. 5. 2005 21:28

Symantec Ghost 9 - da se spoustet i za bezicich Win a mas to asi nejlepsi zpusob zalohovani cele partition :)
qmqm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malcolmX 24. 5. 2005 21:41

Rovnez doporucuji Ghost'a od Symantecu.
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 24. 5. 2005 21:43

Nyní jsem zrovna přenášel OS (MS Win XP+SP2 Pro - CZ) z jednoho harddisku na druhý (oba SATA, 300 GB, NTFS):

Norton Ghost 2005 9.0 > kopie se tvářila jako funkční (na první pohled), ale OS nenastartoval ...

"Ruční" překopírování v nouzovém režimu v Total Commanderu + nějaké fígle + finty v registru > vše fungovalo, až na Feed Demon 1.5 - CZ (pomohla přeinstalace), ovšem MS Office Pro Enterprise Edition 2003 + SP1 - CZ si hlídá sériové číslo harddisku, takže řádně nefungovala a hledala starý harddisk, nešla ani nová instalace ani odinstalace, ani po hrabání v registru jsem to nerozchodil, takže nakonec jsem hodil novou instalaci OS.

Závěr: pokud si zálohu harddisku budeš potřebovat přenést na nějaký jiný harddisk, narazíš na problém s Offiskama ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zbojnix 25. 5. 2005 14:16

No toto asi nebude problem - ja mam kupeny oficialny Office 2000 Standard SK a ten mi zatial vystaci.Mam dojem ze ten nebude robit problemy.

Takze Ghost 9.0.Skusim to niekde stiahnut a vyskusat.Ja mam dva nezavisle systemy takze mam moznost zalohovat vzdy z toho druheho.
Zbojnix
zbojnix
Junior

Odeslat příspěvekod ES0 25. 5. 2005 14:28

Acronis True Image, taky dobra vec
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qmqm 25. 5. 2005 14:35

Závěr: pokud si zálohu harddisku budeš potřebovat přenést na nějaký jiný harddisk, narazíš na problém s Offiskama ...[/quote]

tim bych si nebyl az tak moc jisty, pokud udelas klasicke zrcadlo hdd na hdd (image disku) a das ten druhy hdd do jineho kompu (ale stejny komponenty) tak vse taktez bezi jak ma a zadny problem s cislama office a ani winxp nejsou (odzkouseno a provereno) :)
qmqm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2580(smazano) 25. 5. 2005 14:35

Image Driver 5 alebo 7. Super!!!
2580(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 25. 5. 2005 15:09

qmqm: O číslech Office ani Win XP jsem nic nepsal, jen o sériovým číslu harddisku, po "ručním" přenesení obsahu harddisku mi Offisky šmátrali po starým harddisku a psali o selhání síťového připojení na onen hard. Je ale pravda, že jsem si na harddisku po instalaci Office hned smazal MSOCache kvůli místu ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M$ 25. 5. 2005 18:42

2 qmqm: to myslis i systemovej dist ???? SG 8.0 se taky dal spustit pod woknama, ale image delal jen z nesystemovejch partitions??
Fakt ti udelal image i z partition na ktery bezi wokna i sam SG 9 :roll:
M$
Junior

Odeslat příspěvekod M$ 25. 5. 2005 19:15

chlapci, chlapci...
ja osobne pouzivam SG uz od verze 7.0 (7.5) uz nevim presne, tedka pouzivam 8.0 a nemel sem nikdy problemy - Wokna 98-XPSP2, Office 97-2003, disky od cca 5 GB (pred lety) az po 250 GB SATA.
Co se tyce nelegalnich praktik tak ja ho mam koupenej, a lidi co jim pomaham s PC sem taky presvedcil, je to fakt supr soft co mi zachranil mnoooooooho casu a dat...
mohu vrele doporucit a dat za nej cca 2500,-- je fakt cool investice
(XPcka za cca 4500 OEM :twisted: ) se neda porovnat...
M$
Junior

Odeslat příspěvekod zbojnix 25. 5. 2005 21:07

No pockaJ - co to je SG-nejaka skratka?Popis to presne ghosta poznam SG mi nic nehovori.



// Howard - promazan offtopic v celem dredu
Zbojnix
zbojnix
Junior

Odeslat příspěvekod mkmt 25. 5. 2005 22:15

Acronis robi aj zalohu beziaceho systemu, ziadny problem.
mkmt
Junior

Odeslat příspěvekod M$ 25. 5. 2005 23:46

zbojnix píše:No pockaJ - co to je SG-nejaka skratka?Popis to presne ghosta poznam SG mi nic nehovori


SG = Symantec Ghost .... omlouvam se sem tvor liny :oops:
M$
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků