Jaký program na stahovaní torrentů?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod killerek 26. 5. 2005 16:15

Potřeboval bych nějaký dobrý program na stahovaní torrentů. Teď sem vyzkoušel BitSpirit a se 4 mbit připojením se mi nepovedlo stáhnout necelých 6 GB za 2 dny (odesláno sem měl cca 2x tolik), navíc když nějaký z těch souborů byl kompletní (velikostně), tak stejně nešel otevřít (měl nějakou příponu a přehrávač si ani neškrt). Zrovna sem na tohle stahování narazil a díky němu už bych nemusel ty VHSky se seriály vubec skladovat nebo je stahovat do PC. Dík za radu ....
killerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod umi 26. 5. 2005 16:47

třeba Azureus. pokud není stažený celý torrent, v souborech mohou být nesmysly, to s klientem nemá vůbec nic společného, ale s protokolem jako takovým.
umi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 26. 5. 2005 16:50

ja pouzivam bispirit a nemam problem. nezabudaj, ze torrenty su p2p, cize ked nieje dost zdrojov, tahas pomaly. sice zriedkavo, ale stava sa, ze je v sieti jeden seed a zo 50 leechov (tahacov), a ak maju vsetci pomaly upload, a velky download (napr. adsl pripojenie), tak to ide ako slimakovi..
dalsi problem je ak mas neverejnu ip, to sa potom spojis so sotva tretinou peerov - neverejny sa s neverejnym nespoji jednoducho. a stale je bezne, ze vacsina ludi je neverejna, bud koli isp, alebo koli neschopnosti nastavit si router..
zmena softu ti v nicom nepomoze, bitspirit je jeden z najlepsich (imho najlepsi, presiel som 10timi klientami a ostal pri nom) bt klientov

jo a ak ti ostava pripona .bt! znamena to ze stahovanie je nekompletne, ze ti chyba co i len par kb, stale tam ostane .bt!
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olihen.beznadeje 26. 5. 2005 16:53

pls v cem je treba lepsi v porovnani s Azureusem?
Oliheň Beznaděje.
olihen.beznadeje
Junior

Odeslat příspěvekod umi 26. 5. 2005 17:04

znám jen Azureus:) ale nemusí se instalovat pokud máš Javu JRE, umí omezovat upload, má pěkný statistiky..
http://azureus.sourceforge.net/
umi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 26. 5. 2005 17:43

olihen.beznadeje píše:pls v cem je treba lepsi v porovnani s Azureusem?

myslis bitspirit?
no mne osobne doma zral azureus nejakych 5% cpu pernamente, co sa mi nepaci, niektore funkcie v nom sa mi zdali neprehladne, bit spirit ma napriklad krasne logovanie a znazornovanie komunikacie s trackerom, nazorne ukazanie ktore kusky uz ma stiahnute, a ktore ma aktualne roztahane, aj presne kolko % zo suboru v torrente (ak ich je tam viac je to celkom uzitocne), co prave s ktorym suborom robi (write/read/nothing), prehladne zoznamy peerov s percentami kolko maju stiahnute, rychlostou, typom klienta, kolko errorov vzniklo pri komunikacii, podporuje nat traversal (komunikacia medzi klientami cez udp bez nutnosti verejnej ip - spoja sa dva klienti co nemaju verejnu ip, ale musi to podporovat router a ten co ma moj isp to podporuje), moznost chatovat s usermi co maju chatovo - kompatibilny klient, ... proste pre mna mal len vyhody :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nuno 26. 5. 2005 18:16

ja pouzivam shareazu, ide to celkom ok.
Nuno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olihen.beznadeje 26. 5. 2005 18:59

možná vyzkouším...
Oliheň Beznaděje.
olihen.beznadeje
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 26. 5. 2005 18:59

Fuj WAREZ :)
ja ABC / Azerues
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod killerek 27. 5. 2005 08:36

Dobře tak já zůstanu u toho BitSpirita, jenom teda odpojim router a zapojim to rovnou do modemu, abych měl veřejnou IP, sice zbytek sítě bude bez netu, ale to není můj problém :))) Snad mě bude čekat výrazná změna ... Děkuji všem přispívajícím. Písnu jak to dopadlo ...
killerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 27. 5. 2005 08:49

killerek píše:Dobře tak já zůstanu u toho BitSpirita, jenom teda odpojim router a zapojim to rovnou do modemu, abych měl veřejnou IP, sice zbytek sítě bude bez netu, ale to není můj problém :))) Snad mě bude čekat výrazná změna ... Děkuji všem přispívajícím. Písnu jak to dopadlo ...s/quote]

staci ked sa naucis ako sa na tom routri forwarduju porty a mas to to iste, nemusis odpajat zvysok siete :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hideioshi 27. 5. 2005 08:51

Router nemusis odpajet, jenom si nastav smerovani portu
I used to care, but now I take a pill for that.
hideioshi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod killerek 27. 5. 2005 15:51

Tak to budu muset prostudovat ten prisernej manual :( To CD (asi s nějakou utilitou), co k tomu mam ani nefunguje (jen sem z něj dostal ovladače pro printserver ...
killerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tattko 1. 6. 2005 11:01

mne sa osvedcila shareaza, pozna to viac sieti a je rychla
tattko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xoj 1. 6. 2005 11:24

Pouzivam BitComet -dobrej. predtim jsem mel BitTornado-jednoduchej.
Zalezi asi na vkusu.
V klientech ze kterych stahuju se me v BitCometu zobrazuje asi 50%BitComet
40% Azatreus
5% BitTornado
5% nezname a ostatni

Takze bych doporucil BitComet nebo Azatreus-ten vsak neznam
xoj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků