Vetracek pripojeny primo na zdroj

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomcat 5. 6. 2005 15:59

Zdravim, koupil jsem pouzitej case a zustal mi s nim i starsi vetracek, ktery ma svuj standartni konektor prebastlen na konektor beznych IDE zarizeni, tudiz se napojuje na zdroj. Neprijde mi to zrovna bezpecne a elegantni. Co si o tom myslite? To ze to tim padem nejde regulovat mi nevadi....
Tomcat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ungos 5. 6. 2005 16:09

Pouze nepůjde sledovat otáčky vetráčku. Jinak je to úplně stejné jako při zapojení do boardu.
ungos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 5. 6. 2005 16:23

Presne, ja mam dokonca taky konektor originalne na vetraku (mam oba - aj do dosky aj ku disku)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomcat 5. 6. 2005 16:42

Ok diky. Priznam se ze sem si nebyl jist tim kde je jake napeti, proto ty obavy o bezpecnost.
Tomcat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 5. 6. 2005 17:03

Toho sa nemusis bat. Vsetky vetraky su 12V a ked ho zapojis na 5V tak je len pomalsi a tichsi. To je vsetko.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 5. 6. 2005 18:47

Juj, vítej ve světě vykopávek.. Bylo nebylo, byly doby, kdy na deskách nebyly třípinové konektory na větrák - a jestli to bylo zbastlené nebo nikoliv - nevidím to, ale asi je to tak už koupený.

A bylo nebylo.. Jsou doby, kdy tři třípinové konektory na desce jsou málo. Funglovka novej Spire 80x80, co jsem pořídil má opět dva konektory - 3pin na desku i diskový Molex.

A co se bezpečí týče - z větráku, u kterého je spojená +5V a 12V větev, aby do něj šlo 7V by ses asi rozsypal :) A přesto jsou jedinci, co to bez obav praktikují.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 5. 6. 2005 19:02

adams píše:A co se bezpečí týče - z větráku, u kterého je spojená +5V a 12V větev, aby do něj šlo 7V by ses asi rozsypal :) A přesto jsou jedinci, co to bez obav praktikují. /quote]

Tak to je humáč.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 5. 6. 2005 19:15

mbing píše:
adams píše:A co se bezpečí týče - z větráku, u kterého je spojená +5V a 12V větev, aby do něj šlo 7V by ses asi rozsypal :) A přesto jsou jedinci, co to bez obav praktikují. /quote]
Tak to je humáč.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 5. 6. 2005 21:18

adams píše:
mbing píše:
adams píše:A co se bezpečí týče - z větráku, u kterého je spojená +5V a 12V větev, aby do něj šlo 7V by ses asi rozsypal :) A přesto jsou jedinci, co to bez obav praktikují. /quote]
Tak to je humáč.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků