Nejlepší e-mailová schránka?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod itchyk86 19. 6. 2005 10:50

tagze gde je, podle vás, nejlepe zalozit email?
Nestaci vsak odpovedet pouhym...na centru, seznamu, gmailu...svou odpoved musite patricne zduvodnit!!!
tak prosím...
itchyk86
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 12:58

Myslím že takhle se to říct nedá, každému totiž vyhovuje něco jiného! Podle služeb a parametrů bych nejlépe hodnotil centrum, za ojedinělou podporu IMAP4 bych zase vyzdvihl atlas, pro velikost gmail a pro stahování pošty z pop3 zase yahoo.

Ale i přesto používám hlavně email na seznamu. Parametry schránky i filtr jsou velmi pěkné! Všechny rozdíly se stírají také tím, že nepoužíváte webové rozhraní, ale nějakého klinta (třeba já mám thunderbird) :) :wink:
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Davpe 19. 6. 2005 14:21

seznam jen kopiruje veci od gmailu viz. http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=124353 takze ten ne.

centrum je celkem slusny ale porazilo me posilani 600MB priloh.a abys mel 2GB mista s posilanim 600MB prilohy musis sbirat kredity

email,atlas, a dalsi tak moc neznam ale co jsem slysel tak email je pekne zastaraly

u me vitezi gmail.pro cechy zadne reklamy, hezke, prakticke a jednoduche rozhrani.2 GB mista zadarmo.razeni mailu, miniatury obrazku v prilohach no proste nej.pokud mas zajem poslu ti pozvanku.
Davpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itchyk86 19. 6. 2005 15:47

jasne, ze mam zajem ;)
tak dyztak na jyrkas@seznam.cz , thx
itchyk86
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 16:01

Davpe píše:seznam jen kopiruje veci od gmailu viz.


Myslím, že to není případ jen seznamu,,, ale jaksi všechny služby si od sebe navzájem něco "vypůjčujou" :)

-quote="Davpe"]
centrum je celkem slusny ale porazilo me posilani 600MB priloh.a abys mel 2GB mista s posilanim 600MB prilohy musis sbirat kredity


Kredity jsou zákeřný, navíc nezískáš nic tak převratnýho, protože tvůj 600 MB email můžeš poslat jen někomu kdo má taky email jen na centru!

jquote="Davpe"]email,atlas, a dalsi tak moc neznam ale co jsem slysel tak email je pekne zastaraly


S atlasem bych nesouhlasil, uvedl svůj giga mail sice jako poslední, ale jinak uvádí novinky celkem pravidelně ! :wink:
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Davpe 19. 6. 2005 16:40

itchyk86 píše:jasne, ze mam zajem ;)
tak dyztak na jyrkas@seznam.cz , thx
posláno.hdně štěstí a zalíbení s gmailem :-)

)quote]Myslím, že to není případ jen seznamu,,, ale jaksi všechny služby si od sebe navzájem něco "vypůjčujou"p/quote]ale cely design a funkce???to prehani

S atlasem bych nesouhlasil, uvedl svůj giga mail sice jako poslední, ale jinak uvádí novinky celkem pravidelně !n/quote]
ja o atlasu nerek jediny krivy slovo, jen ze ho moc neznam a nesleduju.akorat si vzpominam ze rikal ze cim vic bude uzivatel pouzivat jeho schranku tim vic mu bude pribyvat mista
Davpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 19. 6. 2005 16:45

pokud mas pevny net, tak je nejlepsi si udelat vlastni ;) vyhody z toho pramenici jsou myslim jasne :)
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 17:43

nj, chytrá česká hlava :) co nevymyslí to zkopíruje

Davpe píše:ja o atlasu nerek jediny krivy slovo, jen ze ho moc neznam a nesleduju.akorat si vzpominam ze rikal ze cim vic bude uzivatel pouzivat jeho schranku tim vic mu bude pribyvat mista

jo jasně plně souhlasim a s tim přibývánim místa je to taky pravda ;-)


-quote="ICEBOSS"]pokud mas pevny net, tak je nejlepsi si udelat vlastni ;) vyhody z toho pramenici jsou myslim jasne :)

zajímavý, jak se to dá vlasnt udělat :?:
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Davpe 19. 6. 2005 18:16

LTSmash píše:
ICEBOSS píše:pokud mas pevny net, tak je nejlepsi si udelat vlastni ;) vyhody z toho pramenici jsou myslim jasne :)

zajímavý, jak se to dá vlasnt udělat :?: /quote]
no pokud se pripojujes pres pevnou linku (treba telecom) tak do prihlasovacich udaju zadavas prihlasovaci jmeno a heslo.no a ty si muzes zdarma sehnat na internetu.napr pro volny http://internet.volny.cz/volny-internet-zdarma/ a jako bonus dostanes emailovou schranku.podobne je to u tiscali,quick,...takovych uctu muzes mit neomezene a pripojovat se pres kterykoli z nich
peníze samozrejme platis poskytovateli internetu (telecomu).
Davpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 18:55

>> Davpe

Já nevim to se mi nějak nezdá co říkáš. Já myslel že je to něco, že bych si vytvořil schránku třeba ve třeba tvaru L.T.Smash@smash.com.

Neomezeně účtů na freemailech si můžu založit tak jako tak! :mrgreen: :D
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 6. 2005 19:05

LTSmash píše:>> Davpe

Já nevim to se mi nějak nezdá co říkáš. Já myslel že je to něco, že bych si vytvořil schránku třeba ve třeba tvaru L.T.Smash@smash.com.

Neomezeně účtů na freemailech si můžu založit tak jako tak! :mrgreen: :D /quote]
musel by jsi vlastnit domenu smash.com
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 20:06

Mobil-man píše:musel by jsi vlastnit domenu smash.com


To není zas takovej problém. Domény nejsou tak drahý a pokud vim tak .tk se dá sehnat zadarmo. Zajímalo by mě dál co pak musí člověk udělat? Musí mít nějakej server nebo to jde i přes hosting ?
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -MHE- 19. 6. 2005 20:59

LTSmash píše:... a pokud vim tak .tk se dá sehnat zadarmo. Zajímalo by mě dál co pak musí člověk udělat? Musí mít nějakej server nebo to jde i přes hosting ?e/quote]


Jde to i přes hosting. Při registraci .tk domény zadáš adresu svého hostingu. Potom, když uživatel navštíví tvé stránky, na doméně http://www.neco.tk tak se mu nejprve zobrazí celostránková reklama a potom tvé stránky (je to řešeno framem přes celé okno prohlížeče a uživatel tím pádem neuvidí skutečnou adresu hostingu)
michal.h
-MHE-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 21:25

>> -MHE-

Dík za typ. Teď už jen jak udělat tan email třeba ve tvaru ja@smash.tk !?! :wink:
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lemur 19. 6. 2005 21:47

LTSmash píše:To není zas takovej problém. Domény nejsou tak drahý a pokud vim tak .tk se dá sehnat zadarmo. Zajímalo by mě dál co pak musí člověk udělat? Musí mít nějakej server nebo to jde i přes hosting ? /quote]


Vetsina komercnich webhostingu dava k www strankam minimalne jednu postovni schranku s adresou domeny (treba na objednavky z webu, aby to padalo do lokalni stranky)., drazsi klidne desitky adres.

Druha moznost je vlastni mailovy server, ale musi byt verejna IP a pocitac co bezi 24h.
Lemur
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Zpět na Smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků