Je zde někdo, kdo je spokojen s NB Acer?...pište....

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod votrelec 17. 6. 2005 10:16

nekupujte dell
chlapi, jedna firma co nakupuje kompy a notebooky len od dell. tak v poslednej dobe ich tolko vracia na reklamaciu ze to sa az neda verit. a platia nehorazne prachy za znacku a za servisne sluzby. asi presedlaju na nieco ine.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannawald 17. 6. 2005 10:21

taky jsem slysel, ze Dell neni zrovna nejspolehlivejsi znackou, ze ty compy dost bastlej..ale zas to dohani servisem.
hannawald
Junior

Odeslat příspěvekod btw 17. 6. 2005 11:00

Celý dred jsem nečetl, ale koupil jsem nový před 4 lety Acer TM 212TX, zažil mráz, vlhkost, pořád ho tahám s sebou, jede cca 12-16 hodin každý den, občas několik dní v kuse, žádný problém. Ale protože už stárne, přemýšlím o novém. Jestli to bude Acer nevím, budu se asi řídit spíš cenou, myslím že v dnešní době by jednotlivé vyrobky měly být na skoro stejné kvalitativní úrovni a nějak extra to neprožívám :-)
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoName(smazano) 21. 6. 2005 23:14

Noo, je zajímavý, že někteří z Vás žbrblají na kvalitu DELLu, ale proč taky neupozorníte na jeho naprosto (IMHO) skvělej servis?

Když jsem se rozhodoval pro koupi notebooku, tak vzhledem k tomu, že jej mám jako hlavní počítač mě zajímala především rychlost servisu. Není u mě možný, abych byl bez noťasu třebas měsíc. DELL má bezva servis NBD (next business day), kdy do druhýho pracovního dne přijede maník a na místě závadu odstraní. Za příplatek jsem si tuto záruku rozšířil i na Accidental Damage, takže se záruka vztahuje i na pády, polití vodou, apod.

No a v rámci leasingu je noťas pojištěnej pro případ krádeže a živelnejch pohrom :o), takže (i díky super akční ceně) nebylo co řešit. Navíc když ve firmě pár servisních zásahů bylo a vždy naprosto bez problémů.

BTW - servis NBD a Accidental Damage mám i s celosvětovou zárukou na 3 roky.

Kolega má ASUS, servis skvělej (spravili to za tejden), ale po 3 dnech už lezl po stropě. Ještěže měl alespoň na plánování PDA.
NoName(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sheba 21. 6. 2005 23:27

NoName píše:Noo, je zajímavý, že někteří z Vás žbrblají na kvalitu DELLu, ale proč taky neupozorníte na jeho naprosto (IMHO) skvělej servis?

Když jsem se rozhodoval pro koupi notebooku, tak vzhledem k tomu, že jej mám jako hlavní počítač mě zajímala především rychlost servisu. Není u mě možný, abych byl bez noťasu třebas měsíc. DELL má bezva servis NBD (next business day), kdy do druhýho pracovního dne přijede maník a na místě závadu odstraní. Za příplatek jsem si tuto záruku rozšířil i na Accidental Damage, takže se záruka vztahuje i na pády, polití vodou, apod.

No a v rámci leasingu je noťas pojištěnej pro případ krádeže a živelnejch pohrom :o), takže (i díky super akční ceně) nebylo co řešit. Navíc když ve firmě pár servisních zásahů bylo a vždy naprosto bez problémů.

BTW - servis NBD a Accidental Damage mám i s celosvětovou zárukou na 3 roky.

Kolega má ASUS, servis skvělej (spravili to za tejden), ale po 3 dnech už lezl po stropě. Ještěže měl alespoň na plánování PDA.a/quote]


Zalezi take na dane firme , u nasi firmy mate napriklad primo servis u nas na miste , takze i na pockani a v pripade vetsi zavady , vam zapujcime notebook na pouzivani po dobu reklamace. To myslim , ze je velmi zajimave. Jinak nazev firmy nenapisu , nejsme reklamni server :)
sheba
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 21. 6. 2005 23:34

Acer 4001LCi,mam ho od rijna.
Na to,jak s nim zachazim,funguje perfektne a bez chybky!
Jen mys Fujitsu Siemens,co jsem k nemu mela,uz podruhy kaputovala a prave je na vymene.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fleg(smazano) 22. 6. 2005 00:26

som majitel nb znacky acer a byvaly predajca tejto znacky. s touto znackou som skoncil vdaka tomu ze sa sudim so servisnym strediskom aceru asupportom.
kto chce nech si najde moj thread na zive kde som pisal o svojich peripetiach kto nie tak v skratke nedistribuujem uz akykolvek hw tejto znacky kvoli diletantskemu servisu.
ak si ceski uzivatelia myslia ze ich sa to netyka mam pocit ze u vas to nie je o nic lepsie sudiac podla ohlasov na webe a podla toho ze cesky asupport uz bol na ct1 (riesila sa nejaka staznost uzivvatela). ja neviem ja osobne povazujem nb acer za priemerne (prach, prehrievanie, lacne spracovanie., slabe panty, divne lcd...) ale v praxi vdaka asupportom nepouzitelne (nedajboze aby sa nb pokazil). kto neveri nech to riskne a uvidi sam.
fleg(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod ferooo(smazano) 22. 6. 2005 05:06

Mam ACER ASPIRE 1355 LC uz rok a som MAXIMALNE spokojny.
Acer mozem kazdemu iba doporucit, mam ho poriadne otestovany.
Uz tri krat mi spadol na zem. Z toho raz na beton a dvakrat na koberec. A jeden krat sa mi ho podarilo poliat vinom. A zatial vsetko prezil. Ide bezchybne. 24 hodin nonstop. A precestoval so mnou uz toho naozaj dost (tych 100 000 km ma uz urcite nalietanych :) Takze ked notebook tak jednoznacne ACER.
ferooo(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mpsdesign 22. 6. 2005 06:24

Mám Acer TM 4002 a jsem s ním maximálně spokojenej. Musím říct, že jsem si ho koupil dříve než jsem začal dělat v servisu na notebooky. Denně mi projde rukama několik notebooků, a většinou jsou závady mezi klávesnicí a židlí a pak, že se používá notebook jako salát protože na něj přijde zálivka. Lidi zlatý nezalejvejte ty notebooky červeným bílím a čímkoliv jiným.
mpsdesign
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sfoukal 22. 6. 2005 06:49

Mám TravelMate 4502LMi,po technické stránce(výkon,spolehlivost) naprostá spokojenost!!! Ale po mechanické stránce-hrůza!mám prasklý pant(ten plast).Mám již třetí Acer a vždy mi plasty popraskaly!!!Zacházím s tím šetrně....mám ho půl roku....
sfoukal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajicek 22. 6. 2005 07:41

Ja mam uz druhy ntb Acer (8103WLMi).Mam ho tyden a zatim jsem celkem spokojeny.Acer nabizi za rozumnou cenu pomerne solidni vybavu a na to slysim ;)
Zkusenosti z predchozim ntb byly taky dobre.3 roku intenzivniho pouzivani se na nem podepsaly (vadne klouby od vika,2x menena klavesnice - vzdycky to odnesl levy ctrl,mozna ma chyba a ve finale zacaly zlobit USB).Ale jak rikam,vzhledem k tomu,ze se mnou 3 roky cestoval po certech dablech,prach,zima,vlhko.Mel na to pravo.
Takze ja jsem spokojen a muzu doporucit.
kajicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ewing 22. 6. 2005 08:10

K!ll3r píše:vite , musite si uvedomit , ze je to jiny pohled , podivejte , je pravda , ze zeny za volantem jsou "bezpecnejsi" a vite proc?protoze jich ridi 10x min nez muzu , ale na to nikdo nemysli , to same je u aceru , vite proc je tolik poruchovosti?protoze se proda 10 aceru , 2 asus a 1ibm , cim vice aceru , tim vetsi pravdepodobnost poruch , zamyslete se nad tim co jsem napsal a uvedomite si , ze je tomu opravdu tak...

No tak to je dobra hlupost. Chces vediet preco? Pretoze sa to nevypocitava tak ako si to napisal, ale percentualne z predaneho objemu. Preda sa 500 Acer-ov za mesiac a 200 IBM a z kazdeho sa pokazia 4 kusky. V tom pripade sa to vypocita percentualne cize
Acer : 0.8%
IBM : 2%
Asi tak...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Vejmitsch 22. 6. 2005 08:22

Mužu říct, že 7200rpm disky bych do tohodle notebooku nedával, protože ten notas nebo disk pujde do ***** (hrozně ten disk bude topit)
Vejmitsch
Junior

Odeslat příspěvekod sheba 22. 6. 2005 09:26

ewing píše:
K!ll3r píše:vite , musite si uvedomit , ze je to jiny pohled , podivejte , je pravda , ze zeny za volantem jsou "bezpecnejsi" a vite proc?protoze jich ridi 10x min nez muzu , ale na to nikdo nemysli , to same je u aceru , vite proc je tolik poruchovosti?protoze se proda 10 aceru , 2 asus a 1ibm , cim vice aceru , tim vetsi pravdepodobnost poruch , zamyslete se nad tim co jsem napsal a uvedomite si , ze je tomu opravdu tak...

No tak to je dobra hlupost. Chces vediet preco? Pretoze sa to nevypocitava tak ako si to napisal, ale percentualne z predaneho objemu. Preda sa 500 Acer-ov za mesiac a 200 IBM a z kazdeho sa pokazia 4 kusky. V tom pripade sa to vypocita percentualne cize
Acer : 0.8%
IBM : 2%
Asi tak...


no to hloupost neni :) kazdy to pocita jinak , proc myslite ze v televizi rikaji ze bouraji vice muzi nez zeny , myslite ze je to procentualne?to by to asi moc nesedelo , zen jezdi 10x min a navic najezdi 10xmin km. Nemuzes rict jak to pocitaji , prootze kazdy to dela jinak a je to cele mystifikace
sheba
Junior

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 22. 6. 2005 09:41

Vždycky je možnost poslat noťas do GCC Services místo do asupport...
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků