Jakej máte názor na legalizaci mariuhany?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jste pro legalizaci mariuhany?
Ano, jsem pro 26 %  52%  [ 26 ]
Ne, jsem proti 24 %  48%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 50

Odeslat příspěvekod cool.user 22. 6. 2005 22:18

legalizovat
cool.user
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WURMi 23. 6. 2005 00:12

trava zdementnieva ludi. Poznam par takych. Zachvilu z nich budu trosky a to mali iba teraz 18. Takze som proti legalizacii
WURMi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 23. 6. 2005 00:26

Nepovolovat. A zatrhnout tabák. :-B
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 23. 6. 2005 00:32

adamsi - souhlasím.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 23. 6. 2005 00:53

me to je docela jedno..stejne je to uz zbytecna otazka..kdo chce ten si huleni obstara a huli..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L-Core 23. 6. 2005 07:37

Určitě jsem pro nepovolit.

Bohužel se domnívám, že až tomuto státu poteče ještě více do bot, zjistí, že povolením a následným zdaněním spotřební daní může vytlouct hromady peněz. A navíc, když bude tráva v kdejakém stánku, budou odstaveni dealeři a spol.
... do 255 znaků se nic pořádného nevleze, takže raději nic ...
L-Core
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod some_one 23. 6. 2005 08:20

Kouření bych zakázal (včetně "obyčejných" cigaret), nejenže kuřáci zabíjejí sami sebe, ještě mnohdy nedávají lidem okolo šanci aby se tomu kouři vyhnuli.

Ale mariuhany by mi třeba až zas tak moc nevadila její legalizace pouze pro lékařské účely - ale muselo by to podléhat přísným pravidlům a kontrole.
Neseďte furt u kompu a běžte taky trochu sportovat!
some_one
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-n-y 23. 6. 2005 08:24

Není to tak dlouho, co u nás ve třídě byla beseda týkající se drog, alkoholu atd. Myslím, že všichni si pamatujeme toho týpka z filmu "Samotáři", kterej pořád něco zapomínal (hymna, jeho holka, ...). Psycholožka potvrdila, že to je doopravdy možné.

Myslím, že legalizace by národnímu průměru inteligence neprospěla. :mrgreen:
.: K sobě buď tvrdý, k ostaním brutální! :.
J-o-n-y
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 23. 6. 2005 09:26

Já jako fakt nemám rád cigarety ... Sem absolutní antikuřák ale vim že to u nás dělá min 1/10 (z alkoholem) přijmu na daních.... Takže jsem se stím už smířil. Kdyby z legalizovali trávu tak by ubylo mnohem více dealerů apod. Jinak dneska kouří každej čtvrtej trávu co znám :) Takže další peníze na daních a naše ekonomika by se aspon trochu zvedla nejsem sice toho názoru že tělo má jít do hrobu zhuntovaný nevidim v tom jediný důvod ale krapet trávy by neuškodilo... Z vlastní zkušenosti vim že je mnohem bezpečnější stav když sem si zkouřil tlamu do sraček než když mám dvě a půl promile... Ale jinak za tvrdší drogy bych osobně střílel (LSD,Heroin,Pervitin,Kokain, apod. )
Jinak v hlasování řikám ANO. :)
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod WURMi 23. 6. 2005 09:51

double_m: mozno by sa ekonomika trosku zdvihla, ale spetne by musel stat takychto zavislakov liecit zo zavislosti a to je podla mna drahsie ako prijem z dani.
WURMi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 23. 6. 2005 10:04

Wurmi: A myslis ze leky na kuraky taky vyhazujem z okna ? Hodně lidí co už umírá na rakovinu nebo kašle že už má předehetované plíce berou třeba 10 druhů prášku denně jsou zadarmo ? Každý kuřák si za život na sebe vydělá a myslím že by to bylo stejné i u trávy...
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 23. 6. 2005 10:06

Na marihuaně vzniká závislost mnohem později než na alkoholu, nebo třeba čokoládě... Navíc není nikdy fyzická... Já to srovnávám s alkoholem... když si každý den vyžeru držku, bude ze mně za chvíli troska... když se každý den zhulím bude z mně možná troska (osobně nikoho takového neznám) ale ne tak rychle jako z alkoholu.... navíc mi vadí kampaň proti marihuaaně ve školách, kde se říkají občas úplné bludy.... (osobní zkušenost)... jenom by mě zajímalo, proč jste proti hulení... opili jste se třeba někdy? Věřím, že většina ano.... dokonce i ti, kterým ještě není 18.... tak proč by jsme se nemohli občas zhulit?
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 23. 6. 2005 13:32

Administratori fora, pridajte nam anketu, nech sa moze hlasovat, kto je za legalizaciu a kto je proti ;-)

AndrewJ píše:... jenom by mě zajímalo, proč jste proti hulení ... /quote]
Pretoze ak niekto huli v nasej blizkosti, tak to otravuje. Podobne ako otravuje hudba/televizor v bloku pusteny nahlas, tak ako vadi smrad zo zachodov, smrad zo spinavych ludi a podobne. Ak si budes fajcit doma a tak, aby to nikoho neotravovalo, tak sa pre mna za mna uhul k smrti, je to tvoja vec..
gofry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 23. 6. 2005 14:33

Gofry: to je pravda... ale ja sem nepsal nic o tom ze se bude hulit verejnosti... Je to kazdyho vec.. Presne jako alkohol ale porad si myslim ze je to lepsi vune z travy nez stiplavej kour z cigaret.. :)
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 23. 6. 2005 16:58

Byl jsem na besedě o drogách ... a dříve bych raději zakázal nebo omezil tabák.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků