Řízení projektu

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jirin 24. 6. 2005 20:15

Zdravím,
budu vyvíjet celkem velkou aplikaci a potreboval bych nejaky software, ktery by mi pomohl s navrhem, abych si tam mohl normalne navrhnout databaze jak bude vypadat a propojeni se skripty (resp. s cim bude, ktery soubor spolupracovat a na co navazovat)..

Muzete mi nejaky takovy poradit, pokud mozno free:-) Diky

P.S. Slysel jsem o nejakem Microsoft Project, ale nevim ani zda ot je ono, ale urcite nebude free:)
---------------------------------------------------------------
Jirin
jirin
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 24. 6. 2005 20:24

Power Designer
Case
Rational Rose
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BF 24. 6. 2005 20:41

MS project urcite ne ....
BF
Junior

Odeslat příspěvekod ondra11 (novy) 24. 6. 2005 20:46

No, ja jsem nedavno nasel Visual Paradigm.
Vyhodou je, ze to je integrovatelny s Visual Studiem i NetBeans -umi to snad i treba z class diagramu vygenerovat tridy, samozrejme taky exportovat do mrte formatu a importotavat projekty z Rational Rose.
Rational Rose je takovy meritko vsech tehle produktu, ale me osobne se s tim nijak uzasne nedelalo, ale je treba rict ze jsem mel dost starou verzi.
Zakladni (Community) verze je zadarmo, na jiny poslou an 30 dni (mozna jiny pocet) klic. Ta free verze ma nejaky omezeni, napr. to strka nejaky logo do pdf exportu a podobne, ale ja jsem to nijak extra nezkoumal, potreboval jsem jen dorazit nejaky uml diagramy.
(Ms project je na neco trosku jinyho, spis jen hlida jak ukoly jdou za sebou, kdo je resi a tak. Ale jeho free verze existuje: MrProject :))) ale nevim jestli neni jen pro linux)
ondra11 (novy)
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků