Microsoft Windows XP je časovaná bomba!

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Emily(smazano) 16. 7. 2005 12:50

Tím, že si pořídím krabicovou verzi Windows, samozřejmě mohu vyřešit nějaký ten problém, který se může vyskytnout u OEM, ale jak jsem již prve psala, hodně může pomoci prodejce , u kterého jsem tento OS zakoupila. Pokud jsem legální vlastník, mám kopii faktury o nabití software, COA štítek,originál CD.
Milly
Emily(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mircy 16. 7. 2005 13:21

Proč, šmarjá, platíte za nekvalitu takový prachy ? To nechápu ...
Používám SuSe LINUX
mircy
Junior

Odeslat příspěvekod Radek Matuška 16. 7. 2005 13:54

I Linux stojí peníze - určitě v podobě času...
S tou nekvalitou to vydím obráceně, ale uznávám, že je to věc názoru, nechci být nějaký "windows"bijce
Radek Matuška
Junior

Odeslat příspěvekod karumD 16. 7. 2005 18:50

Reinstlace windows bez aktivace
Systém: Windows XP
Zdroj: Internet


Pokud se po reinstalaci Windows nechcete obtezovat s registrací, nabízíme vám řešení. Před reinstalací zálohujeme soubor wpa.dbl nacházející se v adresáři system32 (pravděpodobně C:\Windows\System32). Po reinstalaci spustíme Windows v nouzovém režimu pomocí klávesy F8 (podržet/ mačkat při startu) a soubor překopírujeme zpět. Po restartu budou Windows aktivované

můj zdroj CHIP 1/05
karumD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod enr!qo 16. 7. 2005 19:21

2Emily:
Mne kvalita samotného systému Windows vyhovuje. Ide stabilne. Mne sa nepáči arogantný prístup aktivačných pracovníkov na Slovensku. Jednoducho bez väčších problémov poradia, aby ste kúpili ďalšiu kópiu windows-u.
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emily(smazano) 17. 7. 2005 09:03

Já jsem s Aktivační linkou české pobočky Microsoftu naprosto spokojená. Nikdy se mi nestalo, že by někdo na této lince působil nějak arogantně, nebo si myslel, že On je Bůh a na něm záleží, jestli tě zaktivuje nebo ne. A pokud je nějaký problém ohledně licenční politiky nebo samotné ID instalace, vždy a s ochotou poradí, jak mám dále postupovat.
Milly
Emily(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enr!qo 17. 7. 2005 09:25

Vy ste ale vyspelejšia krajina. U nás, na Slovensku sú ľudia pre úradníkov a nie opačne. Možno som, ale natrafil len na nevhodného človeka.
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emily(smazano) 17. 7. 2005 09:40

Zcela souhlasím s tou variantou, že jste třeba natrefil opravdu na některého pracovníka aktivačnej linky, který byl nějakým způsobem "otráveny".Ale je veliká chyba posadit člověka na toto místo, který si své "mouchy" vylévá na klientovi. Samozřejmě se také mohlo stát, že dotyčná osoba, se kterou jste jednal, nebyla zrovna ve své kůži. Já se samozřejmě nechci nikoho zastávat a vůbec hodnotit, k tomuto jsou určeni jiní.
Milly
Emily(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enr!qo 17. 7. 2005 11:19

:) možno ten dotyčný má aj doma na pc len Linux, a zato išiel pracovať do MS, aby takýmto spôsobom odradil ľudí. :D
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emily(smazano) 17. 7. 2005 11:23

Tak to nevím, zdá se mi to dosti nepravděpodobné. Ale jestli si pamatujete přesný čas,číslo telefonu z kterého jste kontaktoval Aktivační linku a možná i kontaktovanou osobu, se kterou jste byl v kontaktu, tak si zkuste podat podnět ke stížnosti na Help Line Microsoft.
Milly
Emily(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 17. 7. 2005 15:03

ano, ale full si muzu nacpat na jaky kompl chci... a pak ho cely (kompl) vyhodit a legalne si ho dat na dalsi...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HarryFotter 17. 7. 2005 18:45

Mi se closed technolige nezdají. V čem je problem? Jsou closed (česky zamčené, neprohlédnutelné). Nevidím do toho a tedy nevím, co od toho mohu čekat. Proto časovaná bomba (tečka) Jediná vyhoda windows je v jeho primitivnosti (dobrá, jednoduchosti) a podpoře (hardwarem, aplikacemi). Ale stojí to za to, když pracujete na něčem a nevíte, co číhá uvnitř?

Jednání microsoftu s lidmi se mi taky vůbec nelíbí a ani jeho softwarová politika (pozor, teďka mu nevyčítám že nedává vše zadarmo, to vůbec ne. Já ho kritizuji v komerční sféře).

Tohle je můj subjektivní názor, tak to tak prosím berte.
HarryFotter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a 17. 7. 2005 20:32

harry potter, uz robis bordel aj tu?
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek Matuška 18. 7. 2005 04:52

To by ses musel bát spousty věcí, do kterých nevidíš...
Radek Matuška
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků